Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 415

Sunday, 08.01.2017, 17:41

Autor: Loboss

Loboss, Skorumpowany

nie wiem o co chodzi ale ok, nie wiedziałem nawet ze jakieś buty tak poszły chociaż 65000 to teraz nie majątek

Saturday, 20.12.2014, 08:40

Autor: Loboss

Bob 2014

A ja zmieniając temat mam taka prośbę. Jak już mamy tą zmianę 1.2.2 to ja poproszę o normalnego Boba bo w innym przypadku ten event nie będzie dla mnie istniał...

Friday, 05.12.2014, 21:25

Autor: Loboss

Bob 2014

Opcja 1

Saturday, 14.12.2013, 21:13

Autor: Loboss

Chcemy normalnego ewentu BOBA

albo normalny bob, albo event na drop

Monday, 20.08.2012, 11:35

Autor: Loboss

Balans Ustrojów E5 - E6

Pośredni ustrój dobra rzecz, ale problemu bezkarności ONZ nie rozwiązuje... Dzieci Gai to ustrój na początek 6e, kasować wiochy które się buduje ponad rok O.o delikatnie rzecz ujmując słaby pomysł.

Saturday, 18.08.2012, 08:51

Autor: Loboss

Balans Ustrojów E5 - E6

Im dłużnej myślę tym bardziej skłaniam się ku opcji 1 - brak parasola ochronnego dla ONZ. Bombowce ze stolicy - wioski amboki z ochrona 24h wstawiasz bombki do ambonki 5 min od wioch gracza, a zazwyczaj klika wiosek jest niedaleko od siebie... nie ma szans. Potem chcesz oddać "oko za oko" i nie możesz, po innych Klanowiczach, kumplach delikwenta można latać, ale co oni winni. Nie zasłaniajcie 6e Technokracja jeżeli technokracja miałaby być drugim końcem ONZ to musiałaby pozwalać tak szybko budow...

Friday, 17.08.2012, 21:16

Autor: Loboss

Balans Ustrojów E5 - E6

Ależ ja osobiście nie widzę problemu z technokracją znaczy mogę mieć "stare czasy" budowy etc... Sprawa jak taka że ONZ zapewnia możliwość bezstresowej gry jeżeli chodzi o naloty, natomiast daje furtkę do bezlitosnego bombardowania całej reszty. To tak jakby była możliwość że gracz może wykonać atak grabieżczy, ale nie może go otrzymać... albo lepszy przykład: może oblegać, ale nie może być oblegany. A może po prostu... Niech ONZ działa jak Technokracja

Friday, 17.08.2012, 14:01

Autor: Loboss

Balans Ustrojów E5 - E6

ONZ na tą chwilę jest prawie jak perpetum mobile - masz mega silną stolice z której możesz robić naloty, której nie da się stracić ani w żaden inny sposób zredukować. Co można by zmienić: - zablokować naloty - analogiczny ustrój dla innych epok, niech każdy może wybrać taka opcje ale z jakimikolwiek obostrzeniami. - ONZ bardziej się kojarzy z pomocą humanitarna niz czymkolwiek innym - moze maga bonusy do leczenia/życia - sposób na redukcje stolicy przy opcji ONZ - w "dzieci gai" nietracenie wios...

Saturday, 09.06.2012, 19:59

Autor: Loboss

Ognisty hełm - 500 PH

up może przy evencie się uda ;]

Sunday, 15.04.2012, 21:09

Autor: Loboss

Ognisty hełm - 500 PH

może ktoś sie znajdzie Up