Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 29

Sunday, 11.04.2010, 10:23

Autor: xantorek

Żałoba narodowa

Wszyscy łączymy się bólu nie tylko z rodzinami tragicznie zmarłych ale również z całym Narodem. Powinniśmy współczuć i okazać szacunek zmarłym. Ale równiez powinniśmy rozgraniczyć grę od rzeczywistości. A Ty arek powinieneś się przynajmniej w tym dniu powstrzymać się do tego typu komentarzy. Może i źle wyszło z tymi oblegami, ale szacunek zmarłym okazujemy czynami w realnym życiu a nie w grze.

Thursday, 08.04.2010, 19:48

Autor: xantorek

Ekonomia reputacji wg Graczy

1. Repę aktualnie trudno jest zdobyć w 2 czy 3 epoce, bo żeby ustrzelić hero to trzeba nieźle się napocić. Zwykle w równorzędnych armiach zdobywa się tylko ekspa. Łatwiej na pewno jest w dalszych epokach. 2)Średnio wg mnie obecnie można zdobyć od 20 do 60 repy w miesiącu po ustrzeleniu hero w ataku. Zwykle słabsze armie z hero uciekają a w równej walce nie ma raczej szans na ubicie hero. Zdobyć repę w oblegu przy obecnym patchu jest raczej równe wylosowaniu 6 w totka. A jak się już trafi to tyle...

Wednesday, 24.03.2010, 19:01

Autor: xantorek

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

To co Kramer napisał namieszałoby już i tak w totalnie pokręconym systemie oblegów. I zgadzam się z Galacticą, że aktualnie jeden klan ma znikome szanse na zdobycie wiochy. Kupa luda się przyłącza z medykami do oblegu i można sobie co najwyżej pograć na fujarce. Niewiele nawet dają duże ilości plotek.

Wednesday, 24.03.2010, 10:35

Autor: xantorek

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Jak widzę już nawet nikomu się nie chce odpowiadać Galactice. A co do infa Sunnego, napisałem że to jest moje zdanie. Ale w sumie jak jest każdy widzi. Owszem można strzelać obelgi na różne klany, ewentualnie przeskakiwać z klanu do klanu. Albo tworzyć nowe. Ale jak jest jakaś poważna wojna to każdy wie czym to się skończy. W końcu pomimo różnych klonów klanów np. Arcyżuli, Ressurection, SGGU czy BC w sumie siedzi się w jednym i prowadzi wojnę z jednym. Jak widać klany się podzieliły na 4i 5 epo...

Thursday, 18.03.2010, 20:48

Autor: xantorek

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Nie wiem czy w dobrym temacie ale powiem szczerze, że mnie się patch już przejadł. Nudno się zrobiło i dziwacznie z tymi oblegami. W obronie więcej armii niż w ataku. Co za durna sytuacja. I ten czas ochronek to totalny niewypał. W moim odczuciu gra ma teraz wiele wspólnego z simami. Nie można prowadzić żadnych sensownych wojen. A każdy kto gra już trochę w tę grę wie jak obronić wiochę. Więc o przejęciu czegoś sensownego nie mozna nawet pomażyć. No chyba że strzelić 7 oblegów z róznych akademii...

Friday, 05.03.2010, 14:12

Autor: xantorek

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

E tam. To że się traciło osadę po pierwszym oblegu mobilizowało przynajmniej klan do próby odbicia. A teraz cienko widzę oblegi. Co parę dni i raczej z małymi szansami na wyrwanie wiochy. Nudno się po prostu zrobiło na TE.

Tuesday, 02.03.2010, 21:51

Autor: xantorek

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Tylko jak teraz dobrą wiochę przejąć, od równorzędnego klanu. Wszyscy raczej będą na remis szli. W ataku mamy np. 7 armii a w obronie 10. W odwodach max jednostek leczących i "tylko 10 rund" . Co najwyżej eksp wpadnie.

Friday, 22.05.2009, 23:07

Autor: xantorek

Mrozna zbroja łukowa(2) w srodku niszczace swiatlo gwiazd :)

zgadzam się z Lobosem za duży minus na 100ph. Ale tak koło 40-50 powinieneś trzasnąć

Sunday, 26.04.2009, 21:34

Autor: xantorek

Złamanie prawa krajowego...

To już gruba przesada. Niektórzy widzę nie potrafią z dystnasem podejść do tego rodzaju wizerunków. A ściganie z tego rodzaju przestępstwa też zależy od paru czyników tym od tzw. społecznej szkodliwości czynu, Panowie Prokuratorzy. Artykuły związane z odpowiedzialnością karną nie zawsze możemy zastosować do gier online. Podstawowe zasady z kodeksu karnego obowiązują KK art 1 Art. 1. § .................. § 2. Nie stanowi przestępstwa czyn zabroniony, którego społeczna szkodliwość jest znikoma. § ...

