Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-18 of 18

Wednesday, 30.01.2013, 19:00

Autor: Trinity

Równowaga w grze - naloty

Cytat wypowiedzi "Riiffii" Spiryt wiem ze z toba nie ma co dyskutoac bo nie ogarniasz i tak tego wszystkiego ale musze odpisac na takie pierdoly bo az palce swiezbia. Chlopczyku wiekszac z koalicji RSR ZUL maja lepsze stolice niz bC i uwiez mi ze nikt nie bedzie bombardowal stolic normalnie grajacych graczy BC czy innych chodzi o tych dzieci Gei ktorzy poczuli moc w niszczeniu i bezkarnosc z tym zwiazaną!!! Prosze cie wstrzymaj sie od głosu Rafi zastanawiam się czy wiesz co piszesz a czytając T...

Tuesday, 11.12.2012, 00:06

Autor: Trinity

To nie do dyskusji, chyba że z adminami tej coraz to mniej ,ciekawej gry

cytat cora : "Sushi nie wytrzeźwiałeś jeszcze po weekendzie ?" Wygląda na to że to właśnie Sushi patrzy trzeźwo za to ty mamroczesz jak pijany...przypomnę ci jeszcze raz że to właśnie ty najgłośniej skomlałeś o ustrój pośredni .To przez ciebie i tobie podobnych wielu z bc siedziało na urlopach,wystarczyło że ktoś zdjął urlop a nie zdążył z ochronką i już miał obla,doszło do tego że przejmowaliście wiochy ledwo co postawione i je paliliście a teraz płaczesz jak to źle i nie dobrze bo bc w końcu m...

Saturday, 08.12.2012, 21:24

Autor: Trinity

Ankieta - Dotycząca NALOTÓW

to przy okazji ankietę na zabranie ataku plot wszystkim jednostkom...skoro bombowce nie mogą bombować to niech plotki nie mogą do nich strzelać

Saturday, 08.12.2012, 17:11

Autor: Trinity

To nie do dyskusji, chyba że z adminami tej coraz to mniej ,ciekawej gry

"To co powprowadzaliście ostatnimi czasy to jest totalny debilizm , albo gracie w stronnictwie BC ,(no chyba że wam za te zmiany płacą) " Owszem płacą,płacą wszyscy opłacający konto premium tyle że admini nie mają prawdopodobnie z tego nic "Jak ktoś przy zdrowych zmysłach, chcący być bezstronnym mógł wprowadzić np. ustroje które dają możliwość oblegania a samemu być przed tym chronionym, wykonać nalot i samemu też być prawie przed tym chronionym, bo wiadomo stolica , inne parametry i w niej coko...

Tuesday, 28.08.2012, 16:19

Autor: Trinity

Balans Ustrojów E5 - E6

Wiadomo że zmiany są potrzebne ale niech będą to zmiany które dadzą 5e powalczyć.Po zmianach wybierając onz to niestety będzie simował bo nie będzie w stanie nawiązać walki a wystarczyło by wprowadzić rebalans,tylko nie mówcie o komunizmie bo zmniejsza koszty utrzymania tylko w żelazie i ropie a nie we wszystkich surowcach także to żaden rebalans więc jeśli już "mieszamy" to niech 5e też coś z tego ma,o terroryzmie nawet pisał nie będę bo to chyba miał być dowcip tyle że nie bardzo wyszedł .Wpro...

Monday, 27.08.2012, 10:13

Autor: Trinity

Balans Ustrojów E5 - E6

Patch nie faworyzuje nikogo,co najwyżej 5e której się należy.A swoją drogą jak wy nie daliście nam pograć to było wszystko ok. teraz jak w końcu szanse się w miarę wyrównały to zaczął się wielki płacz meneli jak to im źle jak niedobrze i jacy admini są źli.Skoro wiedziałeś że będzie wprowadzony patch to trzeba było poczekać i wtedy zainwestować lub skasować konto.Gdybyś tak sobie radził z wrogiem jak piszesz to nie płakałbyś tylko grał jak do tej pory Bu.Cu. Jak ci nic nie pasuje wo zapodaj DG i...

Tuesday, 21.08.2012, 00:10

Autor: Trinity

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat wypowiedzi "Pirat" Po tym co piszesz widac ze myslisz tylko o JUKATANIE mam racje? nie no spoko niech 5 e niszczy 6-ta a 6-ta jej nic nie zrobi bo nie moze... właśnie że może...może bez problemu strącać bombki...lata ich tylko parę...może atakować bezkarnie bo 5 nie jest w stanie się bronić no i może oblegać więc nie pisz że 5 niszczy 6 bo to nieprawda...na razie jest odwrotnie

Monday, 20.08.2012, 23:45

Autor: Trinity

Balans Ustrojów E5 - E6

piszecie że ONZ 5e taka zła i lata po wszystkich bezkarnie...większych bzdur w życiu nie czytałem,no może poza paroma postami płaczących meneli...a sorki...żuli tymczasem wioch bombowych w 5e w zasadzie niema bo przecież nie ma co brać pod uwagę 10 czy 12 bombek które strąca bez problemu zarówno 4 jak i 6 e ,jak na razie jedynym sensownym ustrojem dla 5e jest właśnie onz bo komunizm i terroryzm to jakieś nieporozumienie...przy komunizmie i wiosze na 100parę czołgów doszło 5 czy 6 normalnie klęka...

