Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 153

Friday, 01.01.2016, 21:10

Autor: Cora

Półroczny, systemowy rozejm na naloty na T1

popieram http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=133

Wednesday, 17.07.2013, 16:08

Autor: Cora

powiedzcie mi

To że śmieciowe runki , jak wspomniałeś Sushi, się walają po kątach to poniekąd wina tych eventów , bo skoro na jednej wyprawce wpada ich po naście, to nie trudno uzbierać ilości idących w setki czy nawet tysiące, ale tu nie chodzi o te fehy czy ury , nie podejrzewam aby komukolwiek sie chciało bawić w odzyskiwanie tych śmieci Zresztą i na nie można wprowadzić jakieś ograniczenia,np. gracz musi zamienić je na surowce bo przepadną ,(powyżej jakiejś tam ilości ) Temat dotyczy tych run z wysokiej p...

Tuesday, 16.07.2013, 19:58

Autor: Cora

powiedzcie mi

jak wielki były to problem, aby runki można było usuwać z przedmiotów do zbrojowni a nie w kosmos, da się zrobić taka przysługę graczom , czy nie bardzo Wam się chce ? wiem powiecie że wszystko trzeba czynić z rozsądkiem, ale nie wszyscy maja szczęście do dropienia , jednym runki sypią jak gwiazdki z nieba a inni tylko feh i ur , dlatego często sie pcha w sprzęt co sie ma na tę chwilę , ale bardzo szkoda potem palić te rzadkie runy , często by sie przydały choćby dla samych ph , aby ci co mają m...

Wednesday, 10.07.2013, 18:37

Autor: Cora

Jako że temat według mnie nie pasuje do żadnego,

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź mam nadzieję że wszyscy gracze, po tym przejrzą na oczy, już wyraźniej nie mogłeś pokazać jak to olewacie tę grę i ludzi w nią grających

Friday, 05.07.2013, 18:32

Autor: Cora

Jako że temat według mnie nie pasuje do żadnego,

a i rozdział skargi powinien zawierać i pochwały, chciałbym tu kiedyś jakąś namalować No i teraz do rzeczy :wiem macie różne, jak dla mnie śmieszne tłumaczenia, że w innej grze macie tak wiele zajęć że na tą już Wam niestety czasu nie staje. ale to jak dla mnie nie jest tłumaczeniem, jak nie daję rady z jednym tematem to nie rozpoczynam drugiego, ale to ja nie Wy , jak widać Dobra do rzeczy, jak wielu z nas wie za parę dni jest jubileusz, start Mezopotamii ) Tak to już piąte urodziny I stąd moje...

Monday, 20.05.2013, 17:45

Autor: Cora

exp za naloty ?

"exp za naloty ? Czy nie było by dobrze i sprawiedliwie jakby jakaś część wartości zburzonych budynków zamieniała się na exp dla hero ? Jest to logiczne z mechanizmami gry i na pewno by rozruszało serwer. Teraz mało kto robi naloty bo "nic to nie daje", jedynie najwytrwalsi." w takiej sytuacji chętnych by było napewno więcej - byłby powód do aktywniejszej gry." Cytat od Jerzysia Ha,Ha Ha,,a może ? Czy nie dobrze i sprawiedliwie by było jakby "któś "nie mógłby wykonywać nalotów bombkami z wiochy ...

Wednesday, 02.01.2013, 14:47

Autor: Cora

event błąd

Konrad : na tamten post i tak bym nie odpowiedział bo uznałem że to głupawka , a to że nie macie czasu na dyskusje i lekce traktujecie zdanie graczy to wszystkim wiadome nie od dziś . chciałem uzmysłowić wam tylko, że nie będzie tak łatwo wszystko wyprostować, naprawdę trzeba się było wstrzymać z odpaleniem serwerów, jest wiele pominiętych aspektów i sam sie przekonasz że będzie jeszcze wiele dyskusji w tym temacie, np.(ktoś wcześniej miał włączone budowy , (wstanę rano o 8 i wyłączę bo cofnęliś...

