Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-9 of 9

Sunday, 26.10.2008, 16:13

Autor: kuczek

oddam Konto miejsce 140 w rankingu

nadal aktualne 4270240 zapraszam do dyskusji

Friday, 24.10.2008, 09:55

Autor: kuczek

oddam Konto miejsce 140 w rankingu

wrócę z woja .... 9 miesięcy będziesz trzymał konto ;/ hehehe znudzi Ci się konto przekaże we wtorek zgłaszać się chce mieć jakiś wybór

Wednesday, 22.10.2008, 23:19

Autor: kuczek

oddam Konto miejsce 140 w rankingu

epoka 2 armie gotowe do farmienia 3 bohaterów 9-6-1 poziomy KONTO BĘDZIE DO ODDANIA Za 2-3 dni . Idę do wojska więc .... ale jeszcze 3 dni pogram kto pierwszy się zgłosi ?

Thursday, 25.09.2008, 12:38

Autor: kuczek

ZWOJE

Umieść w przedmiocie runy oraz zwój, aby utworzyć słowo runiczne. UR-FEH-UR Tylko dla butów Dodatkowe efekty słowa runicznego atak przeciwlotniczy bohatera +4 ładowność bohatera+9 Wszechogarniający Krąg Ognia Umieść w przedmiocie runy oraz zwój, aby utworzyć słowo runiczne. UR-FEH Tylko dla zbroi Dodatkowe efekty słowa runicznego inicjatywa bohatera +5 umiejętności szpiegowskie bohatera +5 'Tańczący Cesarz Masakry Umieść w przedmiocie runy oraz zwój, aby utworzyć słowo runiczne. FEH-UR< Tylko dl...

Wednesday, 10.09.2008, 22:05

Autor: kuczek

Jakaś awaria?

Była jakaś informacja ?

Sunday, 31.08.2008, 00:00

Autor: kuczek

Niewielki błąd w spichleżu

BŁĄD POPRAWIONY !! Pozostał tylko w przeglądarce IE

Saturday, 30.08.2008, 12:56

Autor: kuczek

Oto mozliwości opcji szukaj

There are no results for your search " Połączenie armii". There are no results for your search “ Połączenie dwóch amii” I jak tu się niedenerwować. Połączenie armii Szkoda, że nikt się tym nie zajmie, bo naprawdę można by zrobić. Dodatkową opcje łączenia armii pochodzących z tej samej wioski w innej wiosce. Np. Obok opcji usunięcia postaci. Poruszę jeszcze jedno dodatkowe zagadnienie, będzie dotyczyło armii ale usunięcia pustej bez żołnierzy, nie da się czegoś takiego wykonać, jedyną opcją jest ...

Saturday, 30.08.2008, 11:28

Autor: kuczek

mały problem z połonczeniem dwóch armi ....

Wytworzyłem 2 armie po 10 dzikich. Wysłałem je do innej wioski, przeszpiegowałem wokoło rywali i stwierdzam, że 1 sobie nie poradzi w walce, więc chce je połączyć, ale sie nie da, musze cofnąć obie do wioski w której stworzyłem te amie połączyć i dopiero wysłać do tej z której było by mi bliżej atakować. BARDZO UCIĄŻLIWE. Bo na niektórych wystarczy 4 dzikich bo są bez obrony i mają mało surki, a na innych trzeba 25 bo mają coś obronki albo sporo kasy. Niechciałem połączyć armii wytworzonych w ró...

Monday, 25.08.2008, 10:20

Autor: kuczek

Niewielki błąd w spichleżu

Jestem w epoce 1 ale tosamo było w 2 epoce.(konto skosowałem bo źle zaczołem) Niebieski pasek zasłania ilośc surowców w spichleżu. Może i mało ważne ale ..... kilka takich i już się gorzej gra