Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 642

Monday, 19.12.2011, 23:50

Autor: Baldr

Logowanie się z telefonu komórkowego?

Mozemy sie tu wymadrzac, co i jak dziala w jakiej technologii. O tym ze mna akurat mozesz pogadac. Pytanie po co? Nie chodzi o popisywanie sie wlasna wiedza, tylko o to, zeby laikowi wytlumaczyc to co dla ciebie moze sie wydawac oczywiste. A do tego konieczne sa uproszczenia.. Bo wyklad przedstawiajacy sposob dzialania sieci komputerowych nie bedzie dla niego ani zrozumialy ani (tym bardziej!) ciekawy. Dosc powiedziec, ze u mnie na polibudzie byly tego 3 semestry + obierki.

Monday, 19.12.2011, 11:23

Autor: Baldr

logowanie sie do gry z dwóch różnych IP

Napisz PW do Thorgi, tak bedzie najprosciej i najpewniej

Monday, 19.12.2011, 11:19

Autor: Baldr

Logowanie się z telefonu komórkowego?

Wszystko zalezy od technologii, w jakiej dostawca swiadczy ci usluge. Po objawach mozna jednak sadzic, ze majsz adres dynamiczny. To oznacza, ze za kazdym razem jak logujesz sie do sieci dostajesz nowy adres. Wyglada na to, ze przy zmianie nadajnika jestes na moment wyrzucany z sieci by po chwili do niej powrocic z nowym adresem. Jest on jest pobierany z DHCP, przez co jest w znacznej mierze losowy. Dlatego szansa, ze ktos dostanie adres, ktory ty miales przed chwila jest bliska zeru. A juz na p...

Monday, 19.12.2011, 11:07

Autor: Baldr

dr watson

I "ominąłem", nie "ominołem"

Thursday, 15.12.2011, 09:06

Autor: Baldr

system gry a gra na stolicy

A co ma do tego wszystkiego patch? Przeciez wiadomo, ze zmian w wydobyciu w stolicy nie bedzie, bo juz sama propozycja zostala bezlitosnie wysmiana. A inne ulatwienia? Najpierw trzebaby wymyslic jakie, pozniej przemyslec, przedyskutowac, w koncu zaimplementowac. Co najmniej kilka miesiecy.

Tuesday, 15.11.2011, 08:19

Autor: Baldr

I Co Dalej Z Te ???

Takich analfabetow mamu tu niestety znacznie wiecej. Najsmutniejsze jest jednak to, ze nie widza w tym nic zlego... A przepraszam, pewnie maja papierek, wiec wszystko jest ok Sorry za oftopa

Thursday, 03.11.2011, 00:03

Autor: Baldr

I Co Dalej Z Te ???

Jako, ze temat sie wyczerpal, mysle, ze najlepiej bedzie jak zostanie zamkniety przez modow. To sie robi coraz bardziej zenujace...

Tuesday, 01.11.2011, 23:00

Autor: Baldr

I Co Dalej Z Te ???

Gest dobrej woli byl. Wyciagnelismy dowas reke, wy sie wypieliscie. No to nie. Prosic i dawac to za duzo. Nie rozumiem o czym tu jeszcze chcesz dyskutowac.

Saturday, 29.10.2011, 00:25

Autor: Baldr

doświadczenie + jednostki

I na tym wlasnie wic polega, zeby walczyc i podejmowac ryzyko. Expadostaje jedna jednostka, korzysta z niego cala armia i to wystarczy.

Tuesday, 25.10.2011, 21:41

Autor: Baldr

I Co Dalej Z Te ???

Bo nadal nie znamy waszego oficjalnego stanowiska.

Monday, 24.10.2011, 23:11

Autor: Baldr

I Co Dalej Z Te ???

Moze tez sie wypowiem, choc staralem sie nie wtracac miedzy wodke a zakaske. Wacek w porozumieniu z gora RSR przedstawil bardzo korzystna (moim zdaniem) dla BC propozycje. W obliczu utraty przez koalicje BC jedynego liczacego sie konta z w miare przyzwoitymi wioskami w e6 dostaliscie szanse na zlapanie oddechu i czesciowe przynajmniej odrobienie strat, ale tym gestem pogardziliscie. Mam wrazenie, ze co poniektorzy uniesli sie honorem albo nadal sa swiecie przekonani, ze to oni sa gora i maja wsz...

Wednesday, 19.10.2011, 05:18

Autor: Baldr

Spam....

Soren to, jak TY sobie tlumaczysz zaistniala sytuacje na prawde malo kogo interesuje. Mozesz sobie nawet wkrecic, ze to ze strachu przed ta twoja "armia" i mocno przecietnymi wioskami, ktore dostales gotowe i nie masz pojecia co z nimi zrobic. Prawda jest taka, ze sam sprowokowales sytuacje i temu nie zaprzeczysz. To sie powoli robi twoja dewiza: Najpierw cos schrzanic a jak przyjdzie ponosic konsekwencje swoich bledow wylewasz publicznie gorzkie zale jaka to ci sie krzywda dzieje. A prawda jest...