Wednesday, 02.01.2013, 14:09

Autor: Cora

event błąd

A jeszcze jedno pytanko , ten reset i odpalenie serwerów znienacka ? to jakiś symbol, nawiązanie do tego 13 co nie było poranka

Wednesday, 02.01.2013, 14:04

Autor: Cora

event błąd

No cóż Konrad, mój czas moje pisanie, a że frustracja i owszem, co powinienem się cieszyć że sobie nie radzicie i taką kaszanę odstawiacie ? stworzyliście grę , no żeby sie nie rozwodzić wielofunkcyjną i jedno proste (bo najłatwiejsze)cięcie nie załatwi tematu. A że nie rozumiesz , powiem ze staropolska, mądrej głowie dość dwie słowie, a i jak masz sie wstydzić swoich wypowiedzi, to ich nie pisz a nie z marszu potem je kasujesz , (zdążyłem przeczytać),

Wednesday, 02.01.2013, 13:47

Autor: Cora

event błąd

Konrad jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie wychylaj bo tylko się ośmieszasz. I jak Panie i Panowie , widzicie sami, niby dyskusja , ale i tak zrobili jak chcieli wielu graczy w pracy czy też przy innych zajęciach , wielu tez chowało surke w budowach , i w odpowiednim czasie ja wyłączało , teraz sa pozbawieni szansy na wykonanie zaplanowanych działań,czyli stracą surkę bezpowrotnie ? Do tego każdy kto mógł grabił jeszcze przez te dwa dni to tez w plecy , czyli olać grę bo jutro kol...

Wednesday, 02.01.2013, 13:09

Autor: Cora

event błąd

Czyli krótko , event dropu za event dropu , którego nie było znów nic za nic event boba za ten sam bo coś słabo zadziałał , a za nasz czas około dwóch dni, tasowanie woja przenoszenie surki , przetapianie złomu (to tez stracony czas), oble szpiegi , stawianie ambonek i inne akcje wykonane przez wielu graczy , 10 dni PREMIUM , różnie sie płaci za premkę ,ale to jest wartość, pomiędzy 2 a 3 złote, no to powiem jak się w moich stronach mówi, w kurwę kasy dają za nasz zmarnowany czas, do tego znów u...

Wednesday, 02.01.2013, 12:19

Autor: Cora

event błąd

Czyli podsumowując , miało byc pieknie a wyszło jak zawsze, tyle razy mówiłem że to jest ich własny folwark i maja Nas Graczy za nic,może teraz wreszcie przestaniecie ich bronić i pisac że jestem niesprawiedliwy. Kolejny event ,kolejna wtopa, admin to człowiek i w świeta mu sie coś należy, gracz to wyrobnik i jemu się nic nie nalezy , Sam event dropu to juz była kupa wpadało o wiele mniej jak w zwykły czas, wczoraj wielu zarwało noc czekając na boba i znów kupa, tego coby już nie zrobili ,nie da...

Friday, 21.12.2012, 18:37

Autor: Cora

Specjalny:P

No tak to nie jest sprawiedliwe w stosunku do GRACZY, skoro oni moga za to płacic i jeszcze tracic swój wolny czas z powodu fanaberii adminów, to faktycznie muszę sprawdzic co na to mają do powiedzenia inne instancje, to jest gra a jako taka powinna mieć od samego początku jasne i proste (przynajmniej dla tych rozumnych ) zasady, i zmiana zasad w trakcie gry , to juz tak lekko traktując jest co najmniej nie fair , a wprowadzanie zasad zasadniczo zmieniających obraz gry to juz jest ....., gdyby m...

Friday, 21.12.2012, 17:26

Autor: Cora

Specjalny:P

No właśnie specjalnie tu piszę bo temat wielowątkowy Po pierwsze wszystkim GRACZOM zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt, samych miłych gości i suto zastawionego stołu, objedzcie się i opijcie , te święta są raz w roku . Po drugie , wierzący niech dziękują Bogu , Ci nie , nie wiem, opatrzności ,czy też innym zrządzeniom losu że tutejsi admini maja władzę tylko tu bo ich zasady gdyby sie przeniosły do wszystkiego to ,tylko se puku by pozostało, w pokerze by parka dwójek wygrywała z pokerem właśni...

