Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 177

Thursday, 21.01.2010, 17:50

Autor: demonios

nie mogę włączyć urlopu

już to kiedyś próbowałem zgłosić ale Administracja stale sie upiera że wszystko jest w porządku ale tak nie jest nie można włączyć urlopu aż wojska które Cie wcześniej atakowały nie wrócą do wioski z której je wysłano ..

Saturday, 26.12.2009, 23:36

Autor: demonios

Niekończący się atak

ten patch na który się powołujesz nie działa ...już parokrotnie się o tym przekonałem ;/

Tuesday, 22.12.2009, 23:58

Autor: demonios

Wygląd Itemów reedycja ;)

no to pierwszy zestaw przedmiotów z 6 epoki dodany dzięki uprzejmości La Croix Wielkie Dzięki tak na przyszłość wystarczy mi link do jednego z obrazków (założone/zbrojownia) ponieważ ich linki różnią się tylko jednym znakiem

Monday, 21.12.2009, 20:50

Autor: demonios

Wygląd Itemów reedycja ;)

Kolejna drobna aktualizacja - nadal czekam na kogoś chętnego z 6 epoki do uzupełnienia temat ...

Sunday, 20.12.2009, 13:23

Autor: demonios

Skrypty nieco ułatwiające gre

Cytat wypowiedzi "Magister" Swistak, spocząłeś na laurach ? A ty myślisz że skrypty sie pisze w 3 minuty i tak z marszu - poza tym nie wszyscy przesiaduja 24/7 przed kompem więc sie nie czepiaj Świataka , jak bedzie miał czas i chęci to może dalej coś będzie ulepszał i wprowadzał....

Sunday, 20.12.2009, 13:20

Autor: demonios

Kuie zbroje skórzaną (3)

czyli mówiąc inaczej - jest ona tak rzadka że wprost bezcenna.... więc jak widać gra ma już prawie półtora roku a niektóre itemy pozostają tylko w marzeniach...

Sunday, 20.12.2009, 12:30

Autor: demonios

Kuie zbroje skórzaną (3)

może być bez prefa ale musi mieć 3 sloty....

Sunday, 20.12.2009, 10:54

Autor: demonios

Kuie zbroje skórzaną (3)

no to niech będzie 100 co Ty na to - jest jedno zero więcej....

Sunday, 20.12.2009, 09:19

Autor: demonios

Kuie zbroje skórzaną (3)

jak w temacie prefiks dający + do kręgu piekła nie zawadzi na chwile obecną moge dać 80 ph jak coś to pisać to ponegocjujemy

Saturday, 19.12.2009, 08:28

Autor: demonios

Wygląd Itemów reedycja ;)

słabo szukałeś wycena sztandaru

Sunday, 13.12.2009, 21:31

Autor: demonios

Wygląd Itemów reedycja ;)

Korona dodana. Dzięki Arnii także podpisuje sie pod prośba o wyglad itemów z 6 epoki ... jak coś to proszę o bezpośrednie linki do obrazków albo na pw na forum albo na pw w grze ewentualnie tu w poście wilekie dzięki dla tych co zechca poświęcić na to pare minutek

Friday, 11.12.2009, 23:22

Autor: demonios

Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia!

jak chowasz surowce musisz dać 1 mniej niż masz dostępne z powodu błedu zaokrąglania wydobycia - dawno temu było to poruszane i podobno naprawione jak naciskasz przycisk max ....

Wednesday, 09.12.2009, 07:29

Autor: demonios

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

pierwszy bohater którego powołałeś- ten główny może byś tylko w stolicy a reszte po ubiciu możesz wskrzeszać w dowolnej wiosce o ile posiadasz oczywiście posąg bohatera....

Wednesday, 02.12.2009, 10:29

Autor: demonios

Pogromca

Lomans a teraz dasz sobie ostrzeżenie za multi posta ?? a co do zwoju to jak sie znajdzie 3 chętnych to może być coś wart w innym przypadku nie ma co liczyć na więcej niż 50ph

Thursday, 19.11.2009, 23:30

Autor: demonios

Bzdura,głupota,absurd!

człowieku ile Ty byś chciał ochrony przed atakiem ??? tydzień ?? to wtedy tez nie miałbyś kogo atakować w okolicy i rozwój wiosek byłby mocno ograniczony.... dzięki systemowi takiemu jaki jest teraz Ci bardziej aktywni i agresywni gracze mogą przeskoczyć w tydzień do 2 epoki...poza tym zaproponowałbyś jakieś konstruktywne rozwiązanie problemu a nie użalał się nad sobą i robił reklame jakimś badziewnym grom...

Tuesday, 10.11.2009, 19:06

Autor: demonios

Wnioski z prawie 2 lat gry na TE - pożegnanie

to teraz sie zastanów czemu jest tyle tych nie aktywnych wiosek nawet w 3 epoce... a potem pomyśl że jak Ty zaczynałeś gre niektórzy już byli w 3 epoce więc ich start i korelacje z innymi gaczami były inne niż te które Ty miałeś na starcie...

Tuesday, 10.11.2009, 17:57

Autor: demonios

Wnioski z prawie 2 lat gry na TE - pożegnanie

nie chciałem sie wypowiadać w tym tmacie ale chyba jednak to zrobie... gram prawie od początku T1 paliłem ludzi do stolic a także zostałem spalony do stolicy... racje ma jerzys że trzeba mieć zorganizowaną grupe ale nawet ona nie pomoże jeśli sie ktoś na Ciebie uprze to znajdzie sposób i odpowiedni moment żeby Cie wyczyścić... niestety żeby być "dobrym" by nikt Ci nie podskoczył to trzeba siedzieć miesiącami w każdej epoce by wyszkolić herosów i może znaleść jakiś ciekawszy item jesli szczęście ...

Wednesday, 28.10.2009, 19:06

Autor: demonios

urlop a nowy path

pewnie że o 10 nie było żadnych akcji bo o 9:20 tak mniej więcej wróciła armia która atakowała wioske... i zaraz po tym urlop dał sie włączyć normalnie.. w sumie z tego co wiem to była próba włączenia urlopu wczoraj wieczorem i tak samo blokowało to atak na wioske...

Wednesday, 28.10.2009, 09:10

Autor: demonios

urlop a nowy path

niby można włączyć urlop jak nas ktoś atakuje a jednak nie da sie tego zrobić.... Nie możesz tego zrobić, gdyż z jedną z Twoich wiosek związana jest akcja armii innego gracza! W przypadku gdyby komunikat się powtarzał, spróbuj odświeżyć zakładki armii we wszystkich Twoich wioskach. ID 2787 T1 PS. do wiadomości Thogi wchodzę dzisiaj na to konto by włączyć urlop ponieważ osoba ta nie ma prądu...

Tuesday, 27.10.2009, 22:34

Autor: demonios

Wygląd Itemów reedycja ;)

update 27.10.2009 dodano sztandary ... jakby ktoś mógł mi wysłać wygląd sztandaru z 3 ery ewentualnie także z 1 (chodzi mi o linki bezpośrednie do obrazka)