Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 320

Sunday, 29.05.2011, 11:47

Autor: Prop

Lokacja Kryjówka Zwierzołaka 7 - prosimy o wyjasnienie tajemnicy dropu ...

11 podejść Lobossa, w tym 3 dropy z prefixami, 1 drop z 2-ma slotami. Wg mnie przy tak małej próbie to rewelacyjny wynik. W 5 epoce robiłem poziom niżej tej lokacji i na drop też nie narzekałem. Ale to prawda, że lokacja jest b. trudna.

Saturday, 07.05.2011, 13:33

Autor: Prop

Hakon, Arnii, Bleeh, lulek80, Davidossus

Witam, nie pojawiałem się tutaj od dawna, ale w grze się bawiłem nadal, chociaż doskokowo. Grałem od kilku miesięcy na koncie: ID 16867Login lulek80 Postać lulek80 dlaczego moje konto zostało zablokowane? Moje stare konto zostało dawno temu oddane innemu graczowi. Bawiłem się tylko w lokacje na koncie lulka, a tu nagle taka niemiła niespodzianka. Proszę o dokładne sprawdzenie historii logowań moich, bo owszem - znam innych graczy, z którymi mnie wrzucono do jednego worka, ale multi to nie ja, ta...

Friday, 25.03.2011, 14:10

Autor: Prop

Bombs away!

Buehahahahaha nie no, nie wytrzymałem... bueahahahahaha

Monday, 21.02.2011, 19:49

Autor: Prop

Nowy server, wpisywac kto za,

Cytat wypowiedzi "Villentr" po co kasować, zresetować serv 2 i wszytko będzie dobrze ZA

Tuesday, 15.02.2011, 12:59

Autor: Prop

Dropy

Fontanna Młodości (4), 73 razy (4101 exp) sandały *3 buty *6 lekkie buty *2 wysokie buty (1) napierśnik *4 mroźny napierśnik *2 wzmocniony napierśnik brygantyna kolczuga kolczuga (1) kolczuga (2) hełm *3 hełm (1) hełm (2) hełm z nosalem *3 hełm z przyłbicą (3) tarcza drewniana tarcza drewniana (1) *2 tarcza z okuciem tarcza z okuciem (1) puklerz twardy puklerz (1) włócznia *2 włócznia (1) łuk *2 łuk (3) łowiecki łuk łuk refleksyjny tomahawk maczuga *6 lanca *3 lanca (2) berdysz *3 berdysz (3) mi...

Sunday, 06.02.2011, 00:07

Autor: Prop

Dropy

Ołtarz Krwi (, 50 razy (3624 exp) sandały sandały (1) *2 wysokie sandały wysokie sandały (1) napierśnik *2 wzmocniony napierśnik brygantyna (2) kolczuga zbroja łuskowa obręcz tarcza drewniana (1) tarcza z okuciem puklerz włócznia włócznia (1)*2 łowiecka włócznia łuk łuk długi maczuga berdysz miecz*3 miecz (1) kastet pistolet amulet

Friday, 04.02.2011, 09:32

Autor: Prop

Czas Wojny - przyszłość?

Drogi Wruzgulu, wszystko jest kwestią przyjętej strategii rozwoju. Są ludzie, którzy rozwijają stolice już teraz i tacy, którzy tego nie robią. A problemem dla wielu w rsr/żulach jest to, że jeśli zostanie wprowadzone podwojenie pól w stolicy, to okaże się, że inni mają te "potężne stoliczne" armie już na wyciągnięcie ręki, a was dopiero czeka rozwój stolicy i nadganianie straconego czasu. Dlatego stawiam tezę, że to jest powód waszych protestów. Protestujecie w przeważającej większości właśnie ...

Thursday, 03.02.2011, 22:02

Autor: Prop

Czas Wojny - przyszłość?

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Ten temat powstał ponieważ formuła gry "gdzie trzeba grać w silnej ekipie" po prostu się nie sprawdziła. Gdy znacznie większa ilość graczy dotrwa do 5-6 epoki, to wtedy będzie i więcej celów do atakowania i więcej expa do zdobycia na atakach dzięki znacznie bardziej rozbudowanym wioskom. A takie się pojawią, gdy nie będzie obawy przed utratą. Wojny zmienią charakter z głownie oblegów na głównie starcia potężnych wojsk. Tylko czy to źle, jeśli grać w grę będzie zn...

Thursday, 03.02.2011, 14:51

Autor: Prop

Czas Wojny - przyszłość?

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Spodobał nam się pomysł z tym, że osoby simujące mogą grać do 4 epoki na spokojnie a potem muszę się zdecydować - czy chcą dalej simować czy może wziąć udział na serio w wojnie i przejść dalej? Przepraszam, że drążę temat. Ale w 3 i 4 epoce właśnie są największe armie. 5 epoka to pryszcz. 6 epoka to trochę większy pryszcz, który jest masakrowany w oblężeniach przez wielkie armie z 4 epoki. Dlatego nie rozumiem, z jakiego powodu 5 i 6 epoka ma wypaść spod płaszcza...

