Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 55

Tuesday, 19.10.2010, 22:27

Autor: Elzutek

Stop multikontom!!!

Czegoś nie rozumiem skoro gra na 1 IP to po co to konto było oferowane na forum, a potem wzięte przez gracza mającego to samo IP? Czyżby zatuszowanie multi? Formalna gra na 2 kontach przez jednego? A pozostałe konta? Zgłoszenie by nie było bana trochę późne było! Gracz Kedlow oddaje konto przez forum i bierze je drugi gracz Kedlow! Istny majstersztyk

Tuesday, 19.10.2010, 20:04

Autor: Elzutek

bakteria, Bakteria 1

KIM TY JESTEŚ???????????????????????????????????????????

Tuesday, 19.10.2010, 16:42

Autor: Elzutek

Stop multikontom!!!

Temat dotyczy systemu gry, a nie opinii o czyjejś pracy! Do osądzania pracy jest pracodawca nie ja. Multikonta stały się w tej grze stałym elementem, czyli są systemem gry i najwyższy czas by to wyeliminować!

Tuesday, 19.10.2010, 08:14

Autor: Elzutek

Stop multikontom!!!

Administracja jawnie zezwala na stosowanie multi kont!!!! Dawanie banów na 30 lub 14 dni i odblokowywanie jest tylko zezwoleniem na dalszą nieuczciwą grę! Ktoś, kto nie potrafi grać na jednym koncie i rozwijać postaci grając uczciwie, zawsze ponownie sobie założy lub zdobędzie następne! Do tego administracja sama nie sprawdza logów, nie wiem czy nie mają programów do wykrywania multi, czy też po prostu brakuje w tej grze "C", który jest "be", ale jest przynajmniej obiektywny i nie stosuje według...

Monday, 18.10.2010, 21:54

Autor: Elzutek

bakteria, Bakteria 1

Przepraszam najmocniej, ale nie udało mi się zrobić zdjęcia jak obsługiwał oba konta, dla Nikona nie było tłumaczeń przy przejmowaniu konta, traktujcie wszystkich jednakowo!

Monday, 18.10.2010, 21:44

Autor: Elzutek

bakteria, Bakteria 1

Wszystko jest w profilach: 2010-10-03 23:53:21 Ole -> bakteria a do 8 obsługiwał oba konta http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=3992 http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=19262

Monday, 18.10.2010, 20:03

Autor: Elzutek

bakteria, Bakteria 1

Masz rację! Na BW tego nie ma! Multi to multi, ban na stałe i do widzenia, bez żadnych taryf ulgowych, a tutaj może mieć 10 i po miesiącu znowu założy 20 tylko będzie już ostrożniejszy!

Monday, 18.10.2010, 19:56

Autor: Elzutek

bakteria, Bakteria 1

I zawsze lepsi i gorsi co? okąd niby wział konto z premedytacja puszczał sobie ataki i wywoził surke nim uczynni koledzy nie ostrzegli go czym to grozi! Nie jesteście bogami serwera, takie same prawa maja wszyscy, a ponoć Ty właśnie tępisz nieuczciwa grę!

Friday, 15.10.2010, 11:30

Autor: Elzutek

multikonto

Bakteria Bakteria 1

Monday, 20.09.2010, 08:00

Autor: Elzutek

Obraza

Muszą być chyba bardzo delikatni, bowiem połowa serwera patrząc na tę nazwę - ORAL - kojarzy klan z seksem i skręca się ze śmiechu

Monday, 20.09.2010, 07:20

Autor: Elzutek

Obraza

Zastanawiam się o co się tak bulwersujecie Klan - Oral członek klanu - oralny normalna odmiana, zmieńcie nazwę to nie będzie skarg! a mnie również kojarzą się odmiany tej nazwy dość dziwnie

Tuesday, 14.09.2010, 19:38

Autor: Elzutek

Czy za to dostane bana?

Polskie Prawo zabrania szerzenia treści nazistowskich, więc sam sobie odpowiedz czy masz prawo mieć takiego awatara!

