Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-13 of 13

Monday, 01.12.2008, 18:31

Autor: maciej75

Cora, KirKORR, Vogos, patryk10, Quixic, ROMANOS, maxx, Lhose, maciej 75

PROSZĘ O ODBLOKOWANIE KONTA < MACIEJ 75> JEDNOCZEŚNIE PROSZĘ O ZLIKWIDOWANIE KONTA SYNA { PATRYK10 } POZDRAWIAM MACIEJ 75

Monday, 27.10.2008, 21:02

Autor: maciej75

Dlaczego niektórzy się ukrywają...

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Wtedy się zgłasza i nie ma problemu. no nie powiem że tak jest

Monday, 27.10.2008, 12:51

Autor: maciej75

Cora, KirKORR, Vogos, patryk10, Quixic, ROMANOS, maxx, Lhose, maciej 75

przepraszam a czy ja prosiłem o pomoc czy ja prosiłem o podanie haseł do kont to była tylko koleżeńska przysługa o przypilnowanie a nie jak w domysłach operatora jest wykorzystywanie dla własnych celów zanaczam nie miałem korzysci z tamtych kont zasiadywanych jako ze konto moje maciej 75 i syna patryk 10 zostało zablokowane tak wiec syn wczoraj zdecydował ze nie bedzie grał w tą grę w ktorej regulamin zmienia sie z dnia na dzień i nigdy nic nie wiadomo napisze nie było informacji ani potrzeby zg...

Saturday, 25.10.2008, 01:50

Autor: maciej75

Cora, KirKORR, Vogos, patryk10, Quixic, ROMANOS, maxx, Lhose, maciej 75

Wiec czas na mnie zacytuje wypwiedź moderatora T1 ktora została umiesczona w dziale multikonto skoro zostałem podciągnięty pod tą opcje Thursday, 23.10.2008, 08:06 Niedługo zostanie sformalizowany system zgłoszeń, na razie gracze traktowani są ulgowo (bany tylko w przypadku ewidentnych multikont, mozliwość odblokowania po 5 dniach jednego z kont). jak dotąd nie ma systemu zgłaszania gry z jednego ip wiec myślę ze wymiar kary jest jak dla mnie za wysoki nie wypieram sie i nie bronie wiec co opera...

Tuesday, 14.10.2008, 20:54

Autor: maciej75

kupię hełm 3 slotowy

Witam Kupię hełm na trzy sloty dobrze zapłacę mogę nawet sporo zapłacić jeśli sie ktoś zdecyduje sprzedać na priv proszę o kontakt

Sunday, 28.09.2008, 01:17

Autor: maciej75

Kilka uwag, spostrzeżeń, pomysłów.

i ja sie wypowiem w tym temacie jestem przeciw pomysłowi takiemu gdyż ta gra saciła by cały urok handel bezposredni tak jak w inych grach sprzyja wszelkim nieuczciwum graczom obecny handel jest w pożadku i jest wystarczjący wiec nie ma potrzeby szukania innej alternatywy pozdrawiam maciej

Thursday, 11.09.2008, 13:43

Autor: maciej75

Spis przedmiotów występujących w TE

no nie widziałem jeszcze w zbrojowni pierścienia ale mnie sie udało proszę jaki ładny

Wednesday, 10.09.2008, 22:32

Autor: maciej75

Jakaś awaria?

no i mamy komunikat na stronie do logowania Szanowni Gracze, w związku z awarią u naszego dostawcy serwerów, w dniu dzisiejszym wystąpią kłopoty z logowaniem się na serwer gry. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań by problem wyeliminować. Za utrudnienia przepraszamy, BWTeam

Monday, 18.08.2008, 20:29

Autor: maciej75

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

I ja mam pytanie co do starozytnosci a konkretnie rozchodzi mi sie o osady takie małe pytanie w starożytności ile można mieć wiosek bo sie teraz pogubiłem bo jest dwie technologie na ktore moge zrobic osady a naświetle inaczej czy skoro przeszedłem z dwiema wioskami z poprzedniej epoki to teraz mogę mieć jeszcze dwie wioski proszę odpowiedz i pozdrawiam

Saturday, 16.08.2008, 22:38

Autor: maciej75

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Jak widac jestem poczatkujący chciałbym zaprezentować moją pierwsza próbę na portal mocy 3 PIETERKO jest kompletnie nieudana ale coż http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=616655&key=9fbb9c20b2 może ktoś zna odpowiedz na to jak to pokonac ?????? pozdrawiam