Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 333

Thursday, 16.04.2009, 15:41

Autor: KazMax

Rozmowy między graczami

Cytat wypowiedzi "Aliar" Ale daj tam Kaziowi zniżkę na jednostkę Dziki Człowiek Czyli na Ciebie??

Wednesday, 15.04.2009, 22:21

Autor: KazMax

Rozmowy między graczami

Zapraszamy tam równiez i Ciebie - KC Bedziesz mógł sie pobawic wiaderkiem Albo nie...nie dostaniesz wiaderka bo PTZ sie rozpłacze i bedzie niezła chryja w piaskownicy :/

Wednesday, 15.04.2009, 22:15

Autor: KazMax

Rozmowy między graczami

Więc dorzuce Ci reszte i bedziesz miał ładny komplecik do piaskownicy. Koledzy Ci pozazdroszcza

Wednesday, 15.04.2009, 19:51

Autor: KazMax

Rozmowy między graczami

Cytat wypowiedzi "ptz" Cytat wypowiedzi "KazMax" Wróciłem Planuje co by tutaj na serwerze zbroic może weź łopatkę, wiaderko i wracaj skąd przyszedłeś ;p Te akcesoria odstąpię Tobie, wiem jak bardzo lubisz stawiać babki z pisaku Dummmmmmmmies

Tuesday, 14.04.2009, 21:30

Autor: KazMax

Rozmowy między graczami

Wróciłem Planuje co by tutaj na serwerze zbroic

Tuesday, 14.04.2009, 10:53

Autor: KazMax

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

lepsze takie "ziarno" niż nic Dummmmmmmmmmmmmmmies

Thursday, 02.04.2009, 23:22

Autor: KazMax

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Otóz to Dobrze wiecie jak wyglądają Młodzi Wilcy I oczywiście że pieknie...dziękujemy z Goderianem za docenienie Co do oceny mojej osoby...troche skromna ale uwazam że najlepiej zapytac ludzi którzy mnie znaja w realu czy w życiu mi nie wyszło, czy mam kompleksy i czy jestem mamisynkiem Pech chciał że wszystkie z tych okreslen nie pasują do mnie bo jestem ich przeciwieństwem W zyciu raczej mi wyszło - jestem szcęśliwym czlowiekiem, mam dobra pracę w której przywoicie zarabiam, kompleksów nie mam...

Thursday, 02.04.2009, 14:14

Autor: KazMax

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Hehe...lamerku Sie jeszcze zobaczy, bo jak na razie to Wy jestescie największymi looserssssssss na serwerze!!! Chwalisz sie przejeciem wioski bez ambasady w 4 epoce poniewaz poprzedni własciciel jej nie zbudował a nowy nie zdążył?? Jejkuś to ja za te 10 wypasionych wioch które Wam zabraliśmy powinienem byś wniebowzięty (w sumie jestem, to to powód do dumy) a ty masz radochę z jednej wioseczki Hehe biedak cieszy sie z kromki suchego chleba, bogatemu zaś miliona mało Na tym przykładzie widac kto j...

Wednesday, 01.04.2009, 19:12

Autor: KazMax

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Odkrylismy bug'a - jak zawsze A tak na serio to nie wiem

Wednesday, 01.04.2009, 16:58

Autor: KazMax

Tworzymy historie 1 obleg na IV Ere

Juz podciągniete Ale nic nie czuje, czyś byś atakował swoim mikronem??? No tak to wszystko wyjasnia

Wednesday, 01.04.2009, 16:36

Autor: KazMax

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Kwietniowy update Miłej lektury ;P

Wednesday, 01.04.2009, 16:33

Autor: KazMax

Tworzymy historie 1 obleg na IV Ere

Włas nie do obrazania mnie to wszyscy chętni Zawsze sugeruja jedno - ze sie podniecam czyms tam owszem podniecam sie sukcesami naszego klanu, bo ja osobiscie wole być w klanie który wygrywa niz w takim króry przegrywa ale cóz...poniektórzy jak widac wola byc looserssssss niz winnersssssssssss BTW Villentr uwielbiam jak tak do mnie piszesz, mój ty mały, niegrzeczny robaczku...podnieca mnie jak czytam twoje sprośne texty Mój "fidelek" zaprowadzi porządek w twojej niegrzecznej "hawance" ;D

Wednesday, 01.04.2009, 15:53

Autor: KazMax

Tworzymy historie 1 obleg na IV Ere

Ataki to nie wojna koleś, nas interesują tylko oblegi a nie ataki. Jeśli ja Cię atakuje to własnie dlatego aby ucić Ci hero dla repa....loosersssssssss

Wednesday, 01.04.2009, 13:30

Autor: KazMax

Tworzymy historie 1 obleg na IV Ere

śmiech na sali ośmieszacie sie, na nic więcej Was nie stać - jedynie na ośmieszenie loosersssssssssssssss

Wednesday, 01.04.2009, 12:40

Autor: KazMax

Teraz wiemy skąd opuźnienia w pracach.

A które to nogi Konrada??? A ten temat Co to za komunikat o kasacji konta????

Tuesday, 31.03.2009, 23:36

Autor: KazMax

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Zielony a Ty sadziłeś że nasi sojusznicy nam nie pomogą w potrzebie?? Sądziłeś ze poradzimy sobie z 4 klanami?? Jak mówi przysłowie "gdy ludzi kupa i Herkules d***" nasza głupota i z drugiej strony ogromnym heroizmem było by porywanie sie z motyka na księżyc. Na samym początku my założyliśmy 1 obleg a wy w tym samym czasie 3, a miało ich być ponoć 5 ale nie wypaliły Prawda?? Sojuszników ma sie prawdziwych a nie pisanych - nauczcie sie tej prawdy bo my zawieramy sojusze z tymi z którymi chcemy a ...

Tuesday, 31.03.2009, 16:37

Autor: KazMax

1000 Powodów żeby się napić ;]

161. Za kolejne 2 oblegi załozone dzis na żuli

Tuesday, 31.03.2009, 08:40

Autor: KazMax

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Czy ilość klanów nie robi rożnicy??? Z wasej strony 4 klany z naszej jeden. Mieliście duży potencjał, ale tak jak napisałeś nieudolnością (a nie siła bo tą w sumie mieliści wystarczającą) pogrzebaliście sami siebie. Dla przykladu podam chyba pierwszą porzadną wojnę na serwerze MW-SA. SA też było teoretycznie słabsze, niżej notowane, ale walki trwały non stop chyba z miesiac jak nie lepiej, i pewni gdyby nie oszustwa Gandalfa to wojna szybko by się nie skonczyła. No ale organizacja SA a organizac...

Monday, 30.03.2009, 23:25

Autor: KazMax

Wojna Arch vs Młodzi Wilcy

Cytat wypowiedzi "skórka" KazMax naprawdę jesteś miernym człowiekiem..... a raczej tym czymś tylko podobny do człowieka...... Dziekuję za komplement Im wiecej o mnie piszecie tym bardziej czuje sie zaszczycony i dowartosciowany że ktos tak marny nie-czlowiek jak ja, tyle kwi wam nadludziom napsuł. Allellllluja ;D loosersssssssssssssss