Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-6 of 6

Sunday, 24.08.2008, 13:56

Autor: tzeentch

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Przecież to od gracza zależy kiedy przejdzie do kolejnej epoki? Ci którzy przedą wcześniej i tak będą lepiej rozwinięci i będą farmić, tych którzy przejdą później. Więc i tak o żadnej równości nie ma mowy... Nic to, trzeba zagryźć zęby i inwestować w rozwój.

Sunday, 24.08.2008, 13:27

Autor: tzeentch

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Czy istnieje możliwość przeniesienia swojej stolicy do innej wioski? A jeśli tak, to w którym ekranie?

Friday, 22.08.2008, 09:01

Autor: tzeentch

Starożytność - Jednostki

Może by to przykleić? Bardzo przydatne informacje...

Thursday, 21.08.2008, 14:25

Autor: tzeentch

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Kolejne moje pytanie: czy do awansu do 2 epoki konieczne jest wynalezienie wszystkich technologii i pokonanie obu bossów, czy tylko 1 technologia?

Wednesday, 20.08.2008, 08:35

Autor: tzeentch

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że pewne dropy pojawią się/nie pojawią na konkretnych typach lokacji? np. z portalu mocy sypią mi się do tej pory tylko sanadały i maczugi, nic innego -czy jest to mój pech czy jakaś prawidłowoiść?

Saturday, 16.08.2008, 19:56

Autor: tzeentch

pytanie o dobor lokacji osady pod kontem przejscia do nowej epoki.

podczepię się pod ten temat... 5 pustyń, 1 strumień, 2 stepy, 3 niskie góry, 2 wysokie, 2 lasy, 1 bagno - prod w kamieniu: Strumień: 8 (2) [100] Jaskinia: 3 [15] czy raczej 3 pustynie, 2 strumienie, 1 step, 5 niskich gór, 1 las, 1 dżungla, 1 bagno - Strumień: 6 [60] Jaskinia: 7 [35] osobiście skłaniam się chyba do 2 opcji - kamienia nie potrzebuję, bo farmię go dużo, a krzemień/brąz jest czynnikiem ograniczającym wielkość armii... w obu przypadkach problemem może być w 2 epoce brak drewna... btw...