Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 927

Sunday, 27.12.2020, 21:48

Autor: EBO

Zwoj z epoki wyzszej niz epoka lokacji i epoka gracza

Swieta juz za nami, a tu dalej prezenty. https://t2.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=…&key=3adcbf9440 Zdjecie zwoju http://prntscr.com/wb10t7 T2: https://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=27503

Tuesday, 20.10.2015, 08:49

Autor: EBO

nowy serwer

Karawana hmm, a co jak padnie Ci jedna z jednostek? To dalej krecisz na 9 i juz regresywnie 8 7 6? Żeby to miało ręcę i nogi to by musiała armia automatycznie się uzupełniać z jednostek dostępnych w garnizonie do pierwotnego składu armii.

Friday, 16.10.2015, 16:19

Autor: EBO

nowy serwer

Cytat wypowiedzi "Aleksos" Uważam , ze akurat rozwiązania ze stolicami nie należy zmieniać, niech bonusy zostana takie jak sa, to pozwala graczowi, ktory nie ma wsparcia potężnego klanu i jest notorycznie obierany z lepszych wiosek na podejmowanie walki dzięki silnej armii stolicznej, bo w innym wypadku co mu pozostaje ?, w większości wegetacja albo kończnie gry W większości gier tego typu, taki gracz zostaje zdjęty przez innych graczy i musi zaczynać "od startu", tutaj masz ten przywilej stoli...

Sunday, 27.09.2015, 14:20

Autor: EBO

nowy serwer

Cytat wypowiedzi "Spiryt35" wioski do 20 poziomu ? i po co by było grac, aby załozyc oblezenie na wioske innego gracza bo ma lepsza o 5 jednostek Aby gra była dynamiczna, a nie polegała na kto zbuduje wioske na wyższy poziom tylko tak jak kiedyś dawno temu było założone znajdzie lepszy teren pod nia.

Saturday, 26.09.2015, 16:20

Autor: EBO

nowy serwer

Dobra to po tych wszystkich latach się jak zapowiedziane doczekamy T3. Jeżeli ktoś pyta mnie o zdanie to doczekać się nie mogę. Tylko błagam nie zróbmy znowu miast na 40 poziomy bo to psuje zabawe, wioska na 20 poziomie to dość wykoksowana jest i armia tez sie troche buduje, mieliśmy stawiać na strategie, typy ataków i pancerzy, niźli na mass.

Tuesday, 23.07.2013, 18:31

Autor: EBO

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Nowy serwer pojawi się najwcześniej na koniec roku gdy skończymy patche do BW i zrobimy globalny patch do TE. Jeżeli tamte rozwiązania poprawią grywalność gdy w akceptowalnym stopniu to powstanie nowy serwer. Sushi chcesz mi powiedzieć, że wkrótce czeka mnie powrót do TE P.s. długo wyczekiwany

Wednesday, 28.11.2012, 23:38

Autor: EBO

Uwaga Administracjo

Może i nie powinienem tego robić, ale zobaczcie tą stronę. Nie przypomina Wam czegoś owa ? Bo mnie osobiście aż kuje oczy. http://pl.forgeofempires.com/ Cytat Witaj w grze Forge of Empires! Forge of Empires to strategiczna gra przeglądarkowa, w której tworzysz własne miasto i rozwijasz je na przestrzeni dziejów, poczynając od epoki kamienia. Buduj obiekty typowe dla danej epoki. Rozszerzaj strefę wpływów poprzez kampanie wojenne i umiejętne prowadzenie polityki. Zarejestruj się już teraz! NIE MA...

Wednesday, 28.11.2012, 15:46

Autor: EBO

Kamienna lub lepsza kosa

Jak w temacie. Oferty na PW.

Monday, 26.11.2012, 07:12

Autor: EBO

Obleg - nie można wesprzeć obronców

Zgłaszając problem, podaj serwer, na którym grasz oraz swoje ID/login w grze. ....

Thursday, 01.11.2012, 21:13

Autor: EBO

Ale to już porażka

No a co byś chciał, aby Twoje żołnierzyki na halloween miały dynie zamiast głów ? Na takim czymś Ci zależy ? Jeżeli szukacie kolejnego evenetu budowlanego to powodzenia w niszczeniu gry bo taki następny zrobi już taki dysbalans miedzy graczami, że proszę siadać. Twórcy też ludzie ... Jak mają inwestować w coś bez profitów to wolą zainwestować w coś co owe przynosi. Sushi napisał, że jak wymyślą COŚ co pozwoli uratować grywalność tej pozycji to i TE się zajmą. Masz pomysł to napisz do niego na PW...

Sunday, 21.10.2012, 11:03

Autor: EBO

4 epoka

Nie działa, z wyjątkiem jednostek, które miały AA od startu.

