Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-5 of 5

Wednesday, 11.06.2008, 16:11

Autor: nobody

Oltarze

Po przejściu do kolejnej epoki bonus z ołtarza jest liczony oddzielnie dla każdej wioski. Tutorial się kłania

Wednesday, 11.06.2008, 00:48

Autor: nobody

Czy ktoś odkrył

Cytat wypowiedzi "filazaf" I wy mnie laiki nie uczcie tu, najpierw spójżcie ile ja mam postów a ile wy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [ironia mode=on]Wow! Masz ponad 140 postów, zostaniesz moim idolem? <3 Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Nie będzie. Znaczenie będą miały dopiero runy z 2 epoki, te początkowe to takie mięso armatnie, które leci hurtowo. Już wiesz po co? Po to żeby były i żebyś miała możliwość zadawanie tego typu pytań. Możesz na siebie wcisnąć 8 różnych itemów, dropnij sobie każdy typ...

Tuesday, 10.06.2008, 16:13

Autor: nobody

Czy ktoś odkrył

Czy ktoś nauczył się czytać ze zrozumieniem tutorial? Runy

Friday, 06.06.2008, 23:59

Autor: nobody

Książki aka literatura - czyli co (ew kogo), kto i dlaczego poleca ;)

Cytat wypowiedzi "pawelotti" Cytat wypowiedzi "nobody" "Wideo z Jezusem" Andreas Eschbach Pod tym tytułem był w TVP kiedyś film. O niemieckim studencie archeologi, na koniec okazało się, że to on był wysłanym w przeszłość człowiekiem Film, w odróżnieniu od książki, jest wg mnie taki sobie, zwłaszcza, że momentami zbytnio różni się od literackiego pierwowzoru. Wg filmu tak, książka kończy się inaczej Pomijam fakt, że w książce główny bohater jest Amerykaninem

Wednesday, 04.06.2008, 22:43

Autor: nobody

Książki aka literatura - czyli co (ew kogo), kto i dlaczego poleca ;)

Książka w której się zakochałem, a raczej cała trylogia: "Trylogia Kusziela" ("Strzała Kusziela"; "Wybranka Kusziela"; "Wcielenie Kusziela") Jacqueline Carey. Ponadto: cykl "Kroniki Amberu" Rogera Zelaznego "Opowieści z Narnii" C. S.Lewis "Pierwsze i Drugie Kroniki Thomasa Covenanta Niedowiarka" Stephen R. Donaldson "Wideo z Jezusem" Andreas Eschbach "Alicja" Jacek Piekara "I" Michał Orzechowski Wypisałem tylko te które nie pokrywają się z pozycjami już wymienionymi