Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 23

Friday, 19.12.2008, 10:13

Autor: Gantar

Czy da się przekazać broń?

nie jedyna droga przekazywania przedmiotów prowadzi przez aukcje

Tuesday, 16.12.2008, 22:17

Autor: Gantar

Lokacje specjalne vol. 1 - Epoka Kamienia

trafiłes na samych gwardzistów poza tym nie masz jeszcze full techów więc wtopiłeś tak bywa standardzik technologie rozwin to juz cos takiego nie powinno sie powtórzyć

Monday, 15.12.2008, 00:01

Autor: Gantar

osady w 3 epoce jakie wybrać?

tak się zastanawiam czy ja piszę w jakimś innym niezrozumiałym języku? 1) nie mogę kierować się polami z największa ilością bonusów bo chodzi o dokonanie wyboru jeszcze przed zmianą epoki więc nie wiem gdzie jakie bonusy mi się trafią 2) nie szukam osady pod szkolenie wojska bo na to przeznaczę 4 osadę i zapewne powybieram coś z licznymi bonusikami do drewna dla piechurów w ilości masowej 3) czy w 3 epoce jest jakiś surowiec zdecydowanie deficytowy? tak jak przykładowo kamienie szlachetne i brąz...

Friday, 12.12.2008, 22:13

Autor: Gantar

RE: Wzgórza w trzeciej epoce.

Cytat wypowiedzi "Commander" Muszę zwiększyć produkcję koni w trzeciej epoce więc muszę wyburzyć jakąś kopalnię. Ktoś pamięta czy na wzgórzach można postawić stajnie? Czy tylko drwal i kowal może być? Jakie surowce dają poszczególne pola: Wysokie góry - złoto Góry - żelazo Wzgórza - drewno/żelazo Step - stajnie Pustynia - złoto Las - drewno/stajnia Dżungla - drewno Strumień - glina Bagno - glina a wszystko jest tutaj: Budynki, Jednostki, Technologie (Epoki 1-4)

Thursday, 11.12.2008, 22:53

Autor: Gantar

osady w 3 epoce jakie wybrać?

pod wojo planuje dopiero 4 osadę robić stolica i dwie kolonie to pod wydobycie a co wydobywać to nie wiem bo na razie w 2 epoce siedzę na bank na stolicy postawie trochę woja do wypadów na lokalizacje specjalne ale typowo ofensywne wojsko to dopiero na 4 osadzie będę stawiał

Thursday, 11.12.2008, 22:27

Autor: Gantar

osady w 3 epoce jakie wybrać?

na co warto zwrócić uwagę przy wyborze osad przed zmiana epoki z 2 na 3 ? tzn na jakie pola i na wydobycie jakiego surowca zwrócić większa uwagę aby sie później nie męczyć się z początkowa rozbudowa i nie być zmuszonym do zmian osad ;/ prosiłbym o wypowiedz osób będących już w 3 epoce i o informacje jakie sa najbardziej poszukiwane na rynku

Wednesday, 10.12.2008, 10:50

Autor: Gantar

szybki koniec

średniowiecze nie musi polować na ludzi w kamieniu bo nawet jak potrzebują drewna to jest tyle porzuconych kont że mogą go zdobyć ile tylko im się spodoba atakując same konta na których od ponad miesiąca nikt się nie loguje osobiście jeśli atakuje już kogoś z kamienia to po to aby niszcząc mu wojsko zdobyć exp dla bohatera i tylko po to a co do ochrony ep1 to im dłużej ktoś będzie siedział w kamieniu tym bardziej nie będzie chciał tracić tego co już zrobił i iść dalej ja zmieniałem epokę jak tyl...

Monday, 08.12.2008, 23:42

Autor: Gantar

drobny bład z grafiką

http://t1.czaswojny.interia.pl/gfx/units/u2_6_WaP_m_.jpg ten obrazek jest raczej do poprawy czarno biały obrazek rydwanu coś się popsuł w zasadzie to mało istotny detal ale w wolnej chwili można poprawić EDIT: już widzę że poprawione wczoraj sprawdzałem i był w połowie zamazany dziś wszystko ok i nie chodziło tu o kolorki bo kolorowe są te bez twardej spacji w nazwie na samym końcu po "m" http://t1.czaswojny.interia.pl/gfx/units/u2_6_WaP_m.jpg

