Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 57

Thursday, 17.09.2009, 09:19

Autor: riffi

riffi, WERTTY

Witam proszę o zdjęcie bana bo od dzisiaj już jestem dostepny i bede mógł grać Pozdrawiam admina Jarek

Wednesday, 01.04.2009, 10:42

Autor: riffi

Co to za komunikat o kasacji konta????

Ja kliknąłem sposobem opisanym wyżej i zadziałało, ale widzę że wielu sasiadów mi juz nie zostało.

Wednesday, 01.04.2009, 10:16

Autor: riffi

Co to za komunikat o kasacji konta????

Trzeba bardzo szybko klinąć z zamknietymi oczami.Nie wolno podglądać aby zadziałało.

Tuesday, 17.03.2009, 13:58

Autor: riffi

Wojny w Time Edge

To i ja sie wypowiem, bo sprawa po części dotyczy i mnie. Byłem sobie grzecznie na urlopie ok 10 dni (sprawy rodzinne), ale postanowiłem wrócić. Nastepnego dnia, po wyłaczeniu urlopu dostaje takie oto msg w grze: Kod źródłowy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Nadawca: Shinsengumi Tytuł wiadomości: Witam Data wysłania: 2009-03-13 11:34:45 Krótka piłka. Albo dziś gracz darkblindr wylatuje z Waszego klanu albo wypowiadamy wam oficjalnie wojnę i gwarantuje że każdy z was zostanie z samą stolicą. Nie mam ochot...

Saturday, 21.02.2009, 12:24

Autor: riffi

Lokacje specjalne vol. 4 - Kolonizacja

zaszalałem :/ http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=952cb8041b gwardziści

Wednesday, 18.02.2009, 16:19

Autor: riffi

Tomahawk

Tomahawk Broń miotana jednoręczna * atak bohatera +8 * atak przeciwlotniczy bohatera +6 * inicjatywa bohatera +4 * wymagana umiejętność władania bronią miotaną : 9 CM = 20 ph Wystawię, jak otrzymam CM.

Monday, 26.01.2009, 17:17

Autor: riffi

[PROPOZYCJA] - zaznaczanie eq

W Operze i FF nie działa. Właśnie posprawdzałem. IE nie używam. Opcja "Kopiuj obrazek" umożliwia mi tylko wklejenie tego obrazka do programu graficznego i jest to sam rysunek przedmiotu bez opisu.

Monday, 26.01.2009, 17:12

Autor: riffi

[PROPOZYCJA] - zaznaczanie eq

jakiej przeglądarki używasz ? bo mi pod FF nie działa

Monday, 26.01.2009, 15:13

Autor: riffi

[PROPOZYCJA] - zaznaczanie eq

Cytat wypowiedzi "Lomnas" "Print Screen" i imageshack.us. Szybko, łatwo i przyjemnie Szybko i przyjemnie ? trzeba wrzucić do programu graficzne (wiem, paint czy irfanview), przyciąć, zapisać zmiany, wrzucić na imageshack (strasznie wolno mi wysyła). Dlatego większość woli nawet przepisać, a zaznaczenie eq znacznie by to uprościło i nie wiem dlaczego nie ma możliwośći tego zrobić.

Monday, 26.01.2009, 12:28

Autor: riffi

[PROPOZYCJA] - zaznaczanie eq

wracam do tego tematu. Uciążliwe jest przepisywanie na forum przedmioty, gdy chce się coś sprzedać, pochwalić dropem. Czy będzie zrobiona możliwość zaznaczania i kopiowania przedmiotów w zbrojowni ?