Tuesday, 18.10.2011, 20:21

Autor: Baldr

Spam....

Soren, dobrze wiesz, ze jestes jedyna osoba odpowiedzialna za te naloty i dlatego poki co tylko ty ponosisz konsekwencje. Dostales zabawke za darmo i nie potrafisz sie nia bawic. Zapewne dlatego, ze nigdy nic sam nie osiagnales i nie potrafisz docenic czyjegos trudu w zdobycie czegokolwiek. Nawarzyles sobie piwa to je teraz wypij. Osobiscie wiecej szacunku mialem do ludzi z konta grzeola, bo choc kantowali na kazdym kroku to jednak pewnych ustalonych zasad sie trzymali. Ty postanowiles caly ten ...

Thursday, 13.10.2011, 12:37

Autor: Baldr

Lokacje dla EPOK

Ale rownie dobrze moge byc mieszkancem Papui Nowej Gwinei. I na tym to wlasnie polega. Zakladasz, ze jestem Azjata, bo takie jest najwieksze prawdopodobienstwo, co niekoniecznie musi byc prawda. To juz logika Co wiecej, moze sie okazac, ze wszyscy z wylaczeniem ciebie mieszkajmy w Papui Nowej Gwinei. Prawdopodobienstwo bliskie zeru, ale nie zerowe, wiec trzeba zalozyc istnienie takiej mozliwosci. Tym miedzy innymi rozni sie propablistyka od statystyki. Bo zdaje sie, ze mylisz te pojecia. Poza ty...

Wednesday, 12.10.2011, 23:23

Autor: Baldr

Lokacje dla EPOK

To akurat normalne. Popablistyka sie klania. Faktem jest natomiast, ze zbrojownie puchna od zlomu wszelakiego a wartosciowych itemkow niet. A juz Azazel rzucajacy tonami maczugi i FEHow to dla mnie najogledniej rzecz ujmujac nieporozumienie.

Monday, 19.09.2011, 18:55

Autor: Baldr

Lokacje dla EPOK

Eventy powinny byc CO NAJMNIEJ raz na miesiac. I to rozne. Np dzisiaj jednostki dostaja dodatkowe punkty jakiejs statystyki, nastepnym razem to hero dostaja jakies bonusy a za kolejnym zwieksza sie wydobycie surowcow (naturanie bez zwiekszania mozliwej do utrzymania armii). A za kolejne 2-3 tygodnie... ZONK to potwory z lokacji dostaja boostera albo nasze jednostki sa slabsze a kryzys spowodowal obnizenie wydobycia jednej badz wszystkich surowek. To oczywiscie tylko moje fantasmagorie, niemniej ...

Thursday, 08.09.2011, 18:39

Autor: Baldr

Lokacje dla EPOK

Drop rate zostal ustawiony w oparciu o bledne zalozenia. Przyznal to chyba nawet Suchi. Sek w tym, ze sama swiadomosc zrodla problemu wcale go nie rozwiazuje. Pytanie, czy wogole jest cos z tym robione. Tak na chlopski rozum, to skoro pierwotne zalozenia okazaly sie bledne, to nalezy sie dostosowac do zaistnialej sytuacji zamiast trzymac sie tych zalozen trzymac. My tu nie mowimy o dniach czytygodniach a o latach! Na dzien dzisiejszy wyglada to tak: Przecietny gracz moze realnie wyciagnac nie wi...

Tuesday, 06.09.2011, 22:01

Autor: Baldr

O wszystkim i o niczym...

A co niby mialem sobie przypominac? Rozbicie 12 jednostek to jakies wielkie osiagniecie? Skoro to najwiekszy sukces na jaki was stac, to szczere gratulacje. Pelen szacun Ja takich smieci nie trzymam, ale moze ktos ma zapisane poprzednich 5 rat? Albo ostatnie walki, w ktorych padlo 150 tankow? Albo walke (ktorakolwiek!) z niejakim Davidossem? Te sa najsmieszniejsze, bo w kazdej wracal (albo i nie) niemal sam hero bez wyrzadzenia wiekszych strat Daj spokoj, ostatnie zlomowanie mialem w czasach, ki...

Tuesday, 06.09.2011, 21:02

Autor: Baldr

O wszystkim i o niczym...

Zapraszam, ja jestem duuuuuzo bardziej do przodu Dziwne, ale nie przypominam sobie jakiegos wiekszego zlomowania... No, chyba, ze proby rozbicia jednej (!) armii na 6 rat mozna nazwac takim mianem. Jesli tak to prosze o wiecej, bo niekazdy jest grzeolem i niektorzy graja sami na swoim (jednym) koncie. A darmowego expa nigdy dosc Troche szkoda tej ostatniej deklaracji, przynajmniej jest sie z czego posmiac...

Tuesday, 06.09.2011, 17:16

Autor: Baldr

O wszystkim i o niczym...

Tak, Soreniku, zapros ekipe BWT, zeby w ramach konta premium zrobili ci porzadek na kompie A, no i koniecznie trzeba zrobic rebalans, zebytwoje twoje proby rozbicia tankow autkami nie konczyly sie juz jak wizyta Arsenalu w Manchesterze