Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 44

Tuesday, 10.06.2008, 13:54

Autor: Akashari

bug czy "zły" system?

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=3456bb4d46 zabiłem mu 4 on mi jednego, powinienem wygrac a mimo to zostałem ograbiony!!

Wednesday, 04.06.2008, 11:32

Autor: Akashari

Atakowanie/szpiegowanie

to na jakich maszynach stoi wow, ultima, conan itd

Wednesday, 04.06.2008, 10:18

Autor: Akashari

nagminne farmienie

ok zamknijcie temat, dzieki za pomoc i nie chodzi tu o myslenie tylko o brak czasu na gre max moge poswiecic 1h tak jak w bw.

Wednesday, 04.06.2008, 10:07

Autor: Akashari

nagminne farmienie

niema takich farm bo jest 30% farm od 2 lvlow w góre, pozatym czym mam farmic jak widzisz uzbieralem przez noc surowce i rano papa. remis znaczy po rowno zgadza sie? wiem ze sie czepiam ale po to jest to forum zeby wylapac co nas boli, a ci co dolacza juz w trakcie gry (np 3 miesiace po starcie serwera )zrezygnuja od razu.

Wednesday, 04.06.2008, 09:46

Autor: Akashari

nagminne farmienie

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=ccdc0de372 moze ktoś mi wyjaśnić dlaczego mnie znów ograbili, był remis. wieczorem było to samo i dzis rano powtórzyło sie, nie jestem w stanie zebrac surowcow na wedzarnie!! wiem ze temat zamkniecie jak poprzedni ale jest to problem który denerwuje wiele osob a im wiecej osob gra tym wiecej kasy leci do waszej kieszeni (premium).

Wednesday, 04.06.2008, 00:10

Autor: Akashari

Minusy

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=a79e5e7d4d byl remis a mimo to mnie ograbil chora ta gra....

Tuesday, 03.06.2008, 12:21

Autor: Akashari

Minusy

zgadza sie ja sie zrazilem jak 2 dni pod rzad stracilem łacznie prawie 30 wojow ;/

Tuesday, 03.06.2008, 11:39

Autor: Akashari

Minusy

"Akashari - widać, że nigdy nie brałeś udziału z wojnie na szczycie między top-klanami ;p Wtedy obecność przy kompie jest konieczna praktycznie na okrągło." i serio tak siedza wtedy od rana do wieczora? ale pewno maja po max 11 lat (mam takiego w gildii) a tak powaznie to szkoda skoro jak mowisz gra jest dla osob spedzajcych całe dnie przy kompie, nam zostaja plemiona ;/

Tuesday, 03.06.2008, 10:47

Autor: Akashari

Minusy

KruczoCzarny nie prawda w bw gram 1,5h max!! dziennie majac premium i skrócony czas atakow i od marca zrobiłem 60pkt ida wakacje wiec mało kto poswieci jak piszesz duzo czasu nad gra... a szkoda bo gra wciaga jest spoko!! Ok zrobie wedzarnie przetestuje to i napisze w wekend jak mi poszło! ps. w bloodwars silnym graczom nie oplaca sie atakowac n00bkow bo dostaja mało expa a tu na odwrót KruczoCzarny zapytaj co potem tester robil jak juz wybudował wedzarnie i rozpoczal budowac wojsko, co robil ze...

Tuesday, 03.06.2008, 10:40

Autor: Akashari

Minusy

Zaatakowałem jednego z graczy ktory mnie farmi około 2x dziennie (to ten słabszy moj sasiad): http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=bb292b0f3c mimo iz miałem 4 jednostki mniej, raptem 4, straciłem całe wojsko, za 15 min wpadł do mnie swoja armia własciwa ( ta powyzej to była obronna) i zgrabił mi reszte surowcow :/ Obydwoje zaczęliśmy grac w czwartek. Pasqd nie dogadam sie z nim probowałem, z nimi bo w mojej strefie jest takich dwóch, zakładac konto od nowa bezsensu dlatego laze sobie pu...

Tuesday, 03.06.2008, 10:11

Autor: Akashari

Minusy

Pasqd blagam mysl trochę!! postawic 2-ga wioske? trzeba na to zarobic nie mało kasy a po drugie jak ktos gra 24/h a ja po 3h to jak maja byc siły wyrównane???? czytałes co pisałem wyzej? 18 wojow w 3 rundach mi padło od jego mastodontow!! To forum jest po to zeby wylapac problemy gry, jak widzimy duzo osob skarży sie na to. W bw gram około 