Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Wednesday, 13.08.2008, 18:23

Autor: Kilu

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Moj ultra pro hero Demon wlasnie zdobyl 2nd lvl i modyfikator +1 do AA. To znaczy, ze nawet mastodonty beda mialy AA? :D

Wednesday, 13.08.2008, 10:48

Autor: Kilu

Szpiegowanie

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Przecież jak szpiegują to mogą chcieć zakraść się do wioski. W trakcie tej akcji mogą zostać złapani przez mieszkańców (cywili), poćwiartowani i ugotowani na obiad. Kanibale. :o :D A wilki maja AA bo potrafia skakac. O. Ok,sprawa przedyskutowana. Propozycja nie przejdzie więc - klozet dla tematu.

Tuesday, 12.08.2008, 15:18

Autor: Kilu

Szpiegowanie

LaCroix, mylisz brak realizmu z fantastyka. To co wymieniles(latanie, magia, itp.) to elementy fantastyczne nadajace klimatu grze. Brak realizmu to np. niezniszczalne auta w NFS i wyzej wymienione zmasakrowanie armii przez jednego dzikiego.

Tuesday, 12.08.2008, 15:00

Autor: Kilu

Szpiegowanie

Siedzac przy komputerze i czekajac az skonczy sie budowa budynku(nudny jakis dzien nastal) zastanawialem sie nad sposobem w jaki obce armie dokonuja masakry na schwytanych podczas nieudanego szpiegowania wrogach. Z tego co wiem, ginie wowczas spora ilosc armi(cala? czu tam jakas ilosc losowa jednostek? wolalem nie sprawdzac). Wyobrazmy sobie taka sytuacje: Armia skladajaca sie z bohatera i powiedzmy 10 wladcow tygrysow udaje sie na akcje szpiegowska do odleglej wioski(szansa ~61%). Przeniesmy si...

Monday, 11.08.2008, 00:15

Autor: Kilu

dodatkowy slot przy broni

Cytat Dodatkowo, każdy przedmiot może posiadać 0-3 slotów, czyli miejsc, w których można umieścić Runy. From tutorial. Na przyszłość - najpierw czytaj, potem pytaj. :)

Sunday, 10.08.2008, 23:42

Autor: Kilu

dodatkowy slot przy broni

Ten slot nie jest na jednostke armii, tylko na rune czy cos takiego. :)

Sunday, 10.08.2008, 23:32

Autor: Kilu

Magia plemienna

Denerwowało mnie częste niepowodzenie szpiegowania odległych wiosek, więc zbadałem Magię Plemienną, zbudowałem 1 szamana(miał 11 szpiegowania). Wysłałem go na przeszpiegi do wioski oddalonej o ok 10 minut. Z autopsji wiem, że bohater z 1 szpiega miałby tam około 50-60% więc liczyłem, że te +10 zmieni sytuacje. A co się okazało? http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=447616&key=f455edf75e może ktoś wyjaśnić co w końcu daje te +10 do szpiegowania? bo wynika z tego, że chyba nic.

Sunday, 10.08.2008, 10:31

Autor: Kilu

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat wypowiedzi "reck" http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=419194&key=2e68ef7dd9 Myślę, że chodziło o gwardzistow tygrysow, którzy mają wtedy ~315 inicjatywy(blokują podstawowy atut wilków - kilkukrotny atak).

Saturday, 09.08.2008, 16:12

Autor: Kilu

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Jaskinia - 1poziom. http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=411170&key=e91c799e5d a podobno 4 wilki mialy wystarczac... Czesto sie trafia na gwardzistow?

Friday, 08.08.2008, 10:59

Autor: Kilu

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Mam latanie ; 70 ataku(nie wiem czy jest do tego wliczone 20 od demona) ; 20 przeciwlotniczego; -50 obrony; 140 inicjatywy i 4 dowodzenia. To są odpowiednio rozdane punkty rozwoju? Bo jako dla kogos kto gra dopiero dwa dni slowo 'odpowiednio' jest nie do konca zrozumiale.

Friday, 08.08.2008, 10:31

Autor: Kilu

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Czy do atakowania wiosek posiadających jedynie bohatera+max1 dzikiego wystarczy sam bohater+3/4 dzikich? Ponieważ za kilka godzin kończy mi się ochrona a w okół mnie jest kilka wiosek, które straciły aktywność od razu po rejestracji i z miłą chęcią bym skorzystał z ich zasobów a nie wiem czy przebiję się przez bohatera. Pytanie 2: wszystkie surowce schowane do wędzarni są w 100% bezpieczne od zrabowania? Pytanie3: Do jakiego poziomu oplaca budowac sie kopalnie krzemienia? Mam poziom 3, wydobycie...