Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 31

Tuesday, 25.11.2008, 17:07

Autor: GazowanyMajonez

Kawały o Jasiu / Ulubione /.

Idzie jasiu do kościoła i nagle spotyka księdza, który pyta się go: - Jasiu, a nie próbowałeś przypadkiem wyciągać nożem pieniędzy ze skarbonki? - Nie, ale pomysł księdza jest świetny! edit: ps. znam więcej ale nie chce mi się pisać hehe ale moge na prywatnej

Tuesday, 25.11.2008, 16:57

Autor: GazowanyMajonez

Jaki macie zawód

A ja dopiero 5 klasa w podstawówce .

Tuesday, 25.11.2008, 16:50

Autor: GazowanyMajonez

Kanał IRC

Co na tym kanale wogóle jest?

Tuesday, 25.11.2008, 16:32

Autor: GazowanyMajonez

Wygląd Itemów ze względu na epoki

No właśnie 4 epoka już jest! Kilka osób tam jest to niech dają screeny!!!!!!!!!

Tuesday, 25.11.2008, 07:44

Autor: GazowanyMajonez

Pytanko niezwiązne z grą.

Nie zabardzo patrzyłem gdzie piszę... Byłem długo w tym dziale i przypdkiem źle napisałem hehe.

Tuesday, 25.11.2008, 07:41

Autor: GazowanyMajonez

Mega pytanie...

Tak jakbyś ty mnie Gruzin nie atakował czasami... (Z jakiegoś powodu (nie wiem jakiego) w grze wyświetla mi się zamiast GazowanyMajonez to jajko (nie wiem czemu)). Ale i tak dzięki

Monday, 24.11.2008, 14:07

Autor: GazowanyMajonez

za mało miejsca

Napisz jaką masz epokę i jaką szpigujesz epokę.

Monday, 24.11.2008, 13:55

Autor: GazowanyMajonez

Start przygody...

Nie no VeiN brawo chyba pierwszy raz widzę jak ktoś z tych ,,ważniejszych" daje jakąś normalną pomoc!!!!!!!!!!!! BRRRRAAAAAAAAAAAWWWWWWWWOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monday, 24.11.2008, 13:38

Autor: GazowanyMajonez

Zgłoszenie gry z jednego IP - problem

Do pani Thorgi może i jest jakiś ,,morderczy odruch" ale jest operatorem jedynego serwera na który można się zarejestrować więc...

Monday, 24.11.2008, 13:33

Autor: GazowanyMajonez

Mega pytanie...

Dobra załóżmy że moje ostatnie tematy gdzieś są... Wiem gdzie je pisałem... A mimo to nieważne gdzie przeglądam forum... Nie ma ich!

Monday, 24.11.2008, 07:30

Autor: GazowanyMajonez

Mega pytanie...

Dlaczego wszystkie moje nowe tematy na forum znikają? Nie mogę czytać odpowiedzi jeśli wogóle są, a ja bardzo potrzebuje pomocy. ps.: jak podexpic bohatera który ma drugi poziom w drugiej epoce i ciągle go atakują hehe ps.2 : jak coś to sorry bo nie patrzyłem w jakim miejscu piszę

Friday, 21.11.2008, 20:16

Autor: GazowanyMajonez

nie wiem czy bug

Dlaczego chociaż mam nazwę gracza ,,GazowanyMajonez'' a wszędzie wyświetla mi się imię głównego bohatera: ,,jajko"?

Friday, 21.11.2008, 12:29

Autor: GazowanyMajonez

Gra w TE przez telefon komorkowy

Oj boże boże... Maniacy!!!!!!!!!! Ja też maniak jestem hehe :-) . Ale ja robię kontrolki w domu i czasami w bibliotece szkolnej hehe. A jedyne z czym mam problem to, to że nie mogę bohaterów podexpić i stanąłem w rozwoju ( 2 epoka ). Ale przez komórkę grać to jest już ( przynajmniej moim zdaniem ) naprawdę przesada...

Friday, 21.11.2008, 12:22

Autor: GazowanyMajonez

Pytanko niezwiązne z grą.

Mam pytanie to wszystkich i nie dotyczy ono gry. Wie tu ktoś... jakie potrzeba programy do zrobienia animacji 3D?

Saturday, 15.11.2008, 12:00

Autor: GazowanyMajonez

problem ? czy nie ? ----dla spostrzegawczych.......

wASabi wiem że zaraz napiszesz albo napisałeś parę sekund przedemną bo patrzyłem kto jest on-line ale skoro tym nielotem ( pingwin hehe ) masz więcej przeciwników to wiadomo chyba że więcej exp no nie ( aha ten post na szybko pisałem ) ( pewnie dostanę kolejne ostrzeżenie albo coś )

Saturday, 15.11.2008, 11:55

Autor: GazowanyMajonez

>>>>>>>>BRAK CZASU ROZBUDOWY<<<<<<<<BRAK MOŻLIWOŚCI DOŁĄCZENIA JEDNOSTEK DO ARMII-

Zapomniałem sobie i dzięki. ps. to juz edit jak cos i pisze znowu na szybko koniec problemu nagle ps2. pyrzetaczsz to?