Thursday, 13.12.2012, 15:07

Autor: Cora

To nie do dyskusji, chyba że z adminami tej coraz to mniej ,ciekawej gry

1,(Są 2 ustroje pozwalające simować względnie normalnie. Technokracja jest dla graczy, którzy chcą mieć więcej za cenę zwiększonego ryzyka. Jeżeli wybierasz technokrację to znaczy, że czujesz się wystarczająco mocny by sobie poradzić z ew zagrożeniami, jednak jak nie dasz sobie rady to ... bombka.) Po pierwsze widzę że nie chcesz zrozumieć sytuacji,owszem jestem na tyle mocny aby z wieloma aspektami tej gry sobie poradzić, ale tez nie mam tyle czasu aby siedzieć w niej 24h/dobę, pracuję i mam ro...

Wednesday, 12.12.2012, 16:11

Autor: Cora

To nie do dyskusji, chyba że z adminami tej coraz to mniej ,ciekawej gry

Sushi najpierw chciałbym Cię przeprosić Poniosło mnie z tym trzeźwieniem, ale wybacz adrenalina, kogoś coś boli a Ktoś twierdzi że problemu nie widzi Wiem że nie macie pomysłu co z tym zrobić, więc na początek proponuję: najkrótsze i najprostsze rozwiązanie, naloty i oblegi dozwolone tylko pomiedzy tymi samymi ustrojami, masz bio nie nalatujesz ani nie oblegasz ,gai ani techno i we wszystkie strony, Co o tym myślisz ?, praca prawie żadna a wielu zadowolonych

Monday, 10.12.2012, 20:58

Autor: Cora

To nie do dyskusji, chyba że z adminami tej coraz to mniej ,ciekawej gry

Zasadniczo nie widzę problemu: nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Wasza obecna sytuacja jest efektem WASZEGO postępowania. Nie widzę sensu w nerfieniu wszystkich tylko po to by najsilniejszy był jeszcze silniejszy. Sushi nie wytrzeźwiałeś jeszcze po weekendzie ? a kto tu mówi o udupianiu wszystkich, tylko sprawiedliwie żeby było , to nie życie to jest gra tu można oczekiwać sprawiedliwych warunków,zakładasz obleg , to go sam dostajesz , wykonujesz nalot , niszczysz czyjś czas i czyjeś surow...

Saturday, 08.12.2012, 17:35

Autor: Cora

To nie do dyskusji, chyba że z adminami tej coraz to mniej ,ciekawej gry

Irenka , mój jedyny post w sprawie ustrojów : To może i ja się pod tym podpiszę, ale tylko po to aby zamknąć to błędne koło, taka dyskusja miałaby uzasadnienie gdyby sie odbywała przed wprowadzeniem ustrojów , rozpętaliście wojnę, choć fakt, to Czas Wojny ,ale to Wy Admini daliście możliwość paru graczom nie przestrzegania żadnych zasad, czyli wszystko co teraz się dzieje to tylko Wasza wina, ale dobra, to i tak nic juuz nie zmieni, wprowadźcie wreszcie te zmiany , byle szybko i byle zastosowana...

Saturday, 08.12.2012, 16:05

Autor: Cora

To nie do dyskusji, chyba że z adminami tej coraz to mniej ,ciekawej gry

I tu się zwracam do szanownych adminów tej gierki , kiedyś całkiem przyzwoitej ,teraz sensu pozbawionej, i teraz poproszę o konkretną odpowiedź nie zwodzenie obietnicami, i nie mam zamiaru ubierać tego co mnie boli w kolorowe słówka , więc bądźcie przygotowani że nie będę ich zbytnio dobierał. To co było na początku , i owszem dość fajna gierka miała swoje zalety dlatego zebrała tak liczne grono graczy, ale!!! To co powprowadzaliście ostatnimi czasy to jest totalny debilizm , albo gracie w stron...

Sunday, 25.11.2012, 21:13

Autor: Cora

Ciekawostka :)

a to nowa wersja zdechlaka http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=aa786f4885