Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 160

Wednesday, 01.04.2009, 20:33

Autor: Kalwin

Już wszystko wiem...

http://stefun.pl/dvd/s,MnxUaG9yZ2EsVmVpbiBpIHMta2F8Mg==

Wednesday, 01.04.2009, 20:32

Autor: Kalwin

Już wiem jak to zrobić!!!!

http://stefun.pl/dvd/s,MnxUaG9yZ2EsVmVpbiBpIHMta2F8Mg==

Wednesday, 01.04.2009, 19:59

Autor: Kalwin

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

No to zostaje mi tylko życzyć dobrej zabawy...

Wednesday, 01.04.2009, 19:17

Autor: Kalwin

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

Ok.Dzięki... Zastanawia mnie tylko nadal w jakim celu jest ta akcja...i to 1 kwietnia. Zaraz sie zabiore za dokładne trzepanie tematu pod spodem bo póki co to nie widziałem odzewu ze strony adminów.

Wednesday, 01.04.2009, 19:06

Autor: Kalwin

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

Ok.Tylko co jeśli udam się na przysłowiową kupe i nie wyrobie się w 9min.Mam sie wylogowywać za każdym razem jak zmykam gdzies dalej?? Lipa troszke:[

Wednesday, 01.04.2009, 18:52

Autor: Kalwin

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

Mam pilny problem... Ktoś dstał się na moje konto i właczyl mi opcje usun konto... Nie moge tego odwrócić pniewarz opera mi niereaguje.Czy administracja jest w stanie zatrzymać to ze swojej strony??? Zostało niewiele czasu. Z góry dzieki EDIT:No juz zobaczyłem temat na dole.Pilnuje aby nie stracić tych cennych 9min,ale nie uśmiecha mi sie pilnwac tego caly czas... Jeżeli administracja znalazła sobie sposób na zrobienie dowcipu z okazji 1 kwietnia to ja chciał bym tylko powiedzieć że CH.C.W.D... ...

Wednesday, 07.01.2009, 17:42

Autor: Kalwin

lanca - złe zaszeregowanie broni

A może po prostu chodzi o to że pod uwage została wzięta sytuacja gdzie bohater leci... Tu rodzi się pytanie: czy lecąc da się trzymać lance w jednej rence ?? :p BTW:Moim skromnym zdaniem lanca jest bronią 1h,i nic tu nie zmieniają jej staty itd...w realu.Jednak już widziałem pare przykładów w tej grze i jak to w grach bywa,nijak się mają one do rzeczywistości...to tylko gra

Wednesday, 07.01.2009, 17:10

Autor: Kalwin

Nieregulaminowy profil, nazim, historia i prawa autorskie.

I nie chowa po kątach ksieży pedofili?? Pisałeś,pamietam.Sory ale ja sie z tym nie zgadzam... Twoja zdanie szanuje i nie uogólniam tematu.Są w kościele dobrzy ludzie,ale są też gnidy.A nad nimi czarny parasol... EDIT: Powiem szczrze że nie mam takiej wiedzy jak ty.Możesz mnie zasypywać cytatami i linkami o czasach których najstarsi górale nie pamiętaja... Jedno wiem:1.Czarownice płoneły równiez w polsce co wyklucza udział w tym procederze tylko i wyłącznie kościoła protestanckiego... 2.Jak wojow...