Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 62

Wednesday, 29.03.2017, 14:55

Autor: Rafix

Ponawiam problem ze zbrojownią

Popieram!!! też mnie to wkurza ręczne przebieranie bo brakuje slotów... cały klan ARCYŻULE popiera pomysł na min. 15 slotów.

Wednesday, 08.03.2017, 17:57

Autor: Rafix

Dzień Kobiet

Dziś przypada Dzień Kobiet ,to dzień w którym my panowie składamy życzenia naszym matką,siostrą,żoną,po prostu naszym Panią wiele ich nie ma w grze w której uczestniczymy ,ale są Dlatego postanowiłem w imieniu klanu żule złożyć wszystkim Panią grającym z nami Najserdeczniejsze Życzenia w dniu ich Święta bez Was i tej gry i świata by nie było, myślę,że reszta klanów oraz Administracja przyłączy się do tych życzeń. http://www.naszekielce.com/images1/8_marca_dzie%C5%84_kobiet Dawidek wraz z Żulami

Thursday, 31.12.2015, 15:13

Autor: Rafix

Półroczny, systemowy rozejm na naloty na T1

Popieram za siebie wyjątek dla serduszka http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=15769

Thursday, 04.12.2014, 18:18

Autor: Rafix

Bob 2014

1. Chcę boba bez zmian, czyli dla każdego.

Saturday, 11.05.2013, 20:17

Autor: Rafix

Sushi spojrz prosze na to

Nie piszę i nie odpowiadam na forum bo nie widzę żadnego sensu. Nie mam zamiaru dyskutować co nic z tego nie wyniknie. Ale musiałem napisać bo mam ubaw z was. Sami sobie jesteście winni, jak wygrywaliście oblegi w 5ep i 4ep zabieraliście wsie, to było dobrze, ja zacisnąłem zęby jak i pozostali i poszliśmy masowo do 6erki, wy dalej gniliście w swojej epoce i robiliście/mieliście armie monstrum jak na tamte czasy. Teraz wam się odpłacalismy. Też uważam że naloty są przegięte, jeśli już to ten kto ...

Friday, 05.04.2013, 17:21

Autor: Rafix

Agonia?

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Osobiście bardziej szukam metody "ściągania" silnych w dół, a nawet rolowania im epoki do niższej, by gra była dynamiczniejsza. Cooo???? upadłeś na głowę?? nie zmienia się zasad w trakcie gry, stwórz nowy serwer a nie takie pomysły. Inaczej zwracasz kasę wydaną.

Wednesday, 02.01.2013, 00:12

Autor: Rafix

event błąd

domagamy się naprawy i jako rekompensatę przedłużenie eventu Dzień górnika o jeden dzień!

Monday, 02.05.2011, 13:15

Autor: Rafix

Kolejny event

Popieram! będąc w 6 erce i przez tydzień eventu nie znaleźć żadnej runki lepszej niż wyn żadnego zwoju lepszego niż 3 epokowy i tylko sztandar z itemów?? JESTEM NA TAK! bez limitu wypraw!

Tuesday, 01.02.2011, 14:48

Autor: Rafix

Czas Wojny - przyszłość?

A) Tak - jeśli wybierając grę bez oblężeń nie ma możliwości także uczestniczenia w oblężeniach, czyli nie może zakładać ani dołączać, w przeciwnym wypadku jestem na NIE Ale jestem bardziej na NIE to nie Sim City B) TAK ale bez dni premium C) Tak ale pod warunkiem że można będzie zmienić głównego bohatera jednorazowo np. anioła 30lvl na dowolnego Człeka/Necro/Demon 30lvl ale nie przez zamianę bocznego z głównym jak to proponował bodex(ustawienie pod swoich kilku graczy), bo tych graczy co nie inw...

Saturday, 25.12.2010, 18:23

Autor: Rafix

Walki między graczami

skoro sie chwalimy to i ja: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=263dabb3bd tylko kobalt, bez boskiego moda jak wyzej.