Tuesday, 14.09.2010, 18:57

Autor: Elzutek

Premium i ekspedycje:)

Arlo, a grasz na BW? to gra tych samych operatorów i prędzej czy później i tak wejdzie ta opcja, a kto nie chce może chodzić na ekspy raz na miesiąc

Tuesday, 14.09.2010, 11:57

Autor: Elzutek

Premium i ekspedycje:)

W Czasie Wojny premium praktycznie nie jest wykorzystywane na dodatkowe usługi, dla nas to jest super sprawa, ale można by trochę uszczknąć z tych naszych zapasów na ekspedycje Proponuję by za 30 dni premium była możliwość kupna skróconego czasu oczekiwania na kolejne wyprawy, a mianowicie: 1. założenie ekspedycji skrócić za premium z 5 dni do 2 dni 2. dołączenie do ekspedycji skrócić z 2 dni do codziennej możliwości wysłania pazia na wędrówkę. Opcje te znacznie by przyspieszyły rozwój bohaterów...

Tuesday, 07.09.2010, 14:53

Autor: Elzutek

Okradają nas:D

Cytat wypowiedzi "stsmax" podpisze się pod protestem choć nie wiem jakie może być rozwiązanie Cytat wypowiedzi "stsmax" a co do: "Pojawił się jeszcze jeden problem - spadła jakość dropu i nie tylko ja to zauważyłem , czy coś sie zmieniło ?? , przesunął się przecinek o jedno zero ?? " Cytat wypowiedzi "stsmax" masakrycznie spadła bo już nie pamiętam kiedy coś co nadawało by się na sprzedaż znalazłem (a gram na 2 serwach) - sam złom Jakość dropu spadła nie tylko naTE, ale rónież na BW, a obie gry...

Sunday, 15.08.2010, 15:49

Autor: Elzutek

piti75, zepol

Tak dokładnie wiesz jak było? i pamiętasz to po 2 miesiącach? gdy mi na czymś zależy daję tyle ph ile mam na stanie

Sunday, 15.08.2010, 09:01

Autor: Elzutek

Propozycja zbanowani gracze

Chodzi nie o zbanowanych graczy na tydzień za jakieś drobne przewinienie, ale o tych co mają multi i bana na stałe, jest bardzo dużo takich osad, można je wyłączyć z dostępu dla gracza, ale pozostawić jako porzucone konta dla pozostałych uczestników zabawyOwszem w czasie blokady surowce nie rosną, ale jeżeli zdejmiecie tę blokadę będą przyrastały

Sunday, 15.08.2010, 08:42

Autor: Elzutek

piti75, zepol

a ja sobie zadałam trud i poszukałam tę aukcję Zbrojaobrona bohatera +14atak bohatera +11ładowność jednostek +5[list][/list]',CAPTION,'» Przerażająca Żądza Zniszczenia « Napierśnik (UR-UR)',WIDTH,300);" onmouseout="nd();"> » Przerażająca Żądza Zniszczenia « Napierśnik (UR-UR) 6 50 2010-06-24 15:15:32 było 6 ofert, czyli walczyli, pewnie ostatni nie miał czasu pilnować, a zależało mu na zbroi i za to ban? bądźcie poważni, bo ktoś miał ochotę zgłosić? gdyby była tylko jedna oferta to owszem ban sł...

Saturday, 24.10.2009, 07:54

Autor: Elzutek

Ochrona przed oblegami

Przy zamianie wiosek ochronkę na wszystkie wioski ma tylko przegrany, ten na którego jest założony obleg zakładający ma ochronkę tylko na wioskę przejętą

Tuesday, 20.10.2009, 22:16

Autor: Elzutek

Palenie wiosek

Mam dość głuich podchodów awatara w tej grze i na forum, proszę moderatorów po interwencje! http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…=3258091&type=2 Nadawca: Awatar Tytuł wiadomości: Paris ? Data wysłania: 2009-10-20 22:10:57 no to sobie poparisujemy