Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 77

Saturday, 07.03.2009, 17:37

Autor: polzory

Lista marzen Jukatanu

W związku z tym iż mamy nowy serwer każdy marzy o czymś wyjatkowym dla swojego Hero Czegoś czego nie ma na 1 serwerze pomine tu bizu bo to było dropione na serwerze 1. O biżu też marze ale: skórzana zbroja z 3 slotami może by prefiksowana to by było coś lub bronie z 3 slotami z zestawu krwawych lub płomienne. To by był sprzęt :0

Friday, 06.03.2009, 20:01

Autor: polzory

System zdobywania reputacji

Ja jestem w 4 epoce może z miesiąc powiem tak tam nawet strata badziewiastej armii boli i nie da sie jej odbudowa w 30 minut. Po miesiącu czasu ciężko mi wystawi silna armie a z ta nagonka na herosów to mega armie z 3 epoki po prostu doprowadza do tego, że nigdy jej nie postawie. Tak więc póki co to trzeba kombinować. narazie 3 epoka zmiata 4 epoke bez problemu.

Friday, 06.03.2009, 13:44

Autor: polzory

System zdobywania reputacji

Spoko hehe czytałem to ale chyba bez zrozumienia Dzięki

Friday, 06.03.2009, 13:40

Autor: polzory

System zdobywania reputacji

A Thorga czy mogła byś odpowiedzieć na moje pytanie czy 2 hero w obronie jeden 2 poziom a drugi 1 poziom dostanie za zabicie atakującego hero na 1 poziomie reputacje ?? 2 razy już nie dostałem dlatego pytam czy tak ma być.

Friday, 06.03.2009, 13:19

Autor: polzory

System zdobywania reputacji

Cytat wypowiedzi "Sunny" Ja zauważyłem inny problem który już był wcześniej poruszany w drugiej epoce sie na da zdobyć reputacji jeżeli sie ma dość wysoki poziom bohatera bo za tych słabszych sie nie dostaje a tych lepszych nie mozna ubić bez jednostek z AA W związku z tym mam pytanie do osób które wymysliły ten system jak oni sobie wyobrażali zdobywanie reputacji w drugiej epoce ?? Tu się nie zgodzę akurat bo każdy chce mieć bohatera nie do zabicia i odwrotnie każdy chce mieć pakera. Tak więc ...

Friday, 06.03.2009, 13:07

Autor: polzory

System zdobywania reputacji

Cytat wypowiedzi "Thorga" Wartości repa zaokrąglane są do pełnych liczb zgodnie z matematyczną zasadą zaokrąglania. dwoch bohaterów lvl 1 zabija hero lvl 1 dostają 1 repa do podziału 0.5 chyba się zaokrągla do góry (nie pamiętam). Powinno sie zaokrąglać do 1 ale tak nie jest ponieważ już 2 razy miałem taką sytuacje z tą różnicom że moi bohaterowie są na poziomie 1 i 2 a zabijany na 1. Powinno mi dodać reputacji czy nie ??

Thursday, 05.03.2009, 20:42

Autor: polzory

System zdobywania reputacji

Pytanko takie jeśli w walce 2 bohaterów będących w obronie zabija bohatera na 1 poziomie do dostają po 0 reputacji czyli nic ?? żeby dostali po 1 punkt reputacji musieli by zabić bohatera na poziomie 2 ??

Saturday, 10.01.2009, 16:44

Autor: polzory

Kupie wymarzony sprzęt

za szable i ostra tarcze drewniana mogę dać 3 cyfrowe sumy duże tak wiec jak chcesz to wystawiaj

Friday, 09.01.2009, 14:59

Autor: polzory

Kupie wymarzony sprzęt

Zbroja skórzana 2 lub 3 sloty Szabla 3 sloty ( nierealne marzenie żeby była jeszcze ostra, kamienna lub płomienna) ostry puklerz 3 sloty jakieś pierścienie i amulet z minimum 2 slotaim Kupiłbym to jak by ktoś takie coś sprzedawał Pewnie znudzi mi się ta gra prędzej niż takie coś dostane

Monday, 05.01.2009, 10:18

Autor: polzory

sam przeprowadza ataki moje wojsko i ciagle w to samo miejsce

To jest bug mi sie to samo zdarza zarówno z atakami jak i szpiegowaniem czasem wojsko samo gdzieś pójdzie. Dodam, że loguje się do gry przez historie i myślę, że w tym coś jest. Bo na milion procent wojsko czasem samo idzie.

Monday, 05.01.2009, 10:09

Autor: polzory

Ostry Puklerz (3)

jak wystawisz do dam nawet 40 ph a dam i więcej jak będzie trzeba

Monday, 22.12.2008, 16:43

Autor: polzory

Płonąca Pochodnia Gwiazd

ja kupiłem tak jak wyżej napisałem już się bałem, że będę musiał wyjść z nim wyżej

Monday, 22.12.2008, 14:03

Autor: polzory

Płonąca Pochodnia Gwiazd

89 oj drogo to kupiłem drogo

Saturday, 20.12.2008, 12:25

Autor: polzory

Płonąca Pochodnia Gwiazd

Jestem zainteresowany wystaw go. dam tyle ile będzie trzeba dać

Wednesday, 17.12.2008, 15:46

Autor: polzory

Lokacje specjalne vol. 3 - Średniowiecze

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3c4768de4d Ondyna

Wednesday, 17.12.2008, 14:55

Autor: polzory

Think tank - kuźnia pomysłów

Ja to bym proponował zrobić coś z tą biżuterią. Zwoje leca jak głupie a biżu wcale. Bez sensu to jest zeby od 1 epoki mieć zwoje a biżu gdzieś pewnie cudem wydropie w 6 epoce. Zrobic słabsze pierścienie i amulety w 1 epoce i coraz lepsze wyżej bo teraz to jest masakra

Monday, 15.12.2008, 14:44

Autor: polzory

Nieregulaminowy profil, nazim, historia i prawa autorskie.

Ludzie ideologia tego Pana doprowadziła do mordu bo inaczej się tego nie da nazwać masy ludzi pochodzenia żydowskiego masy i jest ta ideologia zakazana do użytku publicznego. Można się z nią zapoznać ale tylko prywatnie. teksty z biblii koranu itp. to kawałki wycięte z religii która dana osoba wyznaje a każdy ma prawo wierzyć w co chce, ale nikt nie ma prawa go za to poniżać lub traktować jako gorszego. faszyzmy nie jest religią ale sposobem myślenia bardzo toksycznym i uważam, że nie można tole...