Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-3 of 3

Tuesday, 09.09.2008, 17:30

Autor: azrael1023

szkolenie jednostek kopalnie wszelakie

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Właśnie z powodu występowania upkeepu nie da się wprowadzić podobnych zdarzeń. o co kaman bo nie trybie (ten upkeep) na bloodwarsie sa ewenty myślałem ze tutaj też da rade

Sunday, 24.08.2008, 01:24

Autor: azrael1023

szkolenie jednostek kopalnie wszelakie

ale jezeli ta gra ma byc prowadzeniem cywilizacji przez epoki to musi byc to bardzo szczesliwa społeczność skoro klęski jej się nie imają wedłóg mnie sprawiło by to że gra była by bardziej urozmaicona na teraz jest tylko kopalnie ataki na farmy ataki na lokacje w miedzy czasie za surowce techy i koniec zabawy jedynym co te gre wyruznia jest chec poznania kolejnej epoki ale i z tym bedzie problem bo jak dostane becki w drugiej epoce( od gry bo niby ołtarz na 10 ale za to nawet wacików nie kupie l...

Saturday, 23.08.2008, 12:33

Autor: azrael1023

szkolenie jednostek kopalnie wszelakie

ja wiem ze to dopiero testy ale jak dla mnie przydało by się kilka zmian 1.przyśpieszenie czasu szkolenia jednostek nie tak samo z siebie ale z wymaganiami każdy kolejny poziom koszar(pisze koszary bo w każdej epoce inny budynek jest za to odpowiedzialny) skracał by czas rekrutacji wojska nie musi to być dużo ale tyle ze by się zauważyło różnice między 5 poziomem szałasu(Era kamień) na mastodonta a 7 czy 8 poziomem 2.kolejny pomysł to kopalnie: jakaś zmiana obrazka strumienia lub inszej kopalni ...