Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-7 of 7

Tuesday, 02.03.2010, 22:42

Autor: slash

Ujemny czas po rozbiciu oblegu

To ja też poproszę o cofnięcie armii. Dziś ok. 9.00 poszli i są na ujemnym. Kraina - Mezopotamia ID - 16405

Saturday, 30.01.2010, 13:32

Autor: slash

Nie mogę założyć wioski

Absolutnie żadnego (rusza z stolicy).

Saturday, 30.01.2010, 12:48

Autor: slash

Nie mogę założyć wioski

Nie mogę założyć wioski nr 5 w 4 epoce. 1. Mam wszystkie techy. 2. Mam osadnika. 3. Osadnik jest w armii. 4. Wcześniej mogłem. Świat: T1 - Mezopotamia

Tuesday, 17.11.2009, 10:06

Autor: slash

Wojna Obleg i INFORMACJA !!

robertpkt: Goebbels był wirtuozem propagandy, równocześnie był nazistą i zwolennikiem metod Hitlera. Osobiście bym się obraził, kwestia przekonań . Odnośnie JK, nawiązałem tylko i wyłącznie do retoryki Jego. przenajświętszy: Jeśli ktoś będzie porywczy, to pisanie na forum nie pomoże. Wszyscy zainteresowani wiedzą jak wygląda sytuacja. Gdybyś nie pisał o braku paktów, nie byłoby kwestii. Co do Twojego zarzutu odnośnie "Jakbyśmy to my zaczęli to pewnie pisałbyś inaczej." nie pisałbym na forum, szk...

Monday, 16.11.2009, 22:42

Autor: slash

Wojna Obleg i INFORMACJA !!

Czy Ty człecze brałeś lekcję u Goebbelsa? Przytaczasz stronę klanu, zgodną z prawdą. Zgadzam się. Jednak w retoryce swej przypominasz mi Jarosława K., żonglujesz faktami a nie je przytaczasz. Zaatakowaliśmy klan żelowy, zgadzam się. Nie ma tu jednak mowy o łamaniu paktów, gdyż Święty Wacek wystosował mi piękne orędzie do surykatek o mniej więcej takiej treści: nie ma między nami paktów żadnych zatem nic honorować nie będziemy. Zatem nie skaml i nie stawiaj się w roli poszkodowanego.

Sunday, 23.11.2008, 20:02

Autor: slash

Koszt produkcji jednostek.

W takim razie dopytam. Jak jest to mżliwe, że gracz o poziomie nie pozwalającym na wyszkolenie rzeczonego matodonta posiada go w swojej armii?

Sunday, 23.11.2008, 18:00

Autor: slash

Koszt produkcji jednostek.

Witam, zaznaczę iż zajrzałem do tutariala i faq. Czy koszt produkcji jednostek i wymaganego poziomu budynków jest dla każdego bohatera taki sam? Czy zawsze koszt np. Dziecię Mastodonta to 8 totem etc.?