Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 22

Monday, 11.08.2008, 21:13

Autor: heretic

Usługi PREMIUM

generalnie fajna by była opcja zmiany imienia bohatera - pierwsza zmiana imienia - gratis, dla zachęty, a nastepne po 10 dni premium ( na przykłąd) Co do ". podwojenie liczby wypraw na lokację z 12 na 24 - dodatkowa opłata premium " - a kto powiedział, że ta gra jest za darmo - o to chodzi w premium, kto sie wykosztuje to ma lepiej

Monday, 11.08.2008, 21:10

Autor: heretic

imię bohatera - jak zmienić

generalnie, jakby było gratis 1 zmiana - znaczy zmiana imienia głównego bohatera, to by byłoi bardzo miło i zachęcająco z ich strony

Monday, 11.08.2008, 20:14

Autor: heretic

lekkie sandały - dobry drop??

zaklęcia masz wkładając runy i odpowiedni zwój do pierścienia amuleta. drop dobry, nie pogardziłbym

Monday, 11.08.2008, 20:13

Autor: heretic

imię bohatera - jak zmienić

robiąc nowego bohatera nie wstawisz go do stolicy. główny bohater sie zwie tak jak twój login. Przydała by sie tak aopcja, zapewne by była za dni premium, ale jakby była nie za droga, moze bym nawet skorzystał.

Monday, 11.08.2008, 15:44

Autor: heretic

URuny :)

akurat mi na jaskini lvl 1 wypadła włócznia (3), a na jaskini 3 same zwyklaki lub (1), ale to widać loteria jest. Swoją dorgą, jest w tej pierwszej epoce jakaś broń jednoręczna? bo póki co mam maczuge, włócznie i łuk i wszystko jest dwuręczne i mi do tarczy nie pasuje.

Sunday, 10.08.2008, 19:38

Autor: heretic

ujemny czas oblężenia?

załozyłęm w nocy oblrga, powinien sie zakończyć 20 minut temu. zamiast tego Armia oblega wioskę Trupiarnia. Czas do końca: -1137 s Armia oblega wioskę Trupiarnia. Czas do końca: -1178 s Armia oblega wioskę Trupiarnia. Czas do końca: -1192 s o co biega? przejzałem tutorial, ale nic tam takiego znaleźć nie mogem. to jukiś bug jest? bo cholera całą armie mi tam uwięziło i że tak powiem - mam czym grać....

Saturday, 09.08.2008, 21:32

Autor: heretic

Burzenie wioski a przeniesienie bohatera???

Generalnie mam nadzieje, że administracja jakoś weźmie i inaczej to rozwiaże - bo zabić rozwiniętego latającego bohatera nie jest tak łatwo.

Saturday, 09.08.2008, 11:33

Autor: heretic

czas lokacji

a to tak działa - bo sie na początku zastanawiałem, dlaczego, jakpakuje w skrócenie czasu podrózy, to mi to nie działa na lokacje

Saturday, 09.08.2008, 10:56

Autor: heretic

Kochana administracjo cz. 2

Generalnei po części masz sporo racji. jak sie pisze takie rzeczy w srodku nocy, to człowiek sie gubi. Rzeczewiscie pisałem o TE i BW - wypowiedź, do której sie odniosłęs - była w pewnym sensie skrótem myslowym. Chodziło o to, ze BW i TE to 2 gatunkowo różne gry, trzeba mieć na uwadze ich różnice między RPG a strategią. CZemu napisałem, zęby nie porównywać - chyba zbyt zasugerowałem się wypowiedzia kogoś w 1 temacie Generalnie tak - fabuła - tam jest jakaś otoczka fabularna, są jakieś zadania, b...

Saturday, 09.08.2008, 02:18

Autor: heretic

WRZUĆ CHRUPKOWI ZA TEMAT W SYSTEMIE GRY

Pokarmie cie Trolu. Generalnie jak chcesz coś osiągnąć to pisz tak, żeby ludzie nie irytowali sie czytając twoją wypowiedź. bo generalnie nastawiasz ludzi negatywnie do spraw któe są jakoś tam pozytywne. Generalnie twoje zachowanie jest głupie, zęby nie powiedzieć burackie i wieśniackie. Dziękuje za uwage.