Thursday, 22.01.2009, 01:41

Autor: riffi

rewolwer

Rewolwer Broń palna jednoręczna atak bohatera +7 atak przeciwlotniczy bohatera +4 inicjatywa bohatera +15 wymagana umiejętność władania bronią palną: 12

Saturday, 10.01.2009, 23:39

Autor: riffi

Miecz (3) oraz Mściwy Demon Mroku

Miecz (3) Broń biała jednoręczna Wolne sloty: 3 Atak bohatera: +5 wymagana umiejętność władania bronią biała: 6 ------------------------------------------------ Mściwy Demon Mroku Tylko dla zbroi KEN - KEN - RAD Umiejętność władania bronią palna +1 punkty życia bohatera +5 ładowność bohatera +10

Thursday, 08.01.2009, 21:52

Autor: riffi

Chwale się dropem

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b99a47b58c

Monday, 05.01.2009, 23:01

Autor: riffi

Premium - zmiana koloru przy kończeniu się.

Cytat wypowiedzi "Diabel" Premium się skończy to zauważysz zaraz po tym jak wejdziesz w podgląd mapy , na te chwile jest dużo więcej ważniejszych spraw które mogłyby zostać wprowadzone . Płacę przelewem, więc wole wiedzieć przynajmniej te 2-3 dni wcześniej o zbliżającym się końcu premium. Nie wiem ja długo będzie szedł przelew, dlatego wysyłam z wyprzedzeniem.

Monday, 05.01.2009, 20:59

Autor: riffi

Premium - zmiana koloru przy kończeniu się.

Za 2 dni kończy mi się premium. Gdybym nie spojrzał, to pewnie nawet bym nie zauważył, do czasu aż by się skończyło. I tu również porównuje do BW i aby tu też wprowadzono takie udogodnienie, że napis Premium zmienia kolor na 3 dni przed końcem terminu wazności. Niby nic, a cieszy.

Saturday, 03.01.2009, 17:22

Autor: riffi

aukcje zwojów - propozycja - i po edycie zbrojownia

Cytat wypowiedzi "VeiN" jup to by się przydało bo naprawdę sporo się traci czasu przebjając się przede wszystkim przez tonę zbędnych zwojów do biżuterii. Nawet oddzielenie biżuterii od reszty dużo by pomogło. To jest myśl. Zamiast po prefiksie, lepiej po przeznaczeniu - dla hełmów, zbroi, butów i tarcz, broni i biżuterii.

Friday, 02.01.2009, 23:14

Autor: riffi

Konkurs > Najwyższy Exp z lokacji specjalnych

147 http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2297bcc838

Tuesday, 30.12.2008, 21:04

Autor: riffi

Propozycja - Usługi premium

Cytat wypowiedzi "riffi" Jak już pisałem takie udogodnienie jest na wszystkich serwerach BW i też ludzie bez premium albo mający dużo czasu wolnego płakali że to zbyt duże ułatwienie itp. Ale to się sprawdziło, bo umożliwiło ludziom pracujacym wykonac wszystkie 24 wyprawy na dowlona odległość i nie zarywać przy tym nocy. Myslę, że jak i w BW wiekszość osób z premium skusiłoby się na taką opcję. Cytat wypowiedzi "Diabel" Cytat wypowiedzi "riffi" bo umożliwiło ludziom pracujacym wykonac wszystkie...

Tuesday, 30.12.2008, 20:54

Autor: riffi

Propozycja - Usługi premium

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Czyli stać cię - masz lepiej. A co z tymi co ich nie stać? Mają siąść i płakać? To nie komercha ani nie nabijanie kasy dla twórców. Poza tym kto Ci każe chodzić ze stolicy? Poszukaj, z której wioski masz bliżej i chodź stamtąd. Albo załóż sobie jaką bliżej interesujących Cię lokacji. Mocny jesteś, stać Cię na nową wioskę... To nie kwestia czy mnie stać czy nie. Bo ja mogę o tobie powiedzieć, że nic nie robisz skoro masz tyle czasu, albo jestes dzieckiem i po szkole od ...

Tuesday, 30.12.2008, 20:39

Autor: riffi

Propozycja - Usługi premium

to jest dodatkowa usługa kosztem dni ważności premium