Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 76

Saturday, 18.04.2009, 12:06

Autor: Gruzin

Kupie saletre

Place: Glina 1-1.6 Drewno: 1-max

Thursday, 09.04.2009, 19:19

Autor: Gruzin

Saletre

dzieki, kupilem - za duzo gliny mi zeszlo, jak ktos chce max drewna to niech wystawia, sorki

Thursday, 09.04.2009, 04:34

Autor: Gruzin

Saletre

Place: Glina 1:2 Drewno: 1:max

Wednesday, 11.03.2009, 09:39

Autor: Gruzin

Zaproszenie

[ usunięte przez operatora ]

Friday, 26.12.2008, 22:26

Autor: Gruzin

Oddam konto, 3 epoka, 350000 pkt

Cytat wypowiedzi "Solmyr" Chciałbym wrócić na TE, grałem w beta testach oraz na początku serwera (najwyzsza poz. top 1 przez jakąś godzine może dwie ) Gdybyś oddał mi konto nie musiałbym zaczynać od nowa. Postaram się ję dobrze rozwijać. top1 z 133 punktami, nie no szacuneczek hehe Rambler misztrzu nie oddawaj konta, wlacz sobie urlop a za 2 tygodnie jak zatesknisz to kupisz premium i pociagniesz dalej. Myslisze ja mam ciekawie, od polowy 3 ery mam istne simcity ale gram chyba tylko po to zeby ...

Thursday, 25.12.2008, 20:40

Autor: Gruzin

Rewoler

Wystawiony Rewolwer, mam tez muszkiet i Rewolwer(1) jesli ktos chce, pm plx

Saturday, 20.12.2008, 14:22

Autor: Gruzin

Pierścionek

Cytat wypowiedzi "Aliar" Ja na Twoim miejscu wystawił bym jak najszybciej, bo pierścionków będzie coraz więcej i będą chodzić coraz taniej. Dokladnie, do Nowego Roku - 2010, moze juz bedzie z 5 na serwerze ...

Thursday, 18.12.2008, 17:02

Autor: Gruzin

Think tank - kuźnia pomysłów

Farsowny marsz - czemu nie. Edykt imperialny - bylo by ciekawiej Ale surowce potrzebne do opracowania chyba w wiekszej ilosci niz na najwyszy poziom korupcji. PS. Pracujecie juz nad tym skoro juz macie nazwy?? ;P

Wednesday, 17.12.2008, 23:34

Autor: Gruzin

Think tank - kuźnia pomysłów

Cytat wypowiedzi "Thorga" EDIT: co się dziwicie, że nie możecie znaleźć biżuterii - skoro robicie najłatwiejsze lokacje... jeśli lokację można wyczyścić samym hero - albo zrobić ją TANIM wojskiem BEZ STRAT - to raczej się tam NIEZWYKLE RZADKICH rzeczy nie znajdzie, nie? Szansa na drop biżuterii nie jest wcale aż tak mała - po prostu wszyscy czyszczą najłatwiejsze lokacje dla expa lub złomu. Mozesz mi powiedziec w takim razie na jakiej zasadzie przyjeliscie przydzielenie poziomow trudnosci poszc...

Wednesday, 17.12.2008, 22:56

Autor: Gruzin

Pytanie do admina - zastępca w grze

Ja zaczalem gre z 3 tygodniowym opoznieniem, w 3 erze mialem 10 dniowy urlop i nie uwazam ze jestem 100 lat za murzynami. Wlacz po prostu urlop bo od tego on w koncu jest, a jak faktycznie lubisz ryzyko to nie wlaczaj i jak wrocisz to albo nie bedziesz mial nic, albo wzgorza i kopalnie pelne surowcow ;P

Monday, 15.12.2008, 13:44

Autor: Gruzin

Nieregulaminowy profil, nazim, historia i prawa autorskie.

Cytat wypowiedzi "KazMax" ... uznajmy że jestem ateistą. Wtedy dla mnie Biblia tez będzie dziełem które szery jaies chore teorie, i tez powinienem uznać ja za zakazaną... Jesli by tak bylo i zobaczylbys w profilu gracza cytat z Biblii, ktory by Ci sie nie spodobał to zapewne zglosilbys to na forum i zostało by to rozpatrzone (mniejsza z tym ze marne szanse aby proszono kogos o usuwanie z profilu cytatu z Biblii, przynajmniej w tym kraju), tak samo jakby ktos napisal w profilu: Gruzin to prostyt...