Monday, 08.12.2008, 17:37

Autor: Gantar

nie aktualne

zainteresowany tzn zwój już jest natomiast jeśli maczuga się tylko pojawi na aukcji to proszę o info

Sunday, 07.12.2008, 21:54

Autor: Gantar

Sklep ze zwojami

10.Przerażająca Żądza Zniszczenia Chętnie kupię jak wystawisz to napisz PW w grze na nick Gantar

Sunday, 07.12.2008, 21:07

Autor: Gantar

nie aktualne

up

Friday, 05.12.2008, 09:15

Autor: Gantar

trzecia wioska

ta druga wersja chyba ciekawsza pytanie tylko jak się kształtują pola z drewnem i brązem i czy postawieniu 10 domków drwala będziesz mógł wydobywać jeszcze jakiś brąz bazowe 280 drewna pozwoli ci bez problemów postawić okazałą armie procarzy i to jedyny cel zasiedlania takiej wioski

Thursday, 04.12.2008, 12:06

Autor: Gantar

Rekordy Mezopotamii

2 era nick: Gantar 142 jednostki w jednej armii 6 298 zrabowanych surowców (wiem że samo drewno ale liczy się ilość a nie jakość ) 568 drewna/godzina w jednej osadzie (jakoś przecież muszę to wojsko utrzymać ) no i na koniec raporcik http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=fc07a10497 // updatowane (Thorga)

Thursday, 04.12.2008, 11:18

Autor: Gantar

nie aktualne

Kupię kamienną maczugę daje 3ph od ręki kupie także zwój przerażająca żądza zniszczenia jakby ktoś wystawiał to proszę o info w grze na nick: Gantar

Thursday, 04.12.2008, 09:58

Autor: Gantar

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Czy licytując przedmiot po przegranej licytacji tracę PH? Nie tu zasady są bardziej sprawiedliwe wygrywasz => masz przedmiot przegrywasz => zachowujesz ph

Wednesday, 03.12.2008, 17:46

Autor: Gantar

Włócznia (3)

2008-12-01 18:49:45 wtedy poszła za 3 ph

Wednesday, 03.12.2008, 12:37

Autor: Gantar

Twarda pięść (zwój)

Warte coś czy raczej się nie sprzeda? sprawdzałem w zakończonych aukcjach i nie mogłem znaleźć takiego zwoju w sprzedaży więc nie wiem

Wednesday, 03.12.2008, 11:38

Autor: Gantar

trzecia wioska

a co powiecie o takiej wiosce? Na tym terenie możesz zbudować łącznie: Kowal: 4 [60] Chatka drwala: 10 (2) [240] Stajnia: 6 [60] Kopalnia kamieni szlachetnych: 1 [5] Liczba pól pozwalających na wydobycie: 14 1 kaktus 2 stepy 3 wzgórza 1 góry 4 lasy(2 z bonusem) 3 dżungla do założenia jako 3 osada

Wednesday, 03.12.2008, 00:09

Autor: Gantar

szybki koniec

Pewne jest kilka kwestii: 1) Ranking jest do bani i nie ma co o nim za wiele pisać 2) W dalszych epokach będą spore problemy z atakami (trudno postawić wojsko na jednej osadzie które się przebije przez obronę z 4 czy 5 osadek) 3)Jeśli nie będzie za bardzo na kim nabijać surki z rabunków to wszyscy zagramy w przymusowe simsy bo po prostu bardziej opłaci się granie bez wojska niż jego utrzymywanie i tracenie na nie surowców (jeszcze procarze w 2 epoce to luz bo drewno zawsze można z jakiegoś opusz...

Wednesday, 26.11.2008, 10:22

Autor: Gantar

Lokacje specjalne vol. 1 - Epoka Kamienia

Zacznijmy od tego że piszesz w złym temacie (post powinien zostać zamieszczony w Walki między graczami) ponieważ prezentujesz raporty z walk między graczami A co do pytania to traciłeś zawsze najsłabsze jednostki które obrywały od mamutów a jak chcesz atakować kogoś kto na w osadzie same mamuty to polecam atak władcami tygrysów zasada w sporym uproszczeniu jest taka: mamuty niszczą wilki tygrysy niszczą mamuty wilki niszczą tygrysy reszta jednostek z epoki kamienia to raczej mięso armatnie i w z...