Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 144

Wednesday, 04.08.2010, 22:53

Autor: tristan

V 1.1.0

Wróciłem po długim czasie do gry i proszę: od razu przydatny patch, dzięki !

Thursday, 19.11.2009, 21:27

Autor: tristan

Kanał IRC

Odświerzam temat, wróciłem na kanał po dłuugim czasie a tu sie okazuje, że już nie istnieje reaktywowałem go ale potrzebuję co najmniej 4 osób obecnych na kanale przez ok godzine by ponownie zaprosić bota co będzie go pilnował. Dla przypomnienia serwer quakenet.org kanał #czaswojny

Wednesday, 13.05.2009, 15:50

Autor: tristan

Kanał IRC

Widać że thorga dawno nie była

Tuesday, 12.05.2009, 18:37

Autor: tristan

problem z budową jednostek

A próbowałeś w innej wiosce? Wszędzie jest tak samo? ja się z tym nie spotkałem, od razu po awansie mogłem wystawiać od razu te jednostki na które miałem odp budowle i surowce. W razie czego podaj jeszcze swój ID i serwer.

Thursday, 30.04.2009, 11:24

Autor: tristan

Kanał IRC

Staram się być tak często jak mam czas, codziennie choć na chwilę, tak samo jak Peter, niestety zainteresowanie jest nikłe. Gdyby więcej osób wchodziło zawsze byś kogoś zastał I ponawiam prośbę do Adminów o pomoc w wgraniu bota. Mogę się zająć prowadzeniem kanału, ale bez odpowiednich narzędzi jest to trudne

Tuesday, 28.04.2009, 19:17

Autor: tristan

Kanał IRC

Ponawiam zaproszenie

Monday, 27.04.2009, 18:33

Autor: tristan

Techy na nową wieś

Która epoka i czy wynalazłeś wszystkie techy odpowiedzialne za ilość wiosek?

Monday, 27.04.2009, 16:41

Autor: tristan

Kanał IRC

Ponawiam zaproszenie: serv: quakenet.org kanał: #czaswojny a co do bota to fakt faktem, że by sie przydał i rozdawał opy tylko zaufanym, niestety mnie brak umiejętności by samemu to zrobić, ja prosty juzer jestem tylko podstawowe komendy znam

Monday, 27.04.2009, 16:19

Autor: tristan

Spamując pomagajmy ;p

10,2 Cytat wypowiedzi "Peter Wiggin" 10 pln... smutne że bezsensowne liczenie do tysiąca idzie szybciej... niestety im mniej trzeba klikać tym prościej, mnie samemu zabrakło czasu na te dwa kliknięcia, to co się dziwić leniom

Wednesday, 22.04.2009, 14:41

Autor: tristan

Darmowe premium

Darmowe premium Czy to nie aby prima aprylis? Ciekawe czy na BW też dostaniemy, niestety z pracy nie mogę sprawdzić

Wednesday, 22.04.2009, 06:30

Autor: tristan

2 problemy

1. Nie wiem, mnie też sie nie odpala poczekajmy, aż Admini przyjdą do pracy 2. Przedmiot musi mieć dokładnie tyle slotów ile runów jest wymagane, czyli ten zwój powinieneś użyć na hełmie (2) inaczej nie zadziała

Monday, 13.04.2009, 11:17

Autor: tristan

Porzućcie wszleką nadzieję.

Fakt, żródła nie zdradzaj jak nie chcesz ale obrazki mógłbyś załączyć. Albo chociaż statystyki z upkeepem przepisz