Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 75

Monday, 26.06.2017, 12:14

Autor: Snajper

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

dlatego moim zdaniem przydalby sie rebalans wszystkich herosów, sprzétów w sumie tez i szarzowanie postawic na sprzet + min. 1-5%? takiej jakby podstawy ale to na t3 jesli juz cos ruszy btw. wszystkich sie dalo przejsc czlowiekiem tylko jedni robili sobie takiego herosa i nie patrzyli ile ujemnego wpadnie tylko liczenie na szarze, niektóre lokacje z tego co kojarze szlo najlatwiej przejsc czlekiem...

Tuesday, 13.06.2017, 13:02

Autor: Snajper

Czas Wojny 2.0 - moja wizja :D

Dalbys rade wrzucic to do jakiegos edytora online jak google sheets? @edit: Dzieki

Thursday, 01.06.2017, 17:56

Autor: Snajper

Ponawiam problem ze zbrojownią

w sumie jak tak gdybamy a zmian nie widac, mysle ze przydaloby sie w zbrojowni ilosc przedmiotów jaka posiadamy. np. yy/xx widocznych pod pierwszym/pierwszymi dwoma miejscami w dolnym rzedzie gdzie sa przedmioty na wysokosci przycisku rozbierz bohatera

Friday, 21.04.2017, 16:30

Autor: Snajper

dodatkowe info w informacji o zwojach

To widze ze nie tylko mi to doskwiera, mysle ze latwe dosc i przejrzyste rozwiazanie to podobnie jak w tym raporcie http://r1.bloodwars.net/showmsg.php?mid=…&key=bf6742963b zeby zwoje mialy po sobie w nawiasie liczbe do której epoki sa przypisane.

Thursday, 13.04.2017, 23:41

Autor: Snajper

Drop

Chyba pierwsza a jak nie to na pewno jedna z pierwszych jak wróciłem do gry od końca stycznia tego roku, wpadł jeden YRD, do dnia dzisiejszego wpadło ich może z 4-5 ale inna sprawa że siedzę na DG i mam zwiększony drop ponoć Odpowiadając na Twoje pytanie to YRD (nie wiem jak DAG czy ETH ale chyba też) to runa bądź runy 6 epokowe

Thursday, 13.04.2017, 12:12

Autor: Snajper

Będzie jakiś event w tym roku na święta

Cytat wypowiedzi "Konrad" W wyniku przeoczenia odpalił się zeszłoroczny event. Przepraszamy za wszelkie komplikacje spowodowane tym faktem. Przypominam również, że eventy wielkanocne zostaną odpalone w Wielkanoc, od 14-tego kwietnia. http://forum.czaswojny.interia.pl/index.…d&threadID=8872

Wednesday, 29.03.2017, 09:22

Autor: Snajper

Ponawiam problem ze zbrojownią

Co do zbrojowni to mogliby wyciagnac skrypt z bw tam jest 20 miejsc na zestawy, do tego co Jagna napisala mi brakuje jeszcze kasowania zestawow jak sie zapisuje herosa golego @Edit: 15 tez jest spoko, zeby to zacnie wygladalo wystarczy zmniejszyc przyciski zestawów i zrobic mniejsze przerwy miedzy nimi Nie obrazilbym bym sie jeszcze jakby dodali skrypt ze jak heros A nosi zestaw X to zestaw X jest podswietlony w zbrojowni jesli mam wybranego herosa A

Tuesday, 28.03.2017, 14:40

Autor: Snajper

Bierzacy event

Na to wyglada http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=dd2554c649

Monday, 27.03.2017, 19:55

Autor: Snajper

Bierzacy event

Chyba jednak nie http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7e22619ec3

Sunday, 26.03.2017, 22:32

Autor: Snajper

Bierzacy event

Chyba się odpalił zeszłoroczny event wielkanocny... "w dniu 26 marca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o 20% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 2 krotnie. w dniu 27 marca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o 30% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 3 krotnie. w dniu 28 marca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o 40% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 4 krotnie. w dniu 01 kwietnia...

