Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-7 of 7

Monday, 04.05.2009, 12:02

Autor: karpiczek

[bug/nie bug]Znikniecie nowo zalozonej wioski.

Czy cos - ta opcja nie wchodzi w gre. W jednym dniu zalozylem wioske, na drugi dzien wioska wyparowala. Moze blad przegladarki, ale jaki? "ukryty przycisk usun wioske", kryjacy sie pod klawiszem F5 (odswiez) ? Poza tym, dostalbym komunikat o tym, ze wioska zostala usunieta.

Monday, 04.05.2009, 11:33

Autor: karpiczek

[bug/nie bug]Znikniecie nowo zalozonej wioski.

Nie usunolem wioski. W miejscu widnienia mojej wioski pojawil sie zupelnie inny kwadrat (w sensie zupelnie inne rozmieszczenie bazy surowcow, w tym bazy surowcow z bonusem, wraz z ich liczba). Tak jakby ktos wygenerowal nowa mape.

Saturday, 25.04.2009, 18:32

Autor: karpiczek

[bug/nie bug]Znikniecie nowo zalozonej wioski.

Witam, Chcialbym zglosic, iz moja wioska zalozona wczoraj (druga wioska) wyparowala. Jest to o tyle dziwne iz, nikt jej nie oblegal, ani nie zaatakowal. W skrzynce wiadomosci widnieje tylko informacja o utworzeniu nowej wioski wraz ze wspolzednymi. link do wiadomosci: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=10519237&key=de9ca4bdf5 Konto to karpiczek. Nikt oprocz mnie nie posiada do tego konta dostepu. Prosze o pomoc. P.S. Wioska posiadala budowle ;-) totem, kilka kopalni i kilka innych bu...

Sunday, 20.07.2008, 16:19

Autor: karpiczek

Firefox i błedy

Polecam Maxthon'a. Zadnych problemow. P.S. Na IE 7.0 rowniez nie zauwazylem zadnych bledow (Vista + service pack)

Saturday, 19.07.2008, 02:49

Autor: karpiczek

Premium na serwerze beta

Słuchajcie tutaj nie chodzi o przekazywanie pieniedzy "twórcom gry", nie mylcie pojęć. To jest firma prywatna. To jest firma zarabiająca pieniądze i tak to też należy traktować. To, że pracownik tworzy nie oznacza nic, gdyż firma się pod tym podpisuje a pracownik dostaje za to pieniądze. Owy BW Team to proste rozwiązanie dla niemałego rynku. Istnieje wiele gier tego typu. Każda firma kryje się poprzes wpisywanie do "terms and conditions" udogodniej pisanych pod siebie, ale nie ma sie co oszukiwa...

Friday, 18.07.2008, 14:50

Autor: karpiczek

premium, flagi, dyskryminacja czy niedopatrzenie

Cytat wypowiedzi "Thorga" Na razie pozostaje płatność PayPalem, którą można wykonać posiadając choćby kartę płatniczą wypukłą (debit card). Obecnie sa to rowniez karty nie posadajace wypuklego nadruku. Istnieje mozliwosc placenia kartami switch (np. Maestro) badz bezposrednimi przelewami z konta. (co wyklucza koniecznosc posiadania karty aby moc kozystac z paypal). Republic of Ireland (Irlandia) podpada pod flage Uni Europejskiej. The U.K. (Szkocja,Anglia, Walia, Irlandia Polnocna) ;-)

Friday, 18.07.2008, 14:44

Autor: karpiczek

Literówki, nieścisłości, powtórzenia W GRZE

Zakolejkowano Niestety takiego wyrazu nie udalo mi sie odnalesc w slownikach j. polskiego. Kilka prawidlowych form to: ustawiono w kolejce, w kolejce sa itp.