Thursday, 18.10.2012, 17:12

Autor: EBO

Ale to już porażka

Cytat wypowiedzi "Lust4815162342" Dobrych zmian nigdy dosyc ;P a facio ma racje niestety... TE jest w odstawce dajcie event tygodniowy na haloween i bedzie spokoj ;D Może bez przesady jeżeli chodzi o event, ale coś w stylu starych dobrych czasów: v. 0.8.4.0 14 lipca 2009 Z okazji pierwszych urodzin pełnej wersji gry, dodano 4 nowe słowa runiczne dla zbroi. Są one wyjątkowe na tle innych słów runicznych.

Monday, 08.10.2012, 18:15

Autor: EBO

Jak?

W tym etapie gry, czytaj serwer stoi tak długo, że hej aż ojej to budujesz jak najszybciej szałas do poziomu potrzebnego na zbadanie "Ogień". W celu przyśpieszenia tego procesu po zbudwaniu każdej kopalni stawiasz optymalna liczbę najpierw dzikich ludzi, a później myśliwych. Dokładasz ich do armii bohatera i grabisz wszystko co stoi na Twojej drodze. Szybkie surowce = szybki rozwój. Po zakończonym badaniu szukasz na mapie w pobliżu wioski o 4-5 poziomie i zakładasz na nia oblężenie. Polecam prze...

Saturday, 06.10.2012, 22:38

Autor: EBO

Przyjmę konto T2 E3+ Anioł 30+

Cytat wypowiedzi "Beldor" EBO siedziałes tam tylko kilka godzin i skasowałeś konto ! http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=15489965&key=a9ebfc469f po co przyjmować konto jak sie wlacza kasacje Dla Twojego miniumum spostrzegawczościu muszę to napisać, że konto o którym mówisz, od dłuższego czasu nie jest już w moich rękach tylko przekazałem je dalej, gdyż stwierdziłem, że nie ma sensu tam dalsza "zabawa". M.in. mamuty na 4-6k halek zrobiły swoje, a ciągłe unikanie ataków przed którymi n...

Wednesday, 03.10.2012, 18:05

Autor: EBO

Think tank - kuźnia pomysłów

Cytat wypowiedzi "jawazone" Myslal ktos nad wprowadzeniem oblezen na zasoby wioski? Po wygraniu cala surka + zawartosc spichlerzy przechodzilaby w rece najezdzcy Mozna jeszcze do tego dodac wydobycie wioski przez 1-7 dni ktore trafialoby automatycznie do stolicy najezdzcy PROPOZYCJA Oblężenia na surowce

Wednesday, 03.10.2012, 18:04

Autor: EBO

Moze czas na nowy serwer?

Lub i nawet postawieniem T4

Tuesday, 02.10.2012, 20:52

Autor: EBO

Moze czas na nowy serwer?

Cytat wypowiedzi "karwek" reklama mogłaby być możliwa do usunięca poprzez np wykupienie premium, znam grę w której dokładnie tak to funkcjonuje Aktualnie ta opcja jest w premium na BW ich produkcji także ten pomysł znają doskonale.

Tuesday, 02.10.2012, 16:32

Autor: EBO

Moze czas na nowy serwer?

@Sushi Nie chce Cię zinterpretować źle, (wiec jeśli to zrobię to mnie popraw) ale uważam Twoją wypowiedź za "kiełbasę wyborczą". Mam na myśli napiszemy im coś, aby się odczepili. Gra jest trudna, lecz osobiście uważam, że nie na tyle trudna, aby nie potrafiła przyciągnąć masy odbiorców, którzy wykupią premke. Co może spowodować, że gra stanie się zdecydowanie łatwiejsza ? 1. Posiadacie wersje TE demo, dlaczego na podstawie owego demo nie można zrealizować krótkiego filmiku, gdzie osoba grająca o...

Friday, 28.09.2012, 17:35

Autor: EBO

Moze czas na nowy serwer?

Cytat wypowiedzi "Osadniczek" Nie przesadzaj bo na królowej nie wypadło mi jeszcze nic co by miało jakąkolwiek wartość Patrząc po cenach na T2 dropnięcie 1 awatara daje Ci możliwiość wykupienia średniej klasy sprzętu. Szczęściu trzeba pomóc bo samo ono nic nie zrobi, także królowa i ogień, żeby odrobić. @Edit: Zwoje, które poleciały mi osobiście awatar xxx, KOŚ, PDM, PDU, także zwoje też leca.

Friday, 28.09.2012, 07:25

Autor: EBO

Moze czas na nowy serwer?

Albo przynajmniej zacznij chodzić na ołtarz krwi 4l tam masz optymalny drop dla epoki i zdziwisz się, że i z tego można żyć, ale jak Ty pewnie chodzisz na lokacje stylu jaskinia 3l lub rex 3-4l to nie ma sie co dziwić, że sprzętu nie masz.