Sunday, 26.03.2017, 22:19

Autor: Snajper

Totem z Czaszek

Wystawilem runki, moze komus sie przydadza

Monday, 06.03.2017, 16:31

Autor: Snajper

Armie z ujemnym wydobyciem

Myslalem ze w 2009 roku juz sie zabezpieczyli przed armiami z wiosek w których jest ujemne wydobycie... Kasacja wojska badz bany dodatkowo wprowadzcie ze nie da sie ruszyc z wioski wojskiem póki nie bedzie zerowe/dodatnie wydobycie z kopalni. Czy to jest problem, kiedys byl zapewne dalej jest

Monday, 27.02.2017, 16:45

Autor: Snajper

Totem z Czaszek

Totem z Czaszek TIR - MAR - EH Amulety i Pierscienie Dziala na jednostki przeciwnika (bez bohaterów) (caly oddzial). Efekt: Atak -24 (-4.0/poz.). Rzucany na poczatku rundy. Rundy dzialania: 1 (+0.125/poz.). Ilosc ladunków: 1 Wymagania: Krag Smierci poziom 18. Maksymalny poziom zaklecia: 9. Wrzucony zwoj jest w Mroczny Wisior Jak ktos chce to pisac na pw w grze (ten sam nick) na ile wystawiac. Jak kogoś interesują runki piszcie w grze bo średnio zaglądam na forum.

Sunday, 05.02.2017, 12:19

Autor: Snajper

Wiercenie w przedmiotach...

To tak jak już kiedyś pisałem, większą część skryptów mogliby wyjąć z BW jak chat dla klanu i ogólnego, skopiowanie gotowych skryptów plus przeróbka niektórych funkcji żeby działało to nie wymaga tak dużo czasu

Thursday, 18.04.2013, 17:43

Autor: Snajper

Agonia?

Upierdliwy wiem, dlatego pytam a chodził mi on po głowie dlatego żeby stworzyć jakiś system do ochrony słabych/średnich graczy przed mocnymi/mamutami, może i zafałszowanie ale w mniejszym stopniu niż obecny ranking i dałby w jakimś stopniu ochronę słabszym graczom. - Co do siły budynków to chyba logiczne że buduje się wiochy na dobrych kwadratach gdzie jest podwójne wydobycie a raczej budowało się, skoro jest algorytm na podwójne wydobycie i skrypt jakoś to rozróżnia to można coś takiego dodać d...

Wednesday, 17.04.2013, 18:04

Autor: Snajper

Agonia?

Abrakadabra oj zapewne zainwestuje kłopot (ludzie zabierają/li 1levelowe wiochy to myślisz że komuś nie wyczyszczą techów tak o? :>) Moim zdaniem najpierw powinien być lepiej ogarnięty ranking serwera (budowlany) w sumie identyczny do tego na którym bazuje BloodWars tylko byłoby więcej zabawy z ustabilizowaniem kodu i odejmowaniem pkt rankingowych jak gracz straci wioskę etc. Więcej tutaj. Dopiero jakby był taki ranking zrobiony można mówić o dodatkach w uprzykrzaniu życia sąsiadom. A co do pomy...

Tuesday, 02.04.2013, 20:24

Autor: Snajper

Przerazajaca Przepowiednia Przodkow

405 Zbroja Przerażająca Przepowiednia Przodków NYD - EOL atak +10, obrona +5, atak p-lot jednostek +3

Monday, 18.03.2013, 21:58

Autor: Snajper

problem z rozbudowa

jakiej przeglądarki używasz? Jest to jeden z bugów w IE z tego co pamiętam że jak się klikało na budynek bądź kopalnię to pojawiało się okienko normalnie ale tylko z tym [zniszcz budynek] i wystarczyło myszką najechać na to [zniszcz budynek] i reszta się pojawiała i można było budować

Saturday, 16.03.2013, 18:20

Autor: Snajper

Co w 2013?

mogłaby wejść jeszcze opcja taka jak jest na BW że jak nie uda się szpiegowanie to osoba która była szpiegowana dostaje raport że ktoś starał się szpiegować. Takie urozmaicenie

Monday, 11.03.2013, 11:53

Autor: Snajper

Wielkanoc

Sushi poprzez skiny miał pewnie na myśli zmianę wyglądu na mapie lokacji, lokacji klanowych czy czegoś tam co zazwyczaj zmieniają na święta czy coś. Tak mi się przynajmniej wydaje.