Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-6 of 6

Tuesday, 23.09.2008, 08:05

Autor: Marheva

Nie mozna zmienic nazwy wioski

Na pewno nie spacja ani inne 'fistaszki'

Tuesday, 23.09.2008, 02:29

Autor: Marheva

Nie mozna zmienic nazwy wioski

Jak w temacie. kasuje stara nazwe, wpisuje nowa i... Podałeś nieprawidłową nazwę wioski! W kazdej jest tak samo(probowalem rozne dlugosci, cyfry i duze/male litery). Nie tylko ja mam ten problem. Chyba ze musza byc spelnione jakies warunki, o ktorych nie wiem. ID: 787

Saturday, 20.09.2008, 04:43

Autor: Marheva

LIDERA REFLEKSJI KILKA...

Tyle potrzeb ilu ludzi, dla mnie ten ranking ma charakter czysto informacyjny. I dobrze ze za straty nie ma ujemnych punktow tak jak w Zero-gejmie. Jedno co pewne to ze predzej czy pozniej bedzie musiala nastapic jakas denominacja, chociaz przyjemnie to wyglada jak po duzych budowlach wpada wiecej punktow.

Saturday, 13.09.2008, 06:34

Autor: Marheva

LIDERA REFLEKSJI KILKA...

Co do wedzarek to nie jest to jedyny przyklad 'oczywistej oczywistosci' z tutoriala, ow tak jak i sama gra pozostawia jeszcze wiele do zyczenia Poza tym mamy dwa rankingi, a w niskich epokach expowanie jest znacznie bardziej zmudne. W tej chwili trudno mi stwierdzic ktory ranking jest wazniejszy z punktu widzenia ogolnej wydjanosci kont na ktorych gramy

Friday, 12.09.2008, 01:06

Autor: Marheva

TUTORIAL - pytania, sugestie, braki, nieścisłości, błędy, literówki...

Koniecznie trzeba dodac ze budynki majace wplyw na oblezenie trzeba zbudowac PRZED tym oblezeniem, bo z tego co wiem w odwrotnej kolejnosci nie mozna podlaczyc dodtakowych armii do oblezenia...niby drobiazg a slono mozna za to zaplacic i wcale nie jest to takie oczywiste. poprawcie mnie jesli sie myle.

Monday, 08.09.2008, 23:29

Autor: Marheva

Co udało wam się stworzyć ?! (zbroja,broń, biżuteria itd.)

Tajemniczy Krzyk Wisielca Hełm(FEH-UR) Hełm Obrona bohatera +5 punkty życia bohatera +5 atak bohatera +2 ładownosc jednostek +5 punkty życia jednostek +1