Thursday, 03.02.2011, 14:32

Autor: Prop

Czas Wojny - przyszłość?

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" gracz co epokę wybiera, czy chce grać z oblężeniami czy bez nich do 4 epoki. Od 5 epoki musi już grać z oblężeniami. Dlaczego od 5 epoki musi grać z oblężeniami? Czy w dalszych epokach nie ma simów?

Thursday, 03.02.2011, 12:37

Autor: Prop

3xszarza dla boha

Czy dobrze rozumiem, że: 1. teraz maksymalne statystyki dla tych zwojów to: 14% szansy na szarżę (5+9) 175% modyfikator szarży? (40+135) 2. Czary będą się dalej sumowały z takimi samymi do wartości max szansy na szarżę 50% (czyli nieosiągalnej, bo teraz max będzie 42%). 3. Czy wobec tak znacznego osłabienia tych czarów jest możliwe wydłużenie chociaż czasu jego działania na całą walkę? Bo w starej (a jak rozumiem także w nowej wersji) czar ten działa 3 rundy tylko. Clue - to były jedyne czary, k...

Thursday, 03.02.2011, 09:12

Autor: Prop

Brak ataku...

Soren, czy to na pewno nie był przypadek, jaki był rozpatrywany tutaj: [rozwiązany] Atak który nie może się zakończyć ?

Monday, 31.01.2011, 22:06

Autor: Prop

Czas Wojny - przyszłość?

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Kwestia na razie otwarta, ale myślę, że lepiej by nie mógł w ogóle brać udziału w oblężeniach, nawet jako wsparcie. W takim przypadku uważam, że pomysł z wyborem drogi z/bez oblężeń się nie sprawdzi. Jeśli zdecydujesz się na grę bez oblężeń, to znaczy, że sam nie możesz być oblegany, ani nie możesz oblegać. Do tego momentu jest OK. Ale jeśli taka osoba nie może też uczestniczyć w oblężeniach jako wsparcie, nieważne, czy w ataku czy w obronie, to osoba ta będzie b...

Monday, 31.01.2011, 21:31

Autor: Prop

Czas Wojny - przyszłość?

A) w wersji 1 mi się podoba. Każdy ma prawo podjąć jedną odpowiedzialną i przemyślaną decyzję, która zaważy na dalszej grze. Ale mam pytanie uzupełniające. Czy deklaracja, że nie chcesz oblegać oznacza także, że nie możesz uczestniczyć w oblężeniach jako wsparcie, nieważne czy w ataku czy w obronie? Oraz czy dla osób w ostatniej epoce (znaczy o siebie pytam) także będzie istniała możliwość wyboru rodzaju gry? B) to świetna idea. Drop tylko z epoki, w której jesteś to rewelacja. Nawet kosztem pus...

Sunday, 23.01.2011, 21:19

Autor: Prop

Zbroje i nie tylko

Ognista Kolczuga (2) proponuję 1k PH

Saturday, 22.01.2011, 21:26

Autor: Prop

Propozycja z urlopami a ochronkami.

Drastic, masz zdjętego bana, który miał być dożywotni. Cały serwer widział, że jesteś traktowany wg ekstra indywidualnego taryfikatora. Z przyzwoitości byś się zamknął i nie pojawiał na forum. Twoja obecność drażni, pomysły zresztą też. Denerwuje was, że was odwiedzam z wizytami kurtuazyjnymi? To się brońcie. Nie potraficie? To się lepiej zorganizujcie, pozamieniajcie się wioskami jeszcze kilka razy wewnątrz klanu, żeby każdy z was miał szansę na obronę. Przestańcie kombinować przy systemie gry....

Friday, 21.01.2011, 23:54

Autor: Prop

Dropy

Diabelska Pieczara (6), Belial, 50 razy (2448 exp) sandały *2 sandały (1) lekkie sandały napierśnik *2 napierśnik (1) *2 brygantyna *4 kolczuga kolczuga (1) tarcza drewniana (1) *2 twarda tarcza drewniana ostry puklerz pawęż hełm *3 krwawy hełm miecz miecz (1) *2 miecz (2) ostry miecz maczuga *2 berdysz *4 włócznia *3 łuk łuk długi łuk długi (2) hakownica *2 muszkiet grzmiący pistolet skałkowy sygnet FEH *23 UR *13 THOR *7 ASUZ *9 RAD *4 KEN *3 GIP WYN HAAL Łaska *2 Spowolnienie Złowieszczy Skow...

Thursday, 13.01.2011, 19:55

Autor: Prop

Pierścień (2)

Wg regulaminu powinienem, a nie chcę, więc wycofuję ofertę.

Thursday, 13.01.2011, 13:15

Autor: Prop

Event

Ty szukaj teorii spiskowej, a ja próbuję spojrzeć na całokształt mechaniki gry. Shin też próbuje tak patrzeć. Jemu nie zarzucasz, że jest z opozycyjnego klanu.