Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 39

Friday, 17.02.2017, 08:55

Autor: sizar

Uwazam to za WIELKI problem

niestety miałem ten sam problem http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1229f959d1 po kilku dniach i wymianie korespondencji zwrócono mi jednostki

Monday, 30.01.2017, 07:59

Autor: sizar

Największe Starcie W Historii Gry

Niestety szarże nie dopisały.Zuska szacun dla Ciebie http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0211d00d85

Thursday, 29.01.2015, 12:32

Autor: sizar

Krótsze szpiegowanie

Morfeusz już jesteś moim przyjacielem każdy kto tępi tego pajaca co ustawia grę pod siebie jest moim przyjacielem może on się ustawia na ... z adminami że go tak słuchają.Jerzys czekam na Twoje pomysły bez nich to forum to nuuuda...

Wednesday, 14.01.2015, 19:15

Autor: sizar

Nieregulaminowe imię bohatera?

ZABAWNE to jest znowu płaczek Jerzys jak tam nowy serw?przecież odpisujesz i na każdy temat masz coś do powiedzenia

Saturday, 20.12.2014, 15:18

Autor: sizar

Podziękowanie

Ubaw to ja mam z twoich wypocin tyle tylko co sobie pokrzyczysz przy pierwszej lepszej okazji dostaniesz w 4 litery i wejdzie jak w maslo.płaczków będę tępił.tylko tyle ich co sobie popiszą.borghi będę u ciebie codziennie będziesz miał co wklejać .wszyscy tchórze działają tak samo a potem urlop co nie...?Jerzys...Nie ciskaj się tak bo się w końcu udławisz karpiem przy Wigilii

Friday, 19.12.2014, 20:54

Autor: sizar

zmiana v 1.2.2 chora jak ten kraj

Dużo poszlo surki ale tylko na próbę .Jerzys jaki nick na t2 i wodzu juz ja sie wami zajmę.Bodex ja gram tylko na t2 więc zmień dealera albo nie kupuj ruskiego spirytusu.Widzę że jest tu wielu rozsądnych ludzi i wielu krzykaczy.Jerzys wg mnie to ty jesteś podstawiony kolo,chyba jesteś pod nadzorem super niani.Na 3 serwie choć nie wierzę że powstanie,chętnie się z Tobą zmierzę.Chciałbym żeby tam byl też minus -paraolimpijczyk który nie załapał się na początku do klanu,on wie jakiego,bo był paraol...

Thursday, 18.12.2014, 12:02

Autor: sizar

Podziękowanie

Jerzys...nudzi mnie już to odpisywanie Gdy ja zacząłem grać to czołowi gracze mieli już 2.5 letni staż.Surki nie kitram bo od ostatniego boba wbiłem 70mln pkt.A Ty ile?W zeszłym roku miałem ok 6 mcy w których prawie nie grałem.Dla mnie strata dużej ilości woja to pikuś nie raz je odbudowywałem.Raporty są na forum mam jeszcze jeden gdy poleciałem na bunkier i straciłem ponad 10k woja ale Tobie go nie pokażę Nie jestem również przeciwnikiem tego żeby słabsi się wzmocnili ,tylko że... Ja też płacę ...

Thursday, 18.12.2014, 08:09

Autor: sizar

Podziękowanie

byk ooole byl kiedys taki krzykacz na t2 dostal kilka razy w 4 litery i zlikwidował konto.ten post to nie miało być boksowanie z paraolimpiczykami.nie ta liga

Wednesday, 17.12.2014, 16:50

Autor: sizar

Podziękowanie

jak wiesz lepiej który to napisz.Wódz klanu chyba Paraolimpijczyków

Wednesday, 17.12.2014, 10:50

Autor: sizar

wyłączyć Jerzysa

Kto jest za ?...

