Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 402

Tuesday, 28.04.2009, 22:21

Autor: viceroy

Jak miałem 10 lat...

jak miałem 10 lat to pewnego niedzielnego poranka nie zobaczyłem teleranka. ( stan wojenny ) w kraju nikt nie używał słowa komputer bo i na kalkulatory nas nie było stac. magnetowid mój stary kupił w austrii dokładnie jak miałem lat 9. był wypasiony i miał chyba z 40 przycisków ( kazdy przycisk wiecej oznaczał wyższą półkę cenową) magnetycznych . kumple z osiedla siedzieli u mnie przez miesiąc zamiast w ławach szkolnych ćwicząc karate i oglądając brusa li. to były piękne czasy.....

Tuesday, 28.04.2009, 22:09

Autor: viceroy

Ponowny urlop.

dyvid oświecę Cię: TO NIE ZOSTANIE ZMIENIONE. dalsza dyskusja jest jałowa

Sunday, 26.04.2009, 17:36

Autor: viceroy

TESTAMENT

ja was kompletnie nie rozumiem.stolica stolicą ale od początku wiadome było ze heros ze stolicy nie bedzie w stanie dowodzic dużą i operatywną armią ponieważ wydobycie ze stolicy nie pozwoli na utrzymanie sensownej armii. heros w stolicy jest mocny i wyskilowany po to aby nikt go nie ubił. a armię róbcie sobie w innych metropoliach. jak wam nie odpowiadają to po przejsciu do nastepnej epoki zgarnijcie z wiosek surówkę i zmiencie wioski na inne

Friday, 24.04.2009, 16:36

Autor: viceroy

Złamanie prawa krajowego...

NA PIERWSZY RZUT OKA wydawało mi się ze to dimple. nie czepiaj się szczególików. wg mnie ewidentne łamanie zakazu reklamy napojów alkoholowych. tu nie chodzi o to co jest w srodku a o to co widać.

Friday, 24.04.2009, 16:21

Autor: viceroy

Złamanie prawa krajowego...

rozróżnic się da. jest TO whisky CARDHU. http://images.google.pl/images?hl=pl&q=C…snum=4&ct=title SŁUŻĘ LINKIEM, WHISKY PIJĘ OD 15 LAT

Friday, 24.04.2009, 16:19

Autor: viceroy

Dywagacje V era

wnioski są takie: im dalej w las tym wiecej rosnie drzew. jednym słowem im wiecej epok tym durniejsze paradoksy wypływają. jak ktoś ma CZOŁG to zaden , nawet najdoskonalszy oddział pikinierów, halabardników, rycerzy, rajtarów nie powinien go pokonać. CZOŁG to nie trabant z kartonu. balans całkowicie spieprzony. tyle razy mówione było zeby nie mieszac walk pomiedzy epokami bo to bez sensu.

Friday, 24.04.2009, 16:12

Autor: viceroy

Pytanko :)

Od czasu kiedy weszłem w progi średniowiecza i jak zobaczyłem leworęcznego krzyżowca miałem taką myśl : pomijając to ze zazwyczaj się "wchodzi" (ortografia) czyli "wszedłeś" to nie sądzę by miało jakiekolwiek znaczenie w walce kto jaką ręką uderza i się broni. nie da się tak rozwinąć gry zeby kazdy był zadowolony. ja na ten przykład bardzo boleję nad tym, że nie da się kopnąć leżącego. taki rycerski metalowy but w nery. no ale trudno. pozostaje tylko mieczem zygu zygu....

Thursday, 26.03.2009, 18:36

Autor: viceroy

Think tank - kuźnia pomysłów

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Być może uznali pomysł za nietrafiony? Takie ustawienie to była by masakra przecież nie sądzę aby była jakaś masakra. druga linia jak zrozumiałem miałaby byc to broń dystansowa. tak więc poczynawszy od łuków, kuszy etc do machin miotajacych a w pózniejszym czasie , dział, artylerii czy tez wyrzutni rakiet ( czyt. katjuszy ) w kazdej bitwie, kazdy atak zaczynał się od ostrzelania szeregów przeciwnika z broni dystansowej, no i tutaj musimy wprowadzic coś co bedzie równow...

Tuesday, 24.03.2009, 15:55

Autor: viceroy

Rozmowy między graczami

aliar załóż gumę. poczujesz się pewniej.

Monday, 23.03.2009, 17:52

Autor: viceroy

Rozmowy między graczami

ja mam kilka pasków. chcesz to ci jeden dam w prezencie. wiszą w mojej zbrojowni. a na serio to tez czekam kurde

Monday, 23.03.2009, 17:49

Autor: viceroy

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

kradzież czy przejęcie jedna cholera. chodziło mu o sposób na pobudowanie wioski. co do zasad to je znam i powiem wam, że ja tylko szampańskoje i kawior. sorki , że wsadziłem tu swoje 3 grosze, bo wojenka mnie nie dotyczy. oczekuję rozwoju sytuacji.

Monday, 23.03.2009, 17:36

Autor: viceroy

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Urbi... jeżeli znajdziesz sposób na budowę 3 wiosek na minimum 4 poziom w dwa tygodnie to się podziel bo chętnie go wykorzystam urbi on miał na myśli budowę a nie kradzież.

Monday, 23.03.2009, 17:32

Autor: viceroy

Funkcja glównodowodzącego w klanie

skoro klanówki dla was to taki wielki problem, proponuję użyć opcji " wyslij wiadomość do przyjaciela" mozna wysyłać częściej i do wyselekcjonowanej grupy przyjaciół. ( sojuszu etc )

Monday, 23.03.2009, 17:04

Autor: viceroy

Rozmowy między graczami

paliłem około 20 lat. dzięki bogu istnieje coś takiego jak plaster ( cenzura ) . zupełnie nie czuję głodu. gorzej z palcami. stukam w klaw więcej zeby coś robić. spamerski temat to dla mnie wybawienie

Monday, 23.03.2009, 16:27

Autor: viceroy

Rozmowy między graczami

po tym jak rzuciłem palenie czuję się o wiele lepiej to już 3 dni

Saturday, 21.03.2009, 15:40

Autor: viceroy

muzyka twojego pokolenia. - linki.

moja miłość http://www.youtube.com/watch?v=cPoHl1Q4n1s

Thursday, 19.03.2009, 23:43

Autor: viceroy

muzyka twojego pokolenia. - linki.

romantycznie http://www.youtube.com/watch?v=n6evt70kn1o

Thursday, 19.03.2009, 23:33

Autor: viceroy

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;)

PAX PAX panowie. Kazmax zgłosił buga, bug został usuniety. Miał prawo sie wneric bo ktoś wykorzystał błąd gry podczas walki. Teraz Kazmax masz szanse ostro się odegrac i wszystkich na stolicach zostawić. Pewnie zaraz uciekną na urlopy.

Monday, 16.03.2009, 22:10

Autor: viceroy

0.8.2.6

przepraszam was ale zupełnie nie rozumiem po co to zostało zrobione. działacie ( w tym momencie ) pod wpływem graczy - czyli płaczków z 4 epoki - i wprowadzacie powazne zmiany wczesniej nie przeprowadzając ankiety. serwer nie jest betą i zmiany powinny być choćby w pewnym stopniu uzgadniane z graczami.

Monday, 16.03.2009, 21:46

Autor: viceroy

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;)

Cytat wypowiedzi "Thorga" Jestem za tym, żeby KazMaxa związać, zapakować w worek i wrzucić do rzeki. thorga. nie byłaś w SB. Kazmax wypłynie. tylko major Gross potrafił utopic trupa w wisle tak aby nigdy nie wypływał