Wednesday, 22.12.2010, 11:20

Autor: Rafix

Balans ras

hahaha moze jeszcze ci dac zwoj wieze?? 2 lata gry lol raczej pol roku ja szkole czleka od poczatku gry, dobiero rok pozniej pojawily sie itemy do sarzy - kobalt, wieza, i pol roku temu sandal, Teraz czlek jest taki jaki byl przez pierwszy rok, czyli zgodnie z zalozeniami. Czlek i tak jest dobry bez itemow. Wlasnie sobie przypomniałem kilka sytuacji na forum z moimi linkami i innych 1 - 1.5 roku temu krzykacze lamentowali ze czlek jest za dobry!!!!(nie bylo zadnych itemow - ja nie mialem, czlek ...

Tuesday, 14.12.2010, 17:09

Autor: Rafix

Balans ras

LOL dzieciaku człowiek nic nie traci!!!, będzie taki sam jaki masz, nie bedzie tylko mógł zakładać itemów do sarży takich jak, kobalt, wieża i sandał

Tuesday, 14.12.2010, 11:13

Autor: Rafix

rebalans człowieka - decyzja

super!!! będę miał wesołe swieta ps. ja tez 2 lata szkoliłem czleka mam 41 jak ty a balans jest zajebisty!

Sunday, 12.12.2010, 19:23

Autor: Rafix

Balans ras

Ja mam już dość tej gry. Dzieki lenistwu administracji na brak testów i jakikolwiek próby ukrócenia tej pojebanej sarzy i modyfikatora dochodzi do sytuacji ze kazdy obleg konczy sie zwyciestwem sarży, opis na stronie Cytat "System bohaterów. W grze można mieć kilku bohaterów, którzy poprowadzą Twoje armie do boju. Każdy z nich może być szkolony w używaniu różnych rodzajów broni oraz kręgów magii." to wielka bzdura teraz. Powinno być "Grając tylko człowiekiem pokonasz kazdego bez względu na to co...

Wednesday, 10.11.2010, 23:40

Autor: Rafix

Balans ras

Cytat wypowiedzi "Loboss" Może podejść do problemu z innej strony. Najprościej niech człowiek nie może używać sprzętu dodającego % do szarży. Co prawda sprawiedliwie by było żeby inne rasy też miały ograniczony sprzęt, ale na tą chwile myślę bardziej nad ideą. Nie będzie wtedy kłopotu że pojawia się modyfikator +500% Żeby nie było - mój główny i najwyższy poboczni to ludzie, ale jak musimy człowieka osłabić to nie marnujmy naszej (graczy) dwuletniej pracy zmieniając statystyki. O ten pomysł mi ...

Saturday, 18.09.2010, 13:19

Autor: Rafix

do usuniecia

edit: teraz wszystko jasne można zamknąć/usunąć temat

Tuesday, 15.06.2010, 14:13

Autor: Rafix

System znajdowania przedmiotów

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Założenie jest takie, że te najlepsze zwoje/runy mają należeć tylko do nielicznych, dzięki czemu mogą się oni wyróżniać spośród setek innych graczy. Dlatego też szanse na ich zdobycie liczone są w promilach. Zwoje ep 6 nie mają przyciągać nowych graczy do gry, tylko nagradzać wymienionych przez Sushiego. A horrendalny staż to pewnie koło 3-4lat i więcej. Na BloodWars, które istnieje prawie 4 lata wciąż nie osiągnięto wszystkiego i wydaje się, że jeszcze długo ku ...

Sunday, 28.03.2010, 01:07

Autor: Rafix

Lekkie Buty(3)

j.w kupie Lekkie Buty(3)

Thursday, 25.02.2010, 12:19

Autor: Rafix

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Cytat wypowiedzi "Konrad" Ograniczając to nie damy im żadnej szansy na obronę czy odbicie utraconych wiosek. Konrad właśnie że na odwrót, ograniczając to dacie szanse na obronę graczy z klanu przeciwko kilkoma klanom.

Wednesday, 24.02.2010, 13:23

Autor: Rafix

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Zgadzam się z Sunny, trzeba wprowadzić limit 2-3 obleżenia w tym samym czasie na raz i ochronka 24h po wygraniu/przegraniu /rozbiciu obla, bo wtedy jak sunny pisze rzuci sie 5-8 klanów na jeden i przyblokują armie to jak robić kontry lub dołączyć do obleganego?