Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 694

Tuesday, 05.01.2010, 11:53

Autor: LaCroix

Szanowna Administracjo

Cytat wypowiedzi "Konrad" bo zamiast pamiętać o wszystkim co dotyczy developingu gry musiałbym pamiętać, gdzie co napisałem tydzień temu i wszystko sprostowywać. no bo tyle tyle tych wypowiedzi było przez ostatni miesiąc, może gdyby zajrzeć na forum to by się dało zauważyć jaka poszła fama za tą wypowiedzią Cytat wypowiedzi "Konrad" Myślałem, że życzenia nie są obowiązkiem, którego można się od kogoś domagać. są kurtuazją, której może i nie można wymagać, ale można oceniać ich brak, a z Malinką...

Tuesday, 05.01.2010, 11:42

Autor: LaCroix

Wolność wypowiedzi a zamykanie tematów + bonus: luźne wypowiedzi Konrada

drogi Konradzie, pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą i sugeruję lekturę art. 31 prawa prasowego, gazeta w pewnych przypadkach ma obowiązek opublikować to co ktoś uważa i przyznać rację, wolność wypowiedzi wypowiedzi to w zasadzie normy państwo-jednostka, a nie jednostka-jednostka

Monday, 04.01.2010, 13:14

Autor: LaCroix

Podziękowanie...

sugeruję, aby wszyscy użytkownicy premium wybrali się na urlop

Sunday, 03.01.2010, 23:13

Autor: LaCroix

Podziękowanie...

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Wybaczcie, że smiem psuć Wam zabawę, ale trochę przesadzacie nikt tu nie przesadza, co najwyżej są za delikatni

Saturday, 02.01.2010, 19:20

Autor: LaCroix

Podziękowanie...

Cytat wypowiedzi "LordViktor" ciach jakby ktos chcial pogarc w cos ciekawego, zapraszam tam krowa coś uciął ciach Nie tylko nie reklamujemy ale tez linków nie wklejamy //Lomnas

Sunday, 27.12.2009, 14:31

Autor: LaCroix

Niekończący się atak

hmm a nie jest administracja od tego żeby bugi usuwać ?? jak będzie z tym problem to pewnie ja nie będę mógł usunąć jutro konta poza tym pierwszy atak już zniknął, nie wiem jak kolejne hmm po raz drugi czujesz się zawiedziony, że nie dostałeś ?? bo jakoś nikt inny się tak nie pluje jak Ty, nawet Ci co dostali

Sunday, 27.12.2009, 13:58

Autor: LaCroix

ognisty plaszcz

przedwczoraj chyba zszedł mi za 17

Sunday, 27.12.2009, 12:09

Autor: LaCroix

Niekończący się atak

hm a ja empirycznie sprawdziłem, że działa

Saturday, 26.12.2009, 21:17

Autor: LaCroix

Niekończący się atak

Cytat wypowiedzi "DrastiC" Tylko wykorzystujesz buga bo nie można na urlop iść np. ... v. 0.8.5.2 19 października 2009 Wprowadzono możliwość włączenia urlopu również wtedy, gdy na nasze wioski przeprowadzana jest grabierz surowców lub nalot. raczej wskazuje administracji dziury w systemie gry, od tego chyba są gracze ?? a administracja do ich usuwania ??

Saturday, 26.12.2009, 17:05

Autor: LaCroix

Niekończący się atak

Cytat wypowiedzi "dyvid" dla mnie to jest wykorzystywanie błędu gry w najgorszy możliwy sposób z całym szacunkiem ale co w tym złego ?? ani ja na tym nie korzystam ani nikt na tym nie traci

Friday, 25.12.2009, 01:16

Autor: LaCroix

Apel o pokój w Wigilię

z tego co słyszałem DrastiC atakował Mario1205

Thursday, 24.12.2009, 22:55

Autor: LaCroix

Historia serwera

ja osobiście chciałbym zostawić ślad po pierwszym Sabacie był w nim Tomus, Baldr, Fero, Banko, Xeerxees, fraczek i Commander1tuż po przejściu do 2 epoki ciekawe czy jego ktoś tu pamięta i nie zapomnijcie też o drugim ..::Sabat Wymownych::..

Wednesday, 23.12.2009, 15:37

Autor: LaCroix

Niekończący się atak

Cytat wypowiedzi "krowa" lacroix prątkuje uwaga spokojnie, jedna wiocha mi tylko została, zastanawiam się komu jeszcze zostawić pamiątkę po sobie żeby już nie spamić uchylę rąbka tajemnicy, puszczam atak tak żeby doszedł po stracie wioski

Wednesday, 23.12.2009, 15:35

Autor: LaCroix

Świąteczne Zmiany?

Cytat wypowiedzi "Konrad" kilka poprawek z TE zajęło nawet kilka dni roboczych modyfikowania systemu i testowania czuję się zaszczycony, BW Team poświęcił kilka dni roboczych na pracę nad TE Cytat wypowiedzi "lukaszo" no nie wiem jak wam ale mi na 6 wypraw wypadł 4 krotnie amulet! lepiej się pytajcie czy ze slotami

Tuesday, 22.12.2009, 19:47

Autor: LaCroix

Wygląd Itemów reedycja ;)

dlaczego najwięcej informacji o 6 epoce idzie od kogoś kto w niej nie był ??

Tuesday, 22.12.2009, 18:47

Autor: LaCroix

Wygląd Itemów reedycja ;)

pancerne buty pancerne skórzane skórzane buty buty sandały sandały pawęż pawęż hełm hełm z przyłbicą z przyłbicą z nosalem z nosalem skóra zbroja skórzana płytowa płytowa sygnet sygnet ring pierścień wisior wisior amulet amulet medalion medalion all 6 epoka

Monday, 21.12.2009, 17:42

Autor: LaCroix

Niekończący się atak

moje id 3503 serwer Mezopotamia