Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-6 of 6

Wednesday, 19.08.2009, 19:33

Autor: Azaar

Czy to jest tzw pushing?

na moj skromny gust to czysty pushing polaczony z szantazem. Godne pozalowania. Nie wiem jak inni ale ja w grze staram sie kierowac jakimis zasadami. Cos takiego zasluguje moim zdaniem tylko na pogarde. Zastanawiam sie jak wogole mozna cos takiego komus zaproponowac. W realu odpowiedz na taka propozycje bylaby dosc jednoznaczna :/

Tuesday, 09.06.2009, 22:16

Autor: Azaar

Czy kampania PIT zakończona ?

Zaiste bardzo jesteście rycerscy, twardzi i dowcipni. Wyczekaliście aż u nas kilku ludzi zmieni epoki i teraz kozaczycie. No cóż... Zobaczymy co z tego wyniknie, a póki co nie możecie mieć do nas pretensjii o to że poprosiliśmy sojuszników o wsparcie ponieważ sami postąpiliście bardzo po rycersku i wojnę wypowiedzieliście po uprzednim założeniu 3 oblężeń na nas, a i to dopiero gdy zapytałem o przyczynę tych oblężeń. Istne jasełka. Ale podpompujcie się jeszcze troszeczkę, aby z umiarem żeby nie p...

Sunday, 01.03.2009, 13:44

Autor: Azaar

IZBA SKARBOWA - wolne 3 miejsca po ludziach którzy niestety postanowili po cichutku i bez uprzedzenia nas opuścić...

Wymagania: - Premium - gł. hero min 24lvl - epoka min. starożytność - kulturka osobista - Preferujemy ludzi spokojnie grających lecz potrafiących w razie potrzeby przypierniczyć delikwentowi aż się pos.... (tiiiiiiiiid) Zapraszamy

Thursday, 09.10.2008, 23:26

Autor: Azaar

hmmm...

Moim skromnym zdaniem te same ograniczenia powinny dotyczyć wszystkich epok.Czyli całkowity zakaz udziału w oblężeniach "róznoepokowców". Ewentualnie aby zachęcić do dynamicznego rozwoju herosów (dzięki obowiązującym już ograniczeniom dotyczącym % zdobywanego doświadczenia w danej epoce) proponuję wprowadzić limity posiadanych jednostek uzależnione od poziomu herosa z wioski której dotyczyłoby ograniczemie. Np 1 poziom herosa = 10 jednostek, 2 = 20 itp. Oczywiście to są tylko poglądowe ilości My...