Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 428

Sunday, 31.08.2008, 17:08

Autor: Raziel

Regeneracja

Jednostki regenerują się w swojej inicjatywie, a licznik (pasek) pokazuje stan na koniec tury. Czyli prawdopodobnie mobki tak rozkładały swoje ataki, że w inicjatywie hoplitów na raz było rannych tylko 6 sztuk.

Saturday, 30.08.2008, 17:33

Autor: Raziel

czas ochrony a atam na wioske ????

Po pierwsze nie ma żadnego screena/linku. Po drugie czy jest to czas ochrony po założeniu nowej wioski/przejściu do następnej epoki czy ochronka po ataku? Po trzecie czy patrząc na czas dojścia (ty do niego) wziąłeś pod uwagę czas marszu najwolniejszej jednostki obu stron (czy nie patrzyłeś np ze swojej strony wilczy jeźdźcy a z jego mamuty)? EDIT: Wybacz, screen pojawił mi się ze znacznym opóźnieniem.

Saturday, 30.08.2008, 17:09

Autor: Raziel

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Fiu fiu powiedział Wróbel Ćwirek... Panowie z prawdziwym zapałem ruszyli do boju. 3 szarże na 5 tur walki http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=5e251f2731

Saturday, 30.08.2008, 13:08

Autor: Raziel

mały problem z połonczeniem dwóch armi ....

Cytat Search results Search results 1-20 of 25 for "łącz* armi*" These search terms are highlighted: łącz* armi* A oto link do drugiego wątku z kolei (w wyszukanych): Łączenia Armi z wioski 1 w wiosce 2

Saturday, 30.08.2008, 13:01

Autor: Raziel

GDZIE TE RUNY ?

Z Goliata wypadają TYLKO runy FEH. Jeżeli chcesz miec inne to chodź na Gilgamesza z którego dropią i FEH i UR. W pierwszej epoce są dostępne jedynie dwie pierwsze runy. EDIT: Wątek o poszukiwaniach runy UR już był na forum. Oto link - URuny

Saturday, 30.08.2008, 11:34

Autor: Raziel

mały problem z połonczeniem dwóch armi ....

Pierwsza rada: jeżeli masz FF to włącz opcję autokorekty błędów ortograficznych. Jeśli nie masz FF to albo go ściągnij albo pisz w Wordzie i później wklejaj tekst (z poprawionymi błędami) tu. Masz rację, jest to kwestia uciążliwa, lekko irytująca, ale jeżeli skorzystał byś z funkcji 'szukaj' (link masz między innymi w moim podpisie) to dowiedział byś się, że ten problem był już kilkukrotnie poruszany i nie zostanie to zmienione.

Friday, 29.08.2008, 14:58

Autor: Raziel

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Cytat wypowiedzi "DrGreen" (tak jak przy straconych jednostkach lub budynkach) Po stracie jednostki/budynku nie tracisz punktów uzyskanych za jej zbudowanie. To nie oGame

Friday, 29.08.2008, 13:57

Autor: Raziel

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Nie, nie musisz budować, ale jeśli chcesz żeby druga wioska miała bonusy od tych budynków (dodatkowe armie w obronie przed oblegiem - namiot, możliwość budowania lepszych jednostek - szałas, czy dodatkową surkę w nowej epoce - ołtarz) to musisz je w tej wiosce mieć postawione. I tak jak pisał polzory - jedyną rzeczą którą w stolicy możesz zrobić dla wszystkich wiosek to opracowanie technologii.

Wednesday, 27.08.2008, 15:31

Autor: Raziel

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Generalnie im wyższy poziom trudności lokacji tym większa szansa na drop. Dodatkowo jeżeli mordujesz boss'ów masz szansę na runę i/lub zwój - tak samo jak ze zwykłymi przedmiotami, im wyższy poziom trudności tym lepsze dropy. EDIT: Cytat więc może pomoglibyście i powiedzieli gdzie można znaleźć inne rzeczy. Każdy przedmiot możesz znaleźć w każdej lokacji na każdym piętrze (za wyłączeniem zwojów i run które są tylko u bossów).

Tuesday, 26.08.2008, 09:53

Autor: Raziel

Punkty symulacji i usuwanie konta

Konfucjusz mawia: "Shit happens" Dzięki chociaż za tę informację...

