Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 111

Sunday, 22.06.2008, 12:47

Autor: Vince

Pare uwag na temat znalezionych przedmiotow.

Latający hero jest realny !! Nigdy nie widziałeś aniołów ? Ani demonów, wampirów... ani nawet Ikara ?????????? W jakim świecie ty żyjesz ;/

Saturday, 21.06.2008, 13:58

Autor: Vince

Obrona własnej wioski przed oblężeniem

Nie ocaliłem jej jeszcze, straciłem kasę na armię i zrobię nią tylko jeden atak, bo tylko tyle mam czasu i muszę robić drugą armię która przetrwa oblężenie -.- A swoją drogą - dlaczego tak długo trwa dojście do mojej wiochy, gdy chcę bronić oblężenia ? Pisze, że 48 minut będą szli, a normalnie dochodzę w jakieś 15... jeżeli liczą czas do dojścia do wioski przeciwnika (co byłoby trochę bez sensu) to też powinno być znacznie krócej... 48 minut to stanowczo za długo na marsz w jedną stronę z kwadra...

Saturday, 21.06.2008, 13:50

Autor: Vince

Obrona własnej wioski przed oblężeniem

Wyszedłem z klanu, pomogło, ale ten błąd to po prostu rzal.pl Jak zaatakuje cie bezklanowiec to musisz wyjsc z klanu zeby sie obronic

Saturday, 21.06.2008, 11:38

Autor: Vince

Obrona własnej wioski przed oblężeniem

Ej... zaraz przez to mogę stracić wioskę;/ Już straciłem niepotrzebnie masę surowców, żeby zrobić armię w stolicy (a mogę przechodzić do kolejnej epoki) i nie mogę jej wykorzystać, jeśli jeszcze przegram oblężenie... będąc w klanie, z bezklanowcem... to będzie trochę... chu***o.

Saturday, 21.06.2008, 01:49

Autor: Vince

Obrona własnej wioski przed oblężeniem

Mam w stolicy namiot zmysłów i w drugiej wiosce też. Mam armię w stolicy i w drugiej wiosce. Chcę obronić wioskę używając armii znajdującej się w stolicy i dostaję komunikat: Nie możesz zaatakować okupujących. Jesteś w tym samym klanie co oblegający! ??????? Ten koleś wcale nie jest z mojego klanu... on jest bezklanowy, a ja mam klan. [edit] Czasu mam wystarczająco...

Friday, 06.06.2008, 22:56

Autor: Vince

wylogowywuje mnie ...

Mój kolega ma taki sam problem... chce dołączyć do mojego oblężenia i go wylogowuje.... mam 2 lvl namiotu zmysłów, jestem ponad 24h w klanie.... o co chodzi ?

Thursday, 05.06.2008, 19:43

Autor: Vince

Oblężenie - 2 faza ?

Jest coś takiego ? Ile trwa ? Bo czas minął, kliknąłem "zakończ" i nie dostałem raportu... mam komunikat: Wioska znajduje się pod okupacją wroga! Twoja wioska znalazła się w stanie okupacji przez wrogą armię gracza xxx pochodząca z wioski xxx. Do walk okupacyjnych zostało . [edit] dobra, w koncu poszlo

Thursday, 05.06.2008, 15:52

Autor: Vince

Zostałaś przyjęta do klanu Przyjaciele Szatana!

Po dołączeniu do klanu dostałem taki komunikat: Zostałaś przyjęta do klanu Przyjaciele Szatana! Jak mam kur** udowodnić, że jestem facetem ? Nigdzie nie widziałem wyboru płci... Mam wyłożyć "kawę na ławę", zrobić zdjęcie i wstawić do profilu czy co ?

Thursday, 05.06.2008, 08:33

Autor: Vince

Tutorial

Dobrze byłoby napisać w tutorialu, że nie da się budować budynków gdy jest się obleganym, dzięki temu niektórzy wybudują namiot zmysłów / posąg bohatera przed rozpoczęciem oblężenia i nie będą z tym czekali, bo potem się nie da.

Wednesday, 04.06.2008, 11:04

Autor: Vince

armia

Z ekspedycji, gdy pokonasz strażników może ci wypaść jakiś przedmiot, a gdy pokonasz bossa to może wypaść i runa. Na prawdę, przeczytaj w końcu ten cholerny tutorial...

Wednesday, 04.06.2008, 10:48

Autor: Vince

nagminne farmienie

Nie mogę się powstrzymać... Co za chory system !! Tak wyrównana walka i ograbili cię z surowców Ashakari... przecież jeszcze parę rund i byś wygrał całkowicie likwidując armię przeciwnika, a tu co ? Uciekając resztkami wojska grabi twoje zasoby ! Przecież przygotowałeś tak wspaniałą obronę...

