Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 104

Friday, 04.03.2011, 21:19

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Z tego co widze to ktos mily odblokowal transfer i juz widze pierwsi ochotnicy do wklejania sie znalezli ale nikt nie napisal Przez kilka dni bezskutecznie probowalem pobrac pliki na komputer - FTP zamula i sie rozlacza a przez PHP tez sa problemy - funkcja zip nie działa. A bez kopii bazy to nie ma co mowic o przeniesieniu z tego syfiastego t35.

Thursday, 24.02.2011, 14:53

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Ehh, napisze wieczorem do supportu ale jesli to nie wypali to bedziecie musieli zapomniec o raportowniku No chyba ze ktos (a moze nawet ja ) wyedytuje hexem adres ftp na inny. Ale nie porzucajmy nadziei EDIT: http://www.helpingwebmasters.com/free-ho…om-t3908.0.html Dosc szybko sie skapneli ze tak powiem - ten czlowiek mial problemy w 2009 a raportownik przestal dzialac w 2011 xD Tak więc nie sądze by się udało z tym serwerem. Sprawdze czy da sie wyedytowac Hexem cos. Jednak jak zdazylem po foru...

Wednesday, 23.02.2011, 21:34

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Po krotkim tescie: -hosting nie padł -pliki wszystkie są -hasło zostało raczej to samo (nie pamietam dokladnie ale wydawalo mi sie ze wlasnie takie bylo) Miło by było gdyby ktoś jeszcze potwierdził ten błąd. Można wykluczyć wady parsera bo błedy str2int nie wystepuja. Może ktoś chciał zmienić pliki akurat w tym samym momencie i nie weszlo ? Kto wie Tak dużo czasu minęło, że jedyne co kojarzę z plikiem dbbak.txt to ze mial byc zabezpieczeniem na wypadek gdyby sie skasowal plik db.txt i zawiera ty...

Wednesday, 18.08.2010, 22:52

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Jest to mała literówka. Nie tylko lokacje niezaliczone ale i te które mają 0 lub mniej punktów. Możliwe też, że kod html raportów się zmienił i może program coś źle wylicza. Możesz to sprawdzić bo w 1 poście są wzory jak program oblicza punkty. A ja nawet nie wiem czy mam źródła programu bo dysk padł a na płytkach nie wiem czy mam nową czy starą wersję a było to tak dawno, że jeszcze nie umiałem korzystać z SVN, Mercuriala czy chociażby Dropboxa. Zresztą kodu nie mogę upublcznić bo są tam wbite ...

Tuesday, 17.08.2010, 19:18

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Program cały czas siedzi na serwerze hostującym stronę z wynikami. Mirrory mają to do siebie, że mogą wygasnąć. Oczywiście strona na srv t35.com też więc w razie czego niech ktoś trzyma paczkę z Raportownikiem. Ja programu już nie rozwijam ponieważ nie gram w TE (obecnie pocinam w LoLa) więc i zapał do robienia programu wygasł Ale w razie czego KruczoCzarny na GG wysyła linka jeśli coś się dzieje Uaktualniłem mirrory ale najlepszym źródłem zawsze jest alkuzad.t35.com.

Saturday, 12.09.2009, 19:42

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Dodano Dziwne bo obrazki dostalem od Konrada w postaci archiwum i raczej zostalo wszystko skopiowane

Saturday, 05.09.2009, 13:26

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Zmienie rodzaj zapisywanych danych w tej linii z typu String(łańcuch znaków) na typ Integer(liczby całkowite). Wtedy nie będzie różnicy czy będzie to "=8" czy "= 8". Dodam też na pasku statusu napis informujacy o wykrytym ustawieniu. tomus - każdy kod HTML wysylanego raportu jest przed rozpoczęciem parsowania zapisywany w pliku "log.txt" - własnie dlatego bys w przypadku bledu mogl wyslac mi kod html - zrob to (pamietaj ze plik log.txt zawiera kod HTML ostatniego raportu - tak na wszelki wypadek...

Friday, 04.09.2009, 17:28

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Sa to linie odpowiadajace za konwersacje Standard (ta ktora dzialala jakies pare miesiecy temu). W zwiazku z zmianami kodu w liniach podsumowania strat wojska wystepujacych w IE8 (prawdopodobnie jest to wina przegladarki bo Konrad mowil ze nie zna kodu ktory mu pokazalem) dodałem konwersje non-Standard. By ją włączyć zmien w pliku config.ini wpis odnoszacy sie do wersji IE na 8. Jesli blad dalej bedzie sie powtarzal tzn. ze jest to jakis inny bug i sprawdze dokladnie inne mozliwosci.

