Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 27

Friday, 19.12.2008, 22:32

Autor: satan

dziwne zjawiska

ja za to sugeruje zmiane przegladarki na np. firefoxa i dogranie do niego tego co uzywasz w operze (w moim wypadku byly to gesty) troszke sie rozni, mam wrazenie, ze jest powiedzmy, biedniejszy, ale mozna przynajmniej grac spokojnie, przynajmniej mi sie jeszcze nic nie zdazylo na nim

Sunday, 07.12.2008, 04:29

Autor: satan

Brak czasów w wiadomości o oblegu

no i u ciebie demonios jest tez taki blad czy nic nigdy nie oblegales na tej operze?

Saturday, 06.12.2008, 18:11

Autor: satan

Brak czasów w wiadomości o oblegu

tak jakos wydaje mi sie za najnowsza opera to 10, ja mialem przez chwile, a instalowanie od nowa mi sie nie usmiecha, szkoda mi wszystkich ustawien, chyba ze mi powiesz w ktorych one sa plikach

Friday, 05.12.2008, 22:47

Autor: satan

Brak czasów w wiadomości o oblegu

Wioska xxx gracza Satan rozpoczęła działania oblężnicze na wioskę yyy gracza dudi. Oblężenie ma na celu przejęcie wioski! Oblężenie zakończy się . Agresorzy chcący dołączyć do oblężenia muszą być na miejscu przed . tak to u mnie wyglada, pokombinuje jeszcze z jakimis flashami itp. co do nowej opery to poprostu no nie spodobala mi sie, tak samo jak nie lubie visty, jest w niej za duzo niepotrzebnych, ale ladnie wygladajacych rzeczy, ktore pewnie tylko obciazaja niepotrzebnie kompa caly ten jej in...

Friday, 05.12.2008, 15:38

Autor: satan

Brak czasów w wiadomości o oblegu

tak dokładnie, uzywam opery Wersja 9.27, Kompilacja 8841, wcześniej nic takiego mi sie nie zdażało, również nie uśmiecha mi sie przechodzenie na nowszą wersje, która dla mnie jest poprostu.... brzydka i niedopracowana...

Thursday, 04.12.2008, 23:42

Autor: satan

Brak czasów w wiadomości o oblegu

Praktycznie całą esencje prbolemu napisalem w temacie, to już 2 raz, w wiadomości o oblężeniu brakuje czasu końca oblegu i czasu przed ktorym agresorzy muszą dołaczyć/ http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7f85947dac moje id - 839

Saturday, 25.10.2008, 00:26

Autor: satan

Cora, KirKORR, Vogos, patryk10, Quixic, ROMANOS, maxx, Lhose, maciej 75

Z tego co wycztałem patryk-maciej miał 2 swoje konta, a reszte zasiadał, z czago konto Cora i Llhose tylko sporadycznie. Tak więc rozmiar kary jest troche zbyt duży, 15 dni to powinno być maximum... ale thorga wyrozumiały nie jest, jednak postarał sie do końca zniszczyć patryka-macieja, pisz ten swój nowy analizator logów i niszcz gre innym... będę obserwował cie w Pręgierzu... tu najlepiej pasujesz...

Thursday, 23.10.2008, 19:02

Autor: satan

Cora, KirKORR, Vogos, patryk10, Quixic, ROMANOS, maxx, Lhose, maciej 75

Cytat wypowiedzi "Thorga" W pracy również siedzicie na tym samym komputerze? Nie tylko jeden komputer może posiadać to samo ip... i o ty powinieneś dobrze wiedzieć, jeśli sie nie myle na neostradzie z liveboxem oba kompy mają to samo ip, w niektórych sieciach bezprzewodowych rownież (sam w takiej byłem). Więc jeśli Cora pracuje razem z synem to pewnie ich poranek (komp, śniadanie i do pracy) wygląda bardzo podobnie, na dodatek próbujesz nas przekonać jednym logiem? Żeby ich było tak z całego mi...

Thursday, 23.10.2008, 18:52

Autor: satan

GODERIAN, Shinsengumi, barthezz

Cytat wypowiedzi "KazMax" Naprawdę poświecamy grze masę czasu i wysiłu....jak widać dostaliśmy piekną nnagrodę i na dodatek SA znów wykorzysta okazję i dobije nas oblegami. Nam tez sie dostało.... więc tak nie płacz....