Saturday, 09.08.2008, 02:12

Autor: heretic

URuny :)

Cytat wypowiedzi "kotul" Ale w czy problem. Kazde miejsce specjalne ma swoja tabelke na runy mozliwe. Np. Jaskinia lev 3 FEH = 100% UR = 0% Gilgamesz FEH = 50% UR = 50% Wiec zadnego buga nie ma. i generalnie o to mi mniej wiecej chodziło. co łąska dzięki

Saturday, 09.08.2008, 02:08

Autor: heretic

Kochana administracjo cz. 2

tak wiec. Chrupek założył "mondry" temat, pomarudził, potrolował. ogólnie pomarudził. Było by jeszcze milej, jakby zachował pewien poziuom dyskusji. Troche wyzej od rynsztoku. Generalnie po poziomie jego wypowiedzi lepiej by było, gdyby w ogóle sie nie wypowiadał. Generalnie co do sprawy przezeń poruszonej. TE jest fajną grąl, o fajnym potencjale. Ale brakuje jej sporo. Naprawde baaardzo sporo. Nie porównujmy BW do TE - BW - to gra typowo RPG. W RPG głowną rzeczą jest pakowanie w bohatera. RPG ...

Saturday, 09.08.2008, 01:09

Autor: heretic

czas lokacji

a jak mam krótszy ?

Friday, 08.08.2008, 15:03

Autor: heretic

URuny :)

Cytat wypowiedzi "Thorga" Ur wypada dopiero na drugim bossie (Gilgameszu) Znaczy wiesz że są, bo wiesz, czy wiesz, ze są bo ci wypad - bo ja gdzies widzialem linka ze tam tez FEH komus wpad. ale to z alfy mogło być. Chyba aż sie szarpne, zezłomuje na kimś moje 10 słoniów i se zrobie pieski na portal. LaCroix - nieźle, ja mam tylko 15 - ale pewnie dlatego, zę gram tydzień krócej Cytat wypowiedzi "LaCroix" dlaczego o tym nic nigdzie nie pisze ??, wszędzie jest mowa, że FEH i UR są w I erze i tyle...

Friday, 08.08.2008, 13:53

Autor: heretic

BRAK ochrony nowych graczy!!!!

Cytat wypowiedzi "ThandoR" jak więc można się rozwinąć i utworzyć jakąkolwiek obronę oby odeprzeć ataki rozwijać - normalnie - grabisz sąsiadów, wydajesz na bieżąco. Odeprzeć ataki? a po co ty sie chcesz bronić przed silniejszymi. Przed silniejszym z definicji sie nie obronisz. możesz uciec i możesz zniechecać go do atakowania. jak - pisałęm wyzej, masz multum sposobów. Bronić się armią przed napaścia? żeby wojsko stracić? przeciez to sie po prostu nie opłaca. Cytat wypowiedzi "Konrad" Zamiast ...

Friday, 08.08.2008, 00:41

Autor: heretic

URuny :)

Jako, ze nie grałęm w alfe jestem w tej kwestii troche do tyłu. skąd sie biorą runki UR? W portalu mocy mozna je dostac? bo widzialem jakas walke, i komus tez tam chyba FEH wypad i już sam nie wiem. Czy dopiero w starożytności?

Friday, 08.08.2008, 00:37

Autor: heretic

BRAK ochrony nowych graczy!!!!

Generalnei - 48 h to i tak sporo . nowy gracz ma 48 godzin, żeby przeczytać wszystkie fora, tutoriale itp i w tym czasie moze bezkarnie wszystkich farmić i nie zwracać nawet specjalnej uwagi na chowanie zasobów gdziekolwiek. Widziałem, jak obrotni gracze mieli wioski poziomu drugiego ( znaczy totem sporo ponad 5 lvl) zanim w ogole mozna bylo ich atakowac. Generalnie jestem przeciw zmianom. Ja też grałem w wiele gier przeglądarkowych, takich numerów, jak tutaj, z ochroną wiochy/armi/ herosa to ni...

Wednesday, 06.08.2008, 20:45

Autor: heretic

Zablokowano nieaktywne wioski ??

Generalnie ze zrozumieniem to ja czytac umiem, ale przyznam sie szczerze, zę czytałęm to dawno i niezbyt dokłądnie. No bo po co komuś znajomość regulaminu Swoją drogą - że też nie szkoda komuś czasu żeby tak 700 kont zakładać. mi sie nie chce nawet drugiej wiochy zakładać. chyba niedługo bede musiał komuś na pasożyta przejać

Wednesday, 06.08.2008, 09:51

Autor: heretic

Zablokowano nieaktywne wioski ??

Generalnie zapisy regulaminu sa nie do konca jasne, ale chyba tylko dla mnie

Tuesday, 05.08.2008, 21:04

Autor: heretic

Zablokowano nieaktywne wioski ??

Geeralnie póki to jest beta i multikonta nie są zabronione - zawsze znajdzie sie jakis pracuś, co se postawi 100 skrzynek i 100 kont. Generalnie mnie to nie przeszkadza - znaczy to, zę ktoś ma 700 kont. bardziej mi przeszkadza, że konta są zablokowane - i szczerze mówiac zasmiecaja mi mape. skoro ma bana, można by je usunąc (bo o tym, zęby znowu dopuścić do farmienia nawet nie marze