Saturday, 13.12.2008, 18:59

Autor: Gruzin

20k

Stukneło nam 20 000 graczy, oby tak dalej

Friday, 12.12.2008, 16:03

Autor: Gruzin

Łowiecki Łuk - Atak +11, A-A +11

Tak jak w temacie, własnie wystawiłem to na aukcji, jeśli jest ktoś chetny mozna bidowac Mam jeszcze majestatyczny hełm z nosalem: obrona +17, inicjatywa -4. Wystawie jak ktos bedzie bardzo chcial

Thursday, 11.12.2008, 12:28

Autor: Gruzin

Bielin, Dark Driver

Do postu ktory pozwolilem sobie zacytowac niezaprzeczalnie brnąłeś w swoje starajac sie udowodnic ze nic nie zrobiles, ale w momencie kiedy piszesz o przejsciu na czerwonym swietle i szczesliwemu uchyleniu sie od kary POSREDNIO przyznajesz sie ze jednak cos zrobiles, dlatego uwazam twoj ostatni post tylko troszke idoityczny, zawsze mogles napisac cos co by Cie bardziej pograzylo. A pozwolilem sobie dolaczyc do debaty bo bardzo ciekawy watek, dla mnie bardzo zabawny nie ukrywam, dla niektorych pe...

Thursday, 11.12.2008, 12:10

Autor: Gruzin

Bielin, Dark Driver

Cytat wypowiedzi "Bielin" jest jeszcze cos takiego jak zdrowy rozsadek poza tym nie zdazylo Ci sie np. przejsc na czerwonym swietle, zostac zatrzymanym przez policje i NIE dostac mandatu? sama swiadomosc ze mogli ten mandat dac, a nie dali sprawia ze zanim zrobisz to ponownie to 2 razy sie zastanowisz. szkoda ze Ty tak nie umiesz. na Twoim przykladzie widac, co wladza robi z ludzmi No i wlasnie tym, jakze troche idiotycznym i mam nadzieje koncowym postem udowodniles że Thorga miala racje, GZ GZ...

Thursday, 11.12.2008, 07:24

Autor: Gruzin

Symulator Walk

Moim zdaniem symulator jest dobry do wstepnego określenia jakie wojsko przygotowac na jaka lokacje, czy powinny byc gratisowe punkty za zapraszanie nowych osob do gry, no coz, jak to juz zostalo niejednoktornie stwierdzone: Cytat wypowiedzi "VeiN" I najważniejsze - co to zmieni? No więc powiem tobie NIC nie zmieni bo nie gracze decydują a twórcy i niestety ale trzeba się pogodzić z tym ... Dlatego ja juz dawno temu przestalem wypowiadac sie na forum, podawac pomysly, zglaszac niescislosci zwiaza...

Wednesday, 03.12.2008, 10:33

Autor: Gruzin

szybki koniec

Cytat wypowiedzi "cerberis" NOO to tez pojechal tydzien to i nadto, bo przeciez w 3 tygodnie mozna przejsc ta ere Nie da sie ukryc ze aktywnych graczy jest garstka, gra jest niezla - jak dla mnie, ale nowi gracze moga sie na prawde zirytowac i zniechecic atakami nie dosc ze graczy z pierwszej ery zapewne jeszcze stadkiem mastodontow to jeszcze graczy z ery wyzej. Dluzszy okres ochronny jak najbardziej, tydzien dla niektorych bylby w sam raz, dla niektorych nawet za duzo. Ja przeszedlem do 2 ery...

Monday, 01.12.2008, 21:56

Autor: Gruzin

szybki koniec

Gra jak wiele innych ktora nastawiona i oparta jest na farmieniu, Bogu dzieki za ograniczenie jednostek wynikajace z wydobycia surowcow w przeciwienstwie do gier typu Ogame gdzie im wiecej tym lepie, i mozna miec tam na prawde duzo, gralem w gry tego typu i uwierz mi jak sie rozpedzilem ciezko bylo mnie zatrzymac. Tutaj natomiast farmienie farmieniem, w wiekszosci niczym sie nie rozni ale jednak pare razy nacialem sie na odpowiednia obrone. Ostatni raz gracz ktorego farmilem w 3 erze, w koncu po...

Sunday, 30.11.2008, 22:55

Autor: Gruzin

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Po skolonizowaniu nowej wioski i postawieniu posagu bohatera bedziesz mogl powolac tego bohatera.