Thursday, 23.10.2008, 16:37

Autor: satan

Zmiana sposobu dołączania do oblężenia.

gdyby to było wprowadzone troche wczesniej to pewnie bym swojej wypasionej wiochy nie stracił.....

Wednesday, 15.10.2008, 18:31

Autor: satan

oblezenia, a roznica epok u graczy

Moim zdaniem gdyby wszyscy starali sie jak najszybciej awansować nie byłoby aż tak ciekawie, ale blokada możliwości dołączania osób z innych epok byłaby mile widziana...

Thursday, 09.10.2008, 19:37

Autor: satan

Sprzedawanie zwojów i run

no to tylko czekac az sie pojawi,mogloby to gre troche ulatwic

Thursday, 09.10.2008, 19:36

Autor: satan

Zablokowany oblegany - nie mozna dolaczyc do oblega

a co ty myslisz ze jak ma bana to wolno po nim jezdzic?

Sunday, 05.10.2008, 01:49

Autor: satan

Sprzedawanie zwojów i run

Cytat wypowiedzi "viceroy" tylko osoba nieodpowiedzialna sprzedaje runy które się sumują i nie zajmuja miejsca. runy zawsze sie przydadza pamietaj o tym. co do zwojów to mam i w cholere i tez nie sprzedaje bo nie wiem kiedy jaki moze sie przydac.; a jesli np. teraz jest ten czas, w ktorym potrzeba mi akurat 200 kamyczka na jakis budynek, bo za 5 min atak, zeby sprzedac 20 run musze sie w ch.... naklikac, a tak byloby z gorki, jesli sumuja sie to niech sumuja sie rowniez przy sprzedazy...

Saturday, 04.10.2008, 16:11

Autor: satan

Sprzedawanie zwojów i run

Właśnie czyszcze sobie zbrojownie - sprzedaje runy i zwoje, bardzo uciażliwe to jest, sprzedanie np.30 run równa sie 150 kliknięciom (trzeba klikac przynajmniej 5 razy by sprzedać jedna). Więc czy nie można by było wprowadzić opcji, w której zaznaczałoby sie ile run/zwoji chce sie sprzedać na raz.

Saturday, 04.10.2008, 15:59

Autor: satan

upgrade oblegu - propozycja

ale mimo wszystko, powinno byc jakos inaczej rozwiazane kasowanie wioski, przeciez niektorzy oblegaja nie po to zeby miec juz rozbudowany domek, tylko aby zniszczyc go wrogowi

Saturday, 04.10.2008, 15:56

Autor: satan

nie moge wybudować ołtarza

sprobuj to zrobic przez inna przegladarke niz teraz uzywasz i 20 poziom oltarza to maximum

Friday, 03.10.2008, 17:39

Autor: satan

Refleksji kilka

cerebris przestan sie zalic o te oblegi i tutaj lacroix, przejecie golej wiochy mija sie z celem, wiesz ze wybudowanie wiochy z powiedzmy 15lvl budynkow kosztuje duzo czasow i zasobow, co to za obleg po ktorym nie mozna odbic wlasnej wiochy, bo zostaje ona zerowana? 18h oblegu niszczace tygodnie budowania? bezsens a co do tego to jeszcze powinna byc czasowo lub w inny sposob zablokowana opcja niszczenia wioski, nie tak jak niektorzy robia, ze kasuja wioche zaraz po wygraniu oblega, by juz nie by...

Friday, 03.10.2008, 17:29

Autor: satan

oblezenia, a roznica epok u graczy

cerebris jaki ty jestes strasznie stronniczy, bardzo chce ci sie niszczyc ludzi z 1 op bo ejstes w 2? tak dużo lepszy sie czujesz? tak cie boli ze commander złoił ci dupe? a ja mu w tym pomogłem z równie niszczycielskim skutkiem... wprowadzenie opcji przejmowania wiosek z 1 ep bedac w drugiej jest smieszne, jedyne co mogłoby być to oblegi niszczace, zakładane również na stolice i tu przesadzic rowniez nie mozna, bo jak takie 6 armii wparuje do wiochy, to niby moze cala ją roznieść, wiec mozna by...

Thursday, 02.10.2008, 21:58

Autor: satan

linki odsyłające

do linków odsyłających bym dodał jeszcze by przyciski Zakończono(kliknij) po atakach, wyprawach itp. odsyłały do wiadomości/raportu z tej akcji, byłoby to duzo wygodniejsze, niż klikanie zakończ, potem wiadomosci i dopiero na tenże raport