Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 274

Thursday, 19.02.2015, 18:08

Autor: Bodex

Bob na 2016

jak najbardziej jestem za - w sumie dzięki temu zbrojownia będzie względnie przeczyszczona i nie będzie się odkładało to całe dziadostwo zacznie się rozbudowa wsi pobocznych w większym stopniu

Thursday, 05.02.2015, 21:51

Autor: Bodex

Szarza człowieka

generalnie coś jest nie tak skoro gra na obu serwerach polega na tym ze 95 % głównych bohaterów do człowiek strasznie to jednobiegunowe nie zastanawia administracji dlaczego tak jest?

Wednesday, 28.01.2015, 23:29

Autor: Bodex

kupię 2 x zwoje Pogromca

jak w temacie- pisać na prv

Wednesday, 31.12.2014, 10:01

Autor: Bodex

Czas wojny - czy warto zaczynać?

Zawsze warto sprobowac- najwyżej pozegnasz się z gra jak się ni spodoba

Monday, 22.12.2014, 09:56

Autor: Bodex

Bob - Patologiczny Element Gry

Akurat konta nieaktywne bym zostawil- niech sa- a co. Nam przeszkadzają..... Natomiast na nowym zerwie żadnych bobow

Saturday, 20.12.2014, 00:40

Autor: Bodex

wyłączyć Jerzysa

wyłączyć Sizara! kto jest za

Friday, 19.12.2014, 11:15

Autor: Bodex

Bob 2014

Sizar Nie wiem kim jesteś w grze ale historii to nie znasz albo naginasz na swoja stronę Pierwszy Bob pomógł tylko i wyłącznie Wam - na T1 - juz wam deptalismy po piętach gdy nagle bez zapowiedzi wprowadzono tego nieszczęsnego boba- wy będąc dłużej w 6 epoce mieliscie zaplecze surowcowe - my nie- wiec komu to pomogło? Bo tym bobie większość graczy w moim klanie zakończyło gre ponieważ stworzyło to takie potężne dysproporcje - w tym i ja.. Wiec daruj sobie te suche gadki bobjestes żałosny http://...

Tuesday, 16.12.2014, 20:57

Autor: Bodex

Bob 2014

Z tego co pisała Administracja to ma być budowanie "szybkie" za 100 % surowca - więc chyba to wejdzie...

Tuesday, 16.12.2014, 20:52

Autor: Bodex

Bob progresywny do 45 poziomu

"Jest duzo graczy w niskich epokach i jak sa rozbudowani to im sie nie opłaca wskakiwac wyżej bo po co aby simować przy ewentualnych armiach jakie są na serwerach i tylko lokacje robić to moga tez robic w niższych epokach i tam nie będa nękani przez mutanty bez szans na obrone." - Spiryt- - i dlatego bob z limitem do jakiegoś tam lvl pomoże odważyć się skoczyć takim graczom do wyższych epok - aby się już tak nie bali gigantów i aby zaczęła się normalna gra - w końcu może odżyją serwery

Tuesday, 09.12.2014, 18:31

Autor: Bodex

Bob 2014

nie jest tak że giganty nie będą miały co zrobić z surką - wszak ma być także wprowadzona możliwość szybkiej budowy za podwójny surowiec - więc spożytkujecie swoje precjoza które to tak z mozołem zbieraliście - dzięki limitowi do poziomu budynku będzie łatwiej początkującym zbliżyć sie do czołówki - przegonić na pewno nie - ale chociaż zbliżyć się - a i dzięki temu średniacy już nie będą tak odskakiwać tym młodszym - a dlaczego to tak ważne? ponieważ gry tego typu to nie kończąca się opowieść - ...

Monday, 08.12.2014, 21:16

Autor: Bodex

Bob 2014

tak czy siak - temat już wypalony - już tu raczej nikt więcej mądrego nie napisze - Ci co chcieli już się wypowiedzieli (swoją drogą nie za dużo ludzi) - zatem jaka decyzja Administracjo? Mam tylko nadzieję że liczenie głosów nie zajmie tak dużo czasu ile zajęło naszemu PKW

Monday, 08.12.2014, 19:40

Autor: Bodex

Bob 2014

A jak wszyscy postrzegamy Jerzysa? (PS - wcześniej pisałem z komórki i coś mi słownik pokręcił

Monday, 08.12.2014, 11:46

Autor: Bodex

Bob 2014

No dobra - minął tydzień od ogłoszenia głosowania- i co dalej? Administracjo- jaki werdykt zatem?

Friday, 05.12.2014, 23:10

Autor: Bodex

Bob 2014

Jak ju mowa o terminach - to nie róbcie boba w święta - jakimś tam event na lokacje owszem - ale nie boba - święta są od tego aby świętować a nie budować domki - najlepiej jakiś weekend - najlepiej przed świętami- moze być i tydzień

Thursday, 04.12.2014, 14:46

Autor: Bodex

Bob 2014

2. Chcę boba świątecznego, odpalanego zawsze na święta (dokładna data do określenia, gdzieś w grudniu) z ograniczeniem dla wiosek do 45 poziomu.

Friday, 28.11.2014, 22:13

Autor: Bodex

pomysł :-)

Najgorsze w tym wszystkim jest to że admini co chwila zmieniają zasady gry - nie mówię że to źle - ale czasem nie można też przeginać - jeżeli Panowie Admini zaczęliście na T1 i T2 Boby - to je dalej kontynuujcie- bo kompletnie dyskwalifikujecie graczy którzy nie załapali się na boby - aczkolwiek ja dalej upieram się przy Bobach jak ktoś ładnie nazwał "progresywnych" - zachamują gigantów - a pozwolą nieco się rozbudować słabszym aczkolwiek najlepszą opcją wydaje mi się propozycja Jerzysa - aby z...

Friday, 21.11.2014, 14:44

Autor: Bodex

propozycja zmiany obejmująca DG

akurat ten pomysł Jerzego mi się podoba na pewno zablokowani i nieaktywni powinni być atakowani (po jakieś karencji czasowej) - a nie tylko te wsie zajmuje pola...

Wednesday, 29.10.2014, 21:20

Autor: Bodex

... do szefa z grubej rury :)

Nie tylko z BC panie kolego się tutaj wypowiadają. Ty masz swoje zdanie ja mam swoje. Ty uwazasz ze niewiele to zmieni ja uważam ze cos zmieni - za to wiem jedno na pewno- zwykły Bob tylko będzie pogłębiać dysproporcje...

Wednesday, 29.10.2014, 13:39

Autor: Bodex

... do szefa z grubej rury :)

A ile widzisz osób na tym forum co aktywnie piszą? Bo ja widzę bardzo mało. Idąc Twoim tokiem myślenia to tylko Ty jesteś przeciwny pomysłowi o bobie progresywnym. Jakoś nie widzę zbyt wielu głosów sprzeciwu. Może się boisz ze w tej 4 Ciebie dojada - bo się kisisz tam i masz mutanta. A tak inni gracze będą mieli chociaż szanse się przed Toba bronić. Swoja drogą w ostatnim akapicie przyznales nam rację. Ze nowy gracz nie ma szans. Bob napsul te gre- dlatego progresywny bob by naprawił w jakimś st...