Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 70

Tuesday, 16.09.2008, 22:29

Autor: Romanos

starożytność a lokacje specjalne - pomoc

ja chodze na 4 lvl T-rex z 10 leginami i jeszcze nie mailem zadnych strat a exp od 80 a max wyciaglem 136 wiec oplaca sie chodzic http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=a1bd671a60 przykladowy link z exp i dropem

Sunday, 07.09.2008, 17:40

Autor: Romanos

HANDEL PRZEDMIOTAMI - PYTANIE

ten handel mozna zrobic na zasadzie aukcji, i wszystko bedzie automatycznie, tak jak na moriach w BW i bedzie ok.

Saturday, 30.08.2008, 20:40

Autor: Romanos

czas ochrony a atam na wioske ????

no trochu dziwne bo jak kidys atakowalem wioski co im sie czas ochronny poczatkujacego konczyl to musialem czekac do ostatniej sekundy choc droga do nich byla nawet 1h

Saturday, 30.08.2008, 17:45

Autor: Romanos

doswiadczenie

nie wiem o co sie zloscisz albo co, a moze chciales dostac jego doswiadczenie???

Thursday, 28.08.2008, 17:44

Autor: Romanos

gdzi ejest

jak masz wszystko zaliczone to w technologi jest przejscie do nastepnej ery

Wednesday, 27.08.2008, 17:59

Autor: Romanos

Kupie drewno place kamieniami i brazem

brazu juz mam pod dostatkiem wiec kupuje tylko drewno place tylko kamieniami w wyjatkowych sytacjach dam braz za drewno 100 drewna daje 20 kamienia 100 drewna daje 80 brazu

Saturday, 23.08.2008, 13:06

Autor: Romanos

szkolenie jednostek kopalnie wszelakie

szkolenia jednostek nie jest dlugie, a i tak ich masowo nie produkujesz bo ogranicza Cie wydobycie, wiec jezeli by skrocilo 10 sek to bys to 3-4 jednostkach nie odczul a te eventy zosatwcie BW to juz inna grz, i za barzdo niema co robic z niej klonu BW.

Saturday, 23.08.2008, 10:18

Autor: Romanos

Przesłanie surowców

po co wymuszac, jak jestes silniejszy to i tak atakujesz mocniejszego, a powoli jest coraz wiecej farm w drugiej epoce

Friday, 22.08.2008, 11:19

Autor: Romanos

Symulkator na oko ?

to jest tylko symulator, jak by on Ci na 100% oddawal walke to by nie bylo zadnej zabawy, a poco chodzisz na jaskinie nazbieraj 10 hoplitow i idz spokojnie na 4 lvl siedliska i spokojnie ich rozwalisz. a te wszystkie gry gry sa poto zeby zarabiac, ja nie trace na symulacje kasy bo poco, poszukam na forum ustwien do danej lokacji i ide http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=771870&key=5100d519d8 to masz link z 4 lvl sedliska

Friday, 15.08.2008, 20:17

Autor: Romanos

LEGENDA RAPORTU WALKI

viceroy nie denerwoj sie tak, na dole w raporcie walki masz zapisz usun a pod tymi funkcjami jest Link do wiadomości moglbys go skopiowac, i oto Cie prosil DEX zaczyna sie standartowo http://t1.czaswojny....................................... wiec skopiuj to to Ci pomozemy

Tuesday, 12.08.2008, 18:43

Autor: Romanos

mapa - widok świata

jak sprawdzisz czasy logowan to daj na wycentrowanie wioski jaka ogladales, i mozesz wtedy atakowac, ja tak robie i nigdy mnie nie cof na moja wioche

Tuesday, 12.08.2008, 10:40

Autor: Romanos

czas lokacji

ak tylko ja jakich poziomach bedziesz mial innych bohaterow, bo napewno nikt nie rozwija 2 rownoczesnie

Monday, 11.08.2008, 21:26

Autor: Romanos

Usługi PREMIUM

ta tylko ile czasu chcesz spedzac przy kompie przy 24 wyprawkach i czasie 0,5h na 1 wyprawke, no niewiem czy 12 h dziennie chcesz siedziec no chyba, ze zycia prywatnego nie masz tylko komp i gierki!! a dla mnie mozesz placic ile chcesz, to wolny kraj wiec kazdy robi co chce.

Monday, 11.08.2008, 19:48

Autor: Romanos

Usługi PREMIUM

Cytat wypowiedzi "viceroy" sorki że odgrzewam temat ale mam propozycję: wprowadzenie poprzez usługi premium możliwości wykupienia: 1. skrócenie czasu dojścia i powrotu z lokacji 50% - koszt 10 dni premium przez 30 dni 2. skrócenie czasu ataku na wrogą wioskę 50% - koszt 10 dni premium przez 30 dni 3. skrócenie czasu budowania kopalni i budynków w wiosce 50% - koszt 10 dni premium 4. podwojenie liczby wypraw na lokację z 12 na 24 - dodatkowa opłata premium - 1. juz jest 15 min w jedna strone obo...

Monday, 11.08.2008, 18:46

Autor: Romanos

Rózne nacje

chyba za duzo w traviana grales bo cos opierasz sie na tej grze, moze jeszcze inne nacje wstawimy!!

Monday, 11.08.2008, 18:25

Autor: Romanos

czas lokacji

narzekacie na 30 min, zanim to ostalo wprowadzone ja z roznymi dopalaczmi do mobilnosci tam i powrot mialem 80 min, i jakos gralem, moze minuta wam wystarczy?? to nie speed serwer wiec dla mnie te 30 min to juz malo, wiec przestanicie narzekac!!! VICEROYto chodz do lokacji 2 bohaterami i bedziesz expresem bez wyprawek, jak Ci sie nie podoba czas chodzenia do lokacji,

Sunday, 10.08.2008, 23:01

Autor: Romanos

Jak wygląda przejście do nowe epoki....

kuba998 jest taka funkcja szukaj to znajdziesz bo na ten temat juz jest duzo napisane a tu masz jeden z nich Najlepsze pola dla 2 wioski w starożytności

Sunday, 10.08.2008, 21:06

Autor: Romanos

mam pomysł

raf997 ale powoli za duzo tych tematow do administracji wiec lepiej trza bylo tam dopisac a nie znow nowy otwierac, tam tez sa rozne powmysly wiec poco mamy je dopisac do Twojego tematu, jak Ty mogles dopisac do poprzedniego. A nie znow nowy otwierac, to nie wymowka ze tam bylo duzo tego i tobie sie nie chce czytac a twoje pomysly to juz do czystego rpg sie nadaja, a to jest strategia wiec, bardziej polozono nacisk na ekonomie i myslenie niz na szybki rozwoj bohatera, ale pare nowosci by sie prz...

Saturday, 09.08.2008, 23:41

Autor: Romanos

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

powiemem Ci ze ja tez pare razy zaliczylem 3 lvl jaskini z wilczkami bez strat, i nawet na wiekszym leczniu niz Ty, ale pewnego razu powrocilem z takiej wyprawki tylko z 6 wilczakmi, i to mialem 3 wyprawki z rzedu ze stratami i od tego momentu zainwestowalem w mamuty i juz bylo bez strat

Saturday, 09.08.2008, 16:15

Autor: Romanos

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

zainwestuj w mamuty i nie bedziesz mial problemow