Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 38

Sunday, 22.06.2008, 00:13

Autor: pawelotti

Słowa Runiczne.

Wszechogarniający krąg ognia UR-FEH-UR Tylko dla butów Dodatkowe efekty słowa runicznego: Atak przeciwpowietrzny bohatera + 4 Ładowność bohatera +9

Friday, 20.06.2008, 12:27

Autor: pawelotti

Słowa Runiczne.

Tajemniczy Krzyk Wisielca FEH-UR Tylko dla hełmów Dodatkowe efekty słowa runicznego: ładowność jednostek +5 punkty życia jednostek +1 Edit: Uporządkuj to albo alfabetycznie, lub wdg kategorii przedmiotów, póki jest tego tak mało

Wednesday, 18.06.2008, 09:32

Autor: pawelotti

Starożytonść - wojska

a mnie zastanawia... Jaka musi być różnica w punktach bądź w doświadczeniu by gracze nie mogli się bić

Tuesday, 17.06.2008, 22:21

Autor: pawelotti

Korupcja

Co z tą korupcją? Mój brat przeszedł do starożytności i w jego drugiej wiosce również panuje korupcja, produkcja jest minimalna... W takim razie co zrobić? Dobra przepraszam za spam znalazłem w tutku :<

Thursday, 12.06.2008, 22:25

Autor: pawelotti

Reset bohatera (literówka)

"może być wykonany dowolnąć ilość razy" w wiadomości opisującej reset bohetera Nowy temat założyłem przez zagapienie się (otwarte 3 różne fora)

Friday, 06.06.2008, 23:24

Autor: pawelotti

Książki aka literatura - czyli co (ew kogo), kto i dlaczego poleca ;)

Cytat wypowiedzi "nobody" "Wideo z Jezusem" Andreas Eschbach Pod tym tytułem był w TVP kiedyś film. O niemieckim studencie archeologi, na koniec okazało się, że to on był wysłanym w przeszłość człowiekiem

Friday, 06.06.2008, 23:19

Autor: pawelotti

RE: Zmienić avarta bohatera? -> ankieta

Cytat wypowiedzi "ExpPL" Jak w temacie Moim zdaniem obleśny avart:> Masz Hasselhoffa na avatarze i narzekasz? O_o poza tym czasy na zmiane avatara przyjdą później

Wednesday, 04.06.2008, 21:31

Autor: pawelotti

RankKing spamerów

mnie tu nie ma, bo w offtopie posty się nie nabijają (

Wednesday, 04.06.2008, 21:04

Autor: pawelotti

Książki aka literatura - czyli co (ew kogo), kto i dlaczego poleca ;)

Cytat wypowiedzi "prymus1410" Chalker Jack L. - Polnoc przy Studni Dusz ksiazka warta polecenia Też polecam (mam w domu wszystkie już części cyklu) Chyba Chalkera czytałem jeszcze "Świat Rocannona" polecam Do tego Andrzej Spakowsk: wszystkie tomy wiedźmina Ursula K.Le Guin: Czarnoksiężnik z archipelagu (I.Czarnoksiężnik z archipelagu II.Grobowce Atuanu, III. Najdalszy brzeg IV. Tehanu) Andre Norton: cykl Świata czarownic jest tego kilkadziesiąt książek Mirosław Saski: Saga o ludziach ziemii (po...

Monday, 02.06.2008, 18:34

Autor: pawelotti

Nierelana technologia

a propos tego tematu i ja mam pytanie, czy bez technologi ogniska można założyć drugą osadę, a z ogniem 3 osady? Czy ognicho daje możliwość założenia dopiero drugiej osady?

Monday, 02.06.2008, 18:24

Autor: pawelotti

Wasze pulpity - czyli total offtop :P

Pochwalcie się pulpitami na kompie Jak chcecie załóżcie o stanowisku pracy temat Aktualnie już trochę oczyszczony : Czekam na wasze pulpity

Monday, 02.06.2008, 18:08

Autor: pawelotti

miejsca łatwych zadań specjalnych

No to skoro przeczyszczony i mam tu nie spamować... Widzę, że jaskinia do której ja chodzę już dodana niestety Proponuję by założyciel tematu cały spis wrzucił do pierwszego postu, tak by było najlepiej jeśli ktoś chce szukać.

Saturday, 31.05.2008, 00:13

Autor: pawelotti

Piękny obrazek jako portret...

no to do bohaterów dodajmy jeszcze Renegata (pamiętam z dzieciństwa, że miał długie włosy i motor z rzemieniami na kierownicy, ale o czym to było to kto wie ) i jeszcze członków drużyny A!

Friday, 30.05.2008, 22:55

Autor: pawelotti

miejsca łatwych zadań specjalnych

lepiej, żeby każdy sam sobie szukał. Zresztą ten temat mogłeś w offtopie napisać, bo nijak się ma do systemu gry

Friday, 30.05.2008, 22:36

Autor: pawelotti

Oplata za symulator walk

Moim zdaniem symulatora w ogóle mogłoby nie być, ale z drugiej strony skoro jest tak kosztowny to mi nie robi różnicy, a gra będzie miałą się za co utrzymać

Friday, 30.05.2008, 22:33

Autor: pawelotti

Latanie

U ludzi to jest tak, że najpierw biorą jakieś znane tylko sobie środki (eliksiry itd.) Po czym wznoszą się w powietrze jak Hoff

Friday, 30.05.2008, 22:27

Autor: pawelotti

Ataki

hmm? Zaczęło się, zostałem nawet zaatakowany i poprowadziłem zwycięską kontrę a to z nieaktywnego gracza bez totemu x] Zyskane surowce 442658