Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-5 of 5

Thursday, 05.06.2008, 02:02

Autor: Butelka

Macie sposoby na (nie)stracenie wojska?

Najpierw radziłbym Tobie napisać do osoby która Cię atakuje (oczywiście bez wulgaryzmów) - być moze zaprzestanie atakować. Jeśli to nie poskutkuje, podaj namiary na kolesia i poproś o pomoc Jeżeli natomiast chodzi o obronę, to uważam, iż najlepszym wyjściem jest stworzenie bohatera leczącego i armii mamutów - taka armia jest bardzo trudna do obejścia , a i kontrę może niebezpieczną wyprowadzić

Monday, 02.06.2008, 19:49

Autor: Butelka

Zarządzanie klanem

Głównie chodzi o komunikację między poszczególnymi członkami klanu - przydałoby sie trochę usprawnień... Przede wszystkim przychodzące aplikacje - nie bardzo wiem jak odnaleźć na mapie gracza, który złożył podanie, a manualne jej przeszukiwanie nie wchodzi raczej w grę Można oczywiście napisać wiadomość do gracza, ale tu pojawia się znowu przeoczenie - w zakładkach profilowych nie ma sktótu "napisz wiadomość". Przydałaby się też jakaś wyszukiwarka imienna

Monday, 02.06.2008, 13:46

Autor: Butelka

Walki, ekspedycje - linki.

Przegięliście z szansami na drop - moja 20 ekspa bez przedmiotu, a nawet runy Goliat

Saturday, 31.05.2008, 21:02

Autor: Butelka

Walki, ekspedycje - linki.

Chyba 2 itemki dostałem za wyprawę :o W zbrojowni co prawda są sklejone, ale dwójeczka w nawiasie jest Wilki Edit: no to ładnie pokręciłem to jest zwykła włócznia, ale ma 2 sloty wolne (pewnie na runki)