Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-7 of 7

Wednesday, 27.05.2009, 08:03

Autor: rathor

"Wioska Wojny"

Moim skromnym zdaniem oblegi na surowce by się nie sprawdziły. Po pierwsze oblegany wytraciłby je na maxa aby nie dać zwycięscy dużej jej ilości (by stracić surowce ktoś by budował budynki, wojo i je niszczył by stracić jak najwięcej surowców które posiada by następnym razem ktoś go atakował nawet jak ma dużo surki w mieście) zastanowi się wtedy agresor czy koszty utrzymania wojska może nie rekompensować w powyższym przypadku koszyt przychodów wiec ten model walki by padł. w tej chwili przecież ...

Saturday, 23.05.2009, 07:46

Autor: rathor

V era - jednostki - technologie - upkeep

Rozmowa o wojsku moim zdaniem jest bezprzedmiotowa bo jednostki z niższej epoki potrzebują mniej surowców i mniejszej ilości przy czym im wyżej to potrzeba ich więcej i coraz to różniejszych w pierwszej epoce słonie potrzebowały tylko kamień i krzemień a w 5 epoce 4 różne surowce za co można budować mniejszą ilość wojska bo nikt mi nie wmówi że ma taką idealną wiochę że potrafi budować różnego rodzaju oddziały tak samo z 2 surowców co z 5 surowców wiec na niższych epokach jest większa możliwość ...

Saturday, 29.11.2008, 10:18

Autor: rathor

Japoński test na IQ

Nie jest to takie skomplikowane ja miałem czas 5 min troche wystarczy pokombinowac

Thursday, 27.11.2008, 14:13

Autor: rathor

Nowa wioska

dzieki faktycznie mój błąd wcześniej to było lepiej widoczne

Thursday, 27.11.2008, 14:01

Autor: rathor

Nowa wioska

nr gracza 15643 id w grze rathor sprawdzalem pod firefox i internet explorer nic nie zmieniło sie ale dzieki za chec pomocy

Thursday, 27.11.2008, 13:48

Autor: rathor

Nowa wioska

stworzylem nowa specjalna armie dla osadnika jest sam w armii probwalem tez z herosem i taki sam efekt

Thursday, 27.11.2008, 13:34

Autor: rathor

Nowa wioska

Mam technologie do budowy 3 osady niestety nie moge jej wybudowac mam fudalizm, rade krolewska, i cechy i gildie osadnika w armii i jak najade na puste pole gdzie moglbym zalozyc miasto pisze zamiast zaluz nowa osade tylko wyjdz no mapy swiata co jest grane. prosze o szybka odpowiedz bo jak przez kilka dni potrzymam osadnika to strace nieporzebnie surowce na jego utrzymanie wiec chce wiedziec czy to zreperujecie szybko czy lepiej goo zlikwidowac i poczekac na naprawienie buga i rozwijac sie ze s...