Wednesday, 04.06.2008, 10:34

Autor: Vince

Rozgrywanie oblężeń

Przepraszam ze nie dalem raportow z oblegow klanowych z Mezopotamii Alpha, w ktorym uczestniczylo po 5 - 10 armi, a wyrazilem tylko swoje watpliwosci co do systemu. Oczywiscie posiadam duzo takich raportow i zaraz je zamieszcze, jak tylko znajde je w swojej skrzynce pomiedzy raportami z ekspedycji do Miasta Potępionych.

Wednesday, 04.06.2008, 09:53

Autor: Vince

Rozgrywanie oblężeń

" Przecież mówimy o tylko jednej armi oblegającej, nie? reszta czeka na ostatnia chwile, zeby dołączyć " Twoja krótkowzroczność w rozpatrywaniu tylko jednej sytuacji, a nie zauwazaniu problemu na wieksza skale mnie poraza Ale fakt, po to sa testy zeby to sprawdzic w praktyce... tylko ze - czytajac teorie - to nie ma prawa dzialac

Wednesday, 04.06.2008, 08:52

Autor: Vince

Rozgrywanie oblężeń

Ok zamknijcie temat bo robi sie smieszny... "Lol a kto mazał demonowi atakować 10MD i 20WT takim samym wojskiem? Wojo dobierasz pod przeciwnika." A skad masz wiedziec: a) Jaką armię wylosujesz? b) co mają przeciwnicy, skoro jest taka marna szansa na udane szpiegowanie? "zapominacie ze będąc w klanie nasz klan może nas wspomagać armią znaczy sie demolować wojska oblegające," Jaki ty temat czytałeś człowieku ? Jeśli ten, to powiem ci, że o tym nie zapominamy i cały czas o tym dyskutujemy. Przeczyt...

Wednesday, 04.06.2008, 00:47

Autor: Vince

Rozgrywanie oblężeń

Hmmm ? Ja to widziałem inaczej... Jeśli jest tak jak mówi mój przedmówca to wszystko ok, ale według mnie to jest obecnie tak: - Ktoś zakłada oblężenie i włącza się timer, który będzie odliczał 18 godzin - W tym czasie dołączają kolejni atakujący, a obrońcy ich tłuką - Wszyscy którzy przeżyli ze strony atakujących walczą z obleganą osobą.

Tuesday, 03.06.2008, 23:36

Autor: Vince

Rozgrywanie oblężeń

ta, a w późniejszym etapie gry, jak dołączy ci z 10 aniołków, to będziesz potrzebować jakieś 40 ataków żeby sie tego pozbyć całkowicie (już widzę, jak budujemy 40 lvl namiotu zmysłów albo odpowiednika)... bo jak tego nie zrobisz, w ostatnich 20 minutach dołączą 3-4 demony i wytną w pień twoją armię... czyli cały twój klan będzie musiał non stop tłuc aniołki które cię oblegają i wcale nie jest pewne, że dadzą radę. [edit] Skoro tak ma być (wnioskuję to z powodu braku odzewu) to robię aniołka

Tuesday, 03.06.2008, 16:04

Autor: Vince

Rozgrywanie oblężeń

Koszty nie mają związku... W dodatku z tej symulacji co podales, aniol przezyl 3 ataki takiej armii... a teraz zastanow sie, czy taki demon przezylby 3 rundy gdyby atakowalo go kilka demonow na raz Cytat Jak na 20 poziomie i rozbudowanej tak wiosce, że jesteś w stanie utrzymać taką armię stawiasz tylko 3 poziom namiotu zmysłów... no cóż, to już twoja krótkowzroczność a nie wina systemu Ty sobie żartujesz ze mnie czy na prawdę nie widzisz problemu ???????????

Tuesday, 03.06.2008, 15:59

Autor: Vince

Rozgrywanie oblężeń

Wygrałem zakład. Demon lvl 20 vs Aniol lvl 20 10 mastodontów + 20 władców tygrysów oboje Bez problemu, nic się nie stało po trzech atakach po 3 rundy

Tuesday, 03.06.2008, 15:50

Autor: Vince

Rozgrywanie oblężeń

Nie chce byc chamski, ale chyba nie przeczytales dokladnie tego co napisalem. Po dwóch - trzech atakach zajmujących po trzy tury nie wybijesz całej armii Aniołkowi do zera, ale jak dwie armie na raz będą tłukły demona przez trzy rundy to nie przeżyje Albo inaczej - do oblężenia dołączą aniołki i będą się broniły, tak samo jak poprzednio - nie muszą zadawać konkretnych obrażeń. Przed oblegiem dołączą demony i rozwalą przeciwnika xd @up Chyba oblegany musi się zgodzić, aby dany gracz zaatakował ar...

Tuesday, 03.06.2008, 15:44

Autor: Vince

Rozgrywanie oblężeń

Genialne! Należy ci się nagroda nobla, wystarczy codziennie i co chwilę zakładać ochronki na wszystkich klanowiczy. Świetne rozwiązanie problemu, można zamknąć temat.