Saturday, 18.08.2012, 12:44

Autor: Trinity

Balans Ustrojów E5 - E6

bardzo chętnie,pod warunkiem wprowadzenia również testowo rebalansu..o tym nie wspomniałeś ani słowem bucu

Saturday, 18.08.2012, 12:21

Autor: Trinity

Balans Ustrojów E5 - E6

Obecnie 5e jest najsłabsza,dostaje w d... zarówno od 6 jak i od 4 epoki,ONZ dla 5 e jest jakąś szansą na pogranie.Rozumiem że żulostwo płacze i najlepiej by było żeby zamienić :dzieci gai dla 5 a onz dla 6 i żulostwo byłoby zadowolone. Przy okazji mieszania przy ustrojach bo z tego co widzę to żule wypłaczą swoje może by zrobić rebalans jednostek...proponuję zwiększyć koszty utrzymania jednostek w 6e o połowę a w 5 zmniejszyć również o połowę i wtedy możemy mówić o w miarę wyrównanej walce.

Thursday, 16.08.2012, 22:28

Autor: Trinity

Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E

Cora Powiedz mi czy jest coś co Ci pasuje...nowy serwer be,ustroje be no tak,nagle się okazało że możesz dostać porządnie po 4 literach to płaczesz...nie podoba się to jest opcja "usuń konto" i spokój jestem przeciwny nalotom ale czytając twoje skomlenia to aż mnie świerzbi żeby postawić ambonkę i zachęcić do użycia opcji podanej wyżej. Skończyły wam się oble z minimalnymi stratami i zaczął się płacz.

Friday, 29.06.2012, 09:37

Autor: Trinity

push extremlany nr 2

Odpowiem, bo to mój sandał. Wystawiony za 4000 ale widać ktoś chciał zrobić na złość. Współczuje komuś komu zależało na kupnie. Próbowałam dyskutować nad sensem takiego regulaminu na BW, ale bez skutku. Poinformowano mnie, że gracz może sobie robić z nadmiarem kamieni (na BW kamienie) co mu się podoba. byle to zgłosił. A co niektórzy gracze skomentowali, że zazdrosna jestem bo mnie nie stać (przekładając na łagodną wersję). Skoro nikt nie widzi nic zdrożnego w takim regulaminie, takie mamy właśn...

Monday, 20.06.2011, 17:34

Autor: Trinity

Odwody ubite, mimo istniejącego frontu

dzięki za odpowiedź,w takim razie to nie błąd

Monday, 20.06.2011, 14:37

Autor: Trinity

Odwody ubite, mimo istniejącego frontu

Jak w raporcie poniżej. Dowódca ciągle żyw ... stoi na froncie, a w drugiej armii sieczka. zgodnie z tutorialem: Cytat Uwaga - front jest globalny dla całej strony walki, nawet gdy strona składa się z kilku armii. Aby weszły odwody, front we wszystkich armiach walczących po jednej stronie musi zginąć - patrz rozdział "Walki wielu armii" poniżej. http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9ab6d8d754

Wednesday, 01.04.2009, 11:27

Autor: Trinity

Co to za komunikat o kasacji konta????

komunikat się włącza podczas obecności na koncie. Jeżeli zostawicie konto zalogowane na czas dłuższy niż odliczanie to skasuje się się konto. Dodatkowo wydaje mi się, że gdy nie jesteśmy zalogowanie konto się nie skasuje ... A wyłączenie java skryptów jest rada kretyna .. gra przestaje działać. Kliknięcie na komunikat nie skutkuje. Nie mam pewności czy odliczanie nie działa mimo, że zegar nie działa. I przestańcie wypisywać bzdury.

Monday, 15.12.2008, 21:18

Autor: Trinity

Nieregulaminowy profil, nazim, historia i prawa autorskie.

wiadomość została wysłana...a swoją drogą to jest to prawdopodobnie pierwsza gra ( piszę prawdopodobnie ) w której trzeba prosić gracza o zmianę niedozwolonych treści .W innych grach tego typu, po wysłaniu wiadomości ,GO automatycznie weryfikuje zgłoszenie i gracz zostaje zbanowany (za profil ban czasowy ,za propagowanie treści ban stały ) . Wyciąg z reg.Ogame : Treści zabronione niedozwolone jest umieszczanie treści: wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej lub innych przejawó...

Sunday, 14.12.2008, 11:38

Autor: Trinity

Nieregulaminowy profil, nazim, historia i prawa autorskie.

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=12575 Profil gracza zawiera treści faszystowskie/nazistowskie. Publikacja tego typu treści jest zabroniona.