Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Sunday, 21.06.2009, 18:11

Autor: kojot89

pytanko

mam pytanie. czy bedzie 3 nowy serwer time edge?? jest wogole w planach zrobienie 3 serwera?? i jesli tak to w mniej wiecej w jakim terminie??

Sunday, 02.11.2008, 20:46

Autor: kojot89

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Cytat wypowiedzi "SoundkaiL" Lokacje specjalne z czym to jesc ? [TUTORIAL] <-- drugi post tam jest wszystko napisane ;] powinien być warnik za lenistwo ;p czy to tak trudno poszukać, a tu nawet post wyzej jest link.

Sunday, 02.11.2008, 20:44

Autor: kojot89

Wylogowanie przy wyborze Armii

skoro masz zmienne ip to trzeba bylo "zresetowac" polonczenie i zobaczyc na innym ip czy to samo sie dzieje. Ja mam zmienne i nic takiego mi sie nie przytrafiło.

Monday, 27.10.2008, 23:42

Autor: kojot89

Gra w TE przez telefon komorkowy

no tak pobrałem i zainstalowale opere mini, ale co mi z tego jak i tak nie moge nic wybudować, bo kiedy najeżdzam na budynek to nic sie nie dzieje. I jak ja mam rozbudowac budynek??

Saturday, 25.10.2008, 15:05

Autor: kojot89

twarda tarcza drewniana (2)

jak myślicie ile za nia mozna by wziąść?? 2 sloty i obrona + 18

Saturday, 25.10.2008, 00:01

Autor: kojot89

wyświetlanie w centrum dowodzenia

ja tez tak mam własnie a nigdy wczesniej czegos takiego nie miałem zawsze normalnie było wszystko.

Wednesday, 22.10.2008, 14:43

Autor: kojot89

Gra w TE przez telefon komorkowy

to ja mam pytanie jeszcze odnosnie tematu bo poco nawy tworzyc. Ja w mojej komórce motorolla V3x niemoge sie nawet zalogowac bo nie widze przycisku logowania. Może mi ktos powiedziec jak sobie ściagnąć ta opere do telefonu to bym sobie to sprawił i zobaczył czy dział wszystko dobrze, czy wogóle przez ten telefon da sie to zrobic.

Wednesday, 22.10.2008, 14:30

Autor: kojot89

Pytanie o leczenie

zeby szaman i jaka kolwiek jednostak potrafiąca leczyc mogła to robic musi znajdowac sie w drugiej lini i oczywiscie miec opracowana daną technologie.

Wednesday, 01.10.2008, 14:44

Autor: kojot89

czemu nie atakowali?? O co chodzi??

a rzeczywiscie moj blad nie sprawdzilem tego. Pewnie dlatego ze wczesniej nie spotakalem latajacego przeciwnika dlatego mnie to zdziwiło. Wiec sory bardzo za spam . Tak wiem co to AA-Atak czytalem tutorial, a szamana tak dal wiekszej ladownosci. umiejetnosc leczenia juz niedlugo sie opracuje

Wednesday, 01.10.2008, 14:12

Autor: kojot89

czemu nie atakowali?? O co chodzi??

http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=34dea0c77a jak widac zaatakowalem kolesia ktory powinien pasć w pierwszej rundzie, a tu ubija mi jednego jeszcze bo moje jednostki wogule nie atakowaly (oprucz bohatera ktory spisał sie dobrze) o co chodzi??