Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Friday, 29.05.2009, 12:57

Autor: Speed97

Nie idzie sie zalogować

mam dokładnie to samo, na forum się zalogowałem, ale do gry nie da rady Serwer JUKATAN.

Tuesday, 26.05.2009, 23:55

Autor: Speed97

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Kolejne pytanie i znowu dotyczy przedmiotów. Primo: Tutaj są podane wszystkie prefiksy, zwoje i słowa runiczne. ale wszystko kończy się na runie NYD. Czy to znaczy, że dalej nie ma słów runicznych, czy, że nadal nie zostały one odkryte? i secundo: tylko mi się wydaje, czy czary są mało skuteczne? tak czytam opisy i działania i w sumie takie małe efekty w stosunku co do kosztów. Chociaż z drugiej strony, jak już ktoś by miał 2-3 soketową błyskotkę to czar byłby już w miarę tani /runy można znaleź...

Tuesday, 26.05.2009, 13:28

Autor: Speed97

Puklerz, pika/lanca/szabla

mam malutko ph, ale jeśli ktoś potrzebuje się pozbyć rzeczy ze zbrojowni - napiszę co mógłbym nabyć:] pikę/kosę/lancę - może być jakiś prefiks /pomarzyć zawsze można albo puklerz z szablą,albo z korbaczem /najchętniej aby dobrze naostrzone były/ czekam na oferty :] aa - prawie bym zapomniał - może być jakaś kolczuga. :] bo jak tylko się pojawiają to od razu ktoś da 1ph, a Tyle mogę przeznaczyć

Tuesday, 26.05.2009, 13:08

Autor: Speed97

Puklerz

lista moich życzeń powstanie w nowym temacie :]

Sunday, 24.05.2009, 22:24

Autor: Speed97

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

czyli 1 część rozwiązana...ale nie do końca. Czyli np jeśli znajdę zwój szalony ujarzmiacz grozy w prehistorii i w starożytności to będą miały różne kolory ? 2 czy są inne kolory ? i czy runy YRD istnieją ? czy ktoś taką znalazł ??

Sunday, 24.05.2009, 21:55

Autor: Speed97

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Czemu zwoje mają różne kolory ? zwoje na uryny i fehy są takie szare, a z asuz'ami to takie jakby kremowe/blado-brązowe/złoto-żółte ?? Czy to reprezentuje "moc" zwoju ? a jeśli tak to ile jest poziomów kolorystycznych ??

Sunday, 17.05.2009, 11:20

Autor: Speed97

runę UR

Dzięki wielkie :] już zalicytowałem :]

Saturday, 16.05.2009, 22:13

Autor: Speed97

runę UR

poszukuję runy UR, jedną sztukę, za jedyny jaki posiadam ph. może sie ktoś ulituje i da na aukcję :]

Wednesday, 12.11.2008, 23:23

Autor: Speed97

oddam konto 2 epoka 900 miejsce

oddam konto 2 epoka 2 bohaterów: - 5[50 exp do 6 lvl] - 1 level 2 wioski w 2 wiosce korupcja;/ oddam pierwszemu lepszemu - znudziła mnie ta gra, a po przejściu do 2 epoki jakoś odechciewa sie wszystkiego Log: Speed97 pass: timeedge pozdrawiam i powodzenia

Friday, 07.11.2008, 15:26

Autor: Speed97

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Nowa epoka! Witam od kilku dni mam możliwość przejścia do nowej epoki, ale mam kilka pytań na ten temat: - Czy po przejściu wszystkie budynki zostaną zburzone czy nadal je będę mieć - tylko w innych "nazwach" ? - co z jednostkami ? ewoluują czy zginą? - jak wygląda sprawa korupcji ? to jest od 2 epoki czy od 3 ? - ołtarz działa tylko na jedną wioskę czy na wszystkie? tzn jeśli mam jeden ołtarz to po przejściu do nowej epoki w każdej wiosce mam zwiększoną ilość surowców czy tylko w aktualnej wios...