Sunday, 26.04.2009, 21:15

Autor: xantorek

TESTAMENT

Gra jak gra wg mnie inna niż dotychczas każda inna. Gdybyśmy realizowali pomysły z wszystkich wcześniejszych gier np.jak proponuje na wstępie Comander z Ogame, to jaki sens byłby grać z TE. Możemy powielać pomysły z innych serwów, ale jaki miałoby to sens. Po tygodniu czy nawet paru dniach wrócilibyśmy do starych sparwdzonych gier i tyle. TE ma swój niepowtarzalny klimat i dlatego w niego gramy. Wprowadzanie zaś zmian z innych serwów mijałoby się z celem i założeniami całego sytemu TE.

Sunday, 26.04.2009, 21:02

Autor: xantorek

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Wojna skończona? Coś zcichło ostatnio. Nawet Kaziu zamilkł w tym temacie.

Wednesday, 01.04.2009, 11:55

Autor: xantorek

Co to za komunikat o kasacji konta????

Najlpiej kompa oblać piwem. Albo Thordze wysłać własne zdjęcie na tle TE. U mnie podziało.

Tuesday, 31.03.2009, 19:31

Autor: xantorek

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

No rzeczywiście dużo Wam brakowało. I zbyt chyba zawierzyliście jak napisał Kaz w tę swoją unię. W sumie można powiedzieć, że mieliście nawet rzeczywistą przewagę mając za sobą parę innych klanów. Dobre zoorganizowanie i skoordynowanie ataków mogło wyeleminować MW z top klanów. A tak jest odwrotnie i brawo dla MW. Wojnę można było spokojnie przewidzieć, z resztą jeden z forumowiczów wydedukował kto bedzie następnym celem ataku i Kazek wcale temu nie zaprzeczał. A Ty jako Moderator siedzisz częst...

Tuesday, 31.03.2009, 00:29

Autor: xantorek

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Ja akurat w tym temacie zgadzam się z Kazem. I powiem, że pomimo tego że mam w bliższej odległości klanowiczów MW to żaden mnie nie odwiedzał widząc cieniasa. A Arcyżule raczej nie mieli z tym problemów codzienne wizyty paru wspólklowiczów to było normalne. Dopiero wojna Was uspokoiła. Czyli nie wiem kto tu lubił bić słabszych. Byliście ponadto porównywalnym klanem na serwie przed wojną i raczej przegrana to też jest kwestia zgrania klanu i jego organizacji, jak sam przyznałeś. Daliście ciała i ...

Thursday, 19.03.2009, 20:05

Autor: xantorek

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;)

A ja mam pytanie czy stosowanie kary uzależnione jest od zgłoszenia przez kogoś, czy od samego faktu wykorzystania takiego błędu?

Thursday, 19.03.2009, 19:43

Autor: xantorek

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;)

Wg mnie powinniście stosować równe zasady wobec wszystkich. Jeżeli było to jawne wykorzystanie błędu to wskazany przez Kaza pnkt regulaminu powinien zostać zastosowany. No chyba że do tej pory nie banowaliście graczy w podobnych sytuacjach. Ale jeżeli ktoś dostał bana a teraz skasowana została tylko armia to jest dowolne wg mnie stosowane regulaminu przez administrację.

Wednesday, 18.03.2009, 12:40

Autor: xantorek

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;)

E tam spam jest dobry oczywiście w odpowiednich granicach. A Thorga zanudziłaby się na śmierć bez tego rodzaju tematów. I jakby nikt nie spamował nie byłoby komu ostrzeżeń dawać.

Wednesday, 18.03.2009, 12:30

Autor: xantorek

Wojny w Time Edge

Cytat wypowiedzi "KazMax" Juz maja luz, priorytety sie zmieniają Co do biedaków, to kurde przyznam Ci ze to w ich wypadku bardzo trafne okreslenie BTW Xantorek powinni Cie wziąśc na swojego dyplomatę, bo niezle Ci idzie No i spoko. Widzę że będzie coś ciekawego. Strzelaj linki, trzeba się uczyć od Mistrzów.

Tuesday, 17.03.2009, 22:18

Autor: xantorek

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;)

Panowie dajcie już spokój bo dziwnie i dziecinnie się zrobiło, totalny spam. Lepiej walnijcie jakąś dobrą flaszeczkę na luz i wrócimy do komentarzy modów i smodów. A szczególnie tej piękniejszej częsci.

Tuesday, 17.03.2009, 21:07

Autor: xantorek

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;)

No nie wiem czy kocha pisała coś o workach i topieniu. Ale może to tylko gra wstępna miała być. Kobiety czasami różne ciekawe pomysły mają.