Thursday, 03.09.2009, 19:39

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Nie działa przez link - trzeba wejsc na http://alkuzad.t35.com/program/ i stamtad kliknac PPM na nazwe Raportownika i zapisac. Moze przez spacje w nazwie

Tuesday, 01.09.2009, 12:10

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Raportownik v.1.5.3 (PPM > Zapisz element docelowy jako) Mirrory: ODSiEBIE SENDSPACE

Monday, 31.08.2009, 21:20

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Nekromanta : blad znaleziony. Przez przypadek nie usunalem kodu ktory na sztywno ustawia wysylanie na srv2 (robie tak gdy testuje bo na Jukatanie latwiej cos usunac) - zapisalem aktualny stan bazy i jutro jak bede mial dostep do narzedzi (dodatki do delphi bez ktorych nie skompiluje kodu dzialaja tylko na jednym koncie z ograniczeniem dziennym do 3godzin - wredni rodzice ) poprzenosze. prewencyjnie - blokada ftp jutro mały patch - oczywiscie po szkole

Monday, 31.08.2009, 11:47

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Naprawiona baza danych. Raporty przeniesione (jesli jeszcze ktorys sie zawieruszyl to zgloscie). Dodałem nową wersję funkcji konwertującej napisy na liczby która ma wbudowane pokazywanie w której linii nastąpił błąd (bardzo prymitywną funkcję ale jest). Także jeśli ktoś zobaczy komunikat o błędzie konwersji niech poda numer linii w której to się dzieje (numery są też zapisywane w pliku Error.txt) Na prośbę Rumiego dodany też skrót do strony w programie. Może on spełniać 4 funkcje w zależności od...

Monday, 31.08.2009, 09:46

Autor: Alkuzad

Raportownik

PPM > Zapisz element docelowy jako Ale NIE RÓB TEGO bo i tak program narazie jest zawieszony.J ak dodam nastepna wersje dam adnotacje do tego tematu jak i do tematu Raportownika. Prosilbym tez o wszystko co dotyczy Raportownika pytac w przeznaczonym do tego temacie.

Sunday, 30.08.2009, 21:54

Autor: Alkuzad

Raportownik

Program raportownik jest od wersji 1.5.1 hostowany na serwerze z raportami (dokładny link to http://alkuzad.t35.com/program/Raportownik%201.5.2.rar). Zablokowałem tylko dostęp do serwerów poprzez zmiane hasła by podczas prac nad nową wersją nikt nie zmieniał bazy. Pliki nie są hostowane na rapidzie czy innych takich Nowa wersja bedzie dostepna jak skoncze ostatni szlif

Wednesday, 12.08.2009, 13:16

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Ok jest błąd złe ramy levelowe ... nowe ramy lewelowe wyglądają tak : Ep.1 1 - 9 Ep.2 10 - 30 Ep.3 31-53 Ep.4 54-79 Ep.5 80-99 Ep.6 =>100 Edit: Ponieważ jest to dość poważne uchybienie w programie ... zamykam FTP do odwołania w celu uporządkowania danych (poprzestawiam raporty we właściwe miejsca). Za chwilę zmienię hasła FTP i tylko wersje 1.5.3 wzwyż bedą miały wpisane aktualne hasła do FTP.

Wednesday, 12.08.2009, 12:53

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Byłem na wakacjach i dostęp do narzędzi albo FTP miałem zerowy (hasło FTP jest tak skomplikowane ,że tylko ctrl+c ctrl+v). W razie czego jeśli wystąpią takie bugi ,że gdzieś coś się nie dodało albo coś w tym stylu to zawsze Lomnas ma dostęp do haseł FTP. Nekromanta - może właśnie ktoś dodał raport w tym samym momencie i nadpisał się plik bazy danych. Do naprawy ręcznie. A jednak błąd w pliku db.php NAPRAWIONE stsmax - brak pliku zapasowej bazy linkow. Do naprawy ręcznie + zabezpieczenie narzędzi...

Wednesday, 24.06.2009, 13:35

Autor: Alkuzad

Walenie w "trupa"

Dzieki - w zasadzie to dobra wiadomosc bo od paru dni kombinuje nad algorytmem ktory wlasnie omija walenie w trupy A to bardzo ulatwia mi robote.

Wednesday, 24.06.2009, 13:21

Autor: Alkuzad

Walenie w "trupa"

Chcialbym sie zapytac czy "walenie w trupa" jest obecne na kazdej lokacji czy tylko dla okreslonych ?

Tuesday, 23.06.2009, 21:39

Autor: Alkuzad

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

http://alkuzad.t35.com/program/Raportownik 1.5.2.rar Zmieniona funkcja UpdateDB. Teraz nie wystepuje podwajanie linkow - przy okazji troche ja uproscilem - jak zwykle to co proste jest najlepsze Aktualnie zostalo jeszcze przeczesanie serwera by uprzatnac poprzednie bledy.