Tuesday, 26.08.2008, 08:07

Autor: Raziel

wartosc przedmiotow

A ja już dawno zauważyłem, że ta gra nie jest i nie ma być realistyczna tylko zbalansowana tak, żeby wszyscy mieli mniej więcej podobne szanse i żeby promować niektóre elementy (walki między graczami a nie wyprawki).

Monday, 25.08.2008, 20:07

Autor: Raziel

Punkty symulacji i usuwanie konta

Ja przepraszam, że się tak przypominam, ale czy mógłbym się dowiedzieć czy są jakieś postępy w kwestii tych punktów oraz ile (tak w przybliżeniu) może zająć rozwiązanie tego problemu? Po prostu potrzebuję trochę posymulować, a nie za bardzo uśmiecha mi się wydawanie kolejnych dni premium na punkty symulacji skoro gdzieś tam mam całkiem sporo nie wykorzystanych...

Monday, 25.08.2008, 08:54

Autor: Raziel

kopalnia kamieni szlachetnych

Dokładniej wynika to z zaokrąglania wartości ułamkowych - jeżeli na poziomie 6 wydobycie wynosi np 8,6 a na 7 - 9,2, to obie wartości po zaokrągleniu dają 9.

Sunday, 24.08.2008, 13:37

Autor: Raziel

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Nie istnieje. Każda stolica jest dokładnie identyczna pod względem pól na wydobycie żeby gracze mieli mniej więcej równe szanse na początku każdej ery.

Saturday, 23.08.2008, 19:03

Autor: Raziel

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Beta (czyli aktualny serwer) nie będzie resetowany, chyba że wyjdzie jakiś niesamowicie straszliwy bug, więc nie musisz się martwić że stracisz czas który zainwestowałeś w tę grę

Friday, 22.08.2008, 21:02

Autor: Raziel

Armia z Kamienia Łupanego

Hmm... rzeczywiście w tutku o tym nie piszą bezpośrednio, a jedynie Cytat Będziemy zmuszeni do budowania swojej potęgi od podstaw. Ale jak na forum w wyszukiwarce wpisałem " przejści* armi* " to na pierwszej stronie znalazłem wypowiedź kruczo_czarnego z tego wątku: Reset Bohatera Nie chcę wyjść na upierdliwego, ale naprawdę nie trudno znaleźć odpowiedzi na większość zadawanych pytań w już istniejących tematach...

Friday, 22.08.2008, 20:43

Autor: Raziel

Armia z Kamienia Łupanego

Ech... nie, armia nie zostaje... tak samo jak nie zostają surowce, techy, budynki ani nic innego. Zaczynasz z pustymi wioskami (nie licząc bohaterów) i z pewną ilością nowych surowców zależną od poziomu ołtarza z którym przechodziłeś. Opcja szukaj i tutorial nie gryzą. Naprawdę!

Friday, 22.08.2008, 17:19

Autor: Raziel

Punkty symulacji i usuwanie konta

Z pewnych powodów postanowiłem zacząć od nowa w innym miejscu tak więc usunąłem konto i założyłem nowe. Tak się składało, że miałem jeszcze trochę niewykorzystanych punktów symulacji.... Jako że konto premium jest przywiązane do konkretnego numeru ID, tak więc nadal mam tyle ile mieć powinienem. Myślałem też, że tak samo jest z punktami symulacji, ale kiedy wszedłem do symulatora zastałem pustkę... Czy jest to w jakiś sposób celowe czy może jakieś niedopatrzenie czy inne przeoczenie? Pozdrawiam,...

Friday, 22.08.2008, 16:55

Autor: Raziel

Symulkator na oko ?

Ależ jak to nie działa jak działa? Według mnie nie ma tu żadnego problemu. To, że nie daje 100% pewności wyniku (szczególnie w przypadku lokacji specjalnych) to nie jest żaden błąd czy znak, że symulator nie działa... Przecież nawet chodząc na wyprawy do lokacji nie masz powtarzalności wyników - ja dziś byłem 5 czy 6 razy na portalu poziom 2 z 10 wilkami. Ostatnia wyprawa była całkowitą klęską - nie wróciło nic. Poprzednie były zwycięstwami bez żadnej straty...