Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-3 of 3

Friday, 23.01.2009, 20:06

Autor: KARLOS

akademia ISKAR

nazwa w grze: WydziałPodatkówISKAR tag: WP_ISKAR W związku z awansem dwóch graczy do głównego klanu ISKAR poszukujemy dwóch aktywnych graczy. Obecnie w skład akademii wchodzą gracze którzy spędzają większość dnia przy kompie w związku z czym szybko się rozwijają w grze. Od osób zainteresowanych oczekujemy: 1. 15 poziomu bohatera 2. aktywności w grze 3. chęci do integracji i współpracy z grupą

Sunday, 30.11.2008, 21:14

Autor: KARLOS

problem z BOHATEREM - szukałem wszędzie

dzięki pomogliście nawet nie wiecie jak DZIEKI mam teraz latanie 1 dowodzenie 5 reszta co została dałem na punkty życia teraz idę na niedziwdzia i mam nadzieję że zacznie się prawdziwa zabawa jesteście wielcy. EDIT No i pierwszy poziom załatwiony niedziedz i tygrys dostali baty a ja mam sandały

Sunday, 30.11.2008, 20:46

Autor: KARLOS

problem z BOHATEREM - szukałem wszędzie

Witam może mnie ktoś oświecić w kwestii kilku pytań Czytałem już chyba wszystko co mogłem na FORUM i w TUTORIALu mam opracowanie wszystkie technologie by przejść dalej mam ołatarz, totem na poziomach 10 i problem z bohaterem 1. wiem że trzeba rozwijać dowodzenie - ale jak konkretnie co mam robić ??? mam Doświadczenie do rozdysponowania: 11 [b]i klikając na + [/b]nic się nie dzieje nie zwiększa się poziom !!!! Wysyłam go na dodatkowe zadania gdzie poziom trudności to 1 i bohater ginie w 1 rundzie...