Wednesday, 17.12.2014, 10:47

Autor: sizar

Podziękowanie

Serdecznie dziękuję adminom że Nas olali ciepłym moczem.Wzięli pod uwagę sugestie Jerzysa który nie należy do dobrych graczy tylko do krzykaczy.Nie mogę już czytać tych jego wywodów ,propozycji.Grę i zmiany planuje ktoś kto gra z marnym rezultatem.To tak jakby przy budowie mostu brać pod uwagę sugestie kogoś kto nie umie budować.Rozwalił mnie ostatnio jak napisał że w grze jest na urlopie a na forum się udziela.Człowieku jak masz takie parcie na szkło to do TV.Tego boba i krzyk zaplanował pod si...

Tuesday, 09.12.2014, 17:45

Autor: sizar

Bob 2014

Cytat wypowiedzi "jerzys" Raczej: doping czas ograniczyć ... Jeszce trochę podpompuję.59lvl już leci a i na 61 wystarczy

Saturday, 06.12.2014, 14:32

Autor: sizar

Bob 2014

Wprowadzanie nowych zasad w ostatniej chwili nie jest w porządku...niestety Dlatego ten bob powinien być na starych zasadach a następne na nowych np.raz na kwartał.Niektórzy nie mogą zrozumieć że czołówka włożyła dużo czasu i energii w uzbieranie surki a teraz mają być traktowani gorzej bo są lepsi.Jest tutaj widzę Główny Dyrygent co chce wszystkim nawinąć makaron na uszy ale tylko w ulubionym jego kolorze.Wszyscy muszą iść do 6e ,bob musi być taki żeby jego objął,lepszych już nie i wtedy miałby...

Thursday, 04.12.2014, 20:50

Autor: sizar

Bob 2014

Bob normalny ostatni raz a potem opcja 2.To że ktoś ma wypasione wiochy zawdzięcza sobie,ale niech potem będzie 2

Wednesday, 03.12.2014, 15:15

Autor: sizar

pomysł :-)

jest ich za dużo.jak przejdą 2 to i tak się gra rozrusza

Wednesday, 03.12.2014, 13:00

Autor: sizar

pomysł :-)

Ty -Prymus nalotów Ty to jesteś widzę ogólnie prymus we wszystkim, tylko chyba nie w tej grze.Zamiast sypać tymi pomysłami to zacznij ogarniać grę bo widzę że to forum to Twój żywioł.Każdy gra jak mu się podoba to ma być przyjemność a ni bieg do mety.Ja jestem w 3e i chętnie bym się zmierzył z 6e.moja stolica buduje się ok 3miesięcy i nie płaczę Zasady były ustalone więc dawajcie boba i koniec. Poza bobem: -szybsza budowa za podwójną stawkę -szybsza budowa jednostek /za ile tam chcecie/ To wszys...

Saturday, 15.11.2014, 13:00

Autor: sizar

prosty sposób

na rozkręcenie gry: budowa jednostek czas skrócony dziesięciokrotnie -opłata surowcowa x10 budowa budynków czas skrócony dziesięciokrotnie -opłata surowcowa x 2 W ten sposób słabsi mają szansę dogonić najlepszych ,ale muszą się trochę wysilić, a najlepsi (III epoka zamek 59lvl-812mln drewna) też się będą musieli spinać.No i walka...

Friday, 24.10.2014, 17:41

Autor: sizar

Proponuje na nowym serwerze

żadnego nowego serwera nie będzie.widzę że to temat zastępczy.konkret:Kiedy bob?!!!

Wednesday, 22.10.2014, 11:57

Autor: sizar

... do szefa z grubej rury :)

bob do 70 lvl jestem za.jak będzie nawet do 30 to zawsze będzie ktoś niezadowolony i płaczący na forum.kiedyś myślałem że ta gra będzie rozrywką a tu jest tylko marudzenie temu dać temu nie ten ma za mało ten za dużo temu zabrali wiochę a temu wynieśli surkę.Ci z którymi gram nie płaczą i dają sobie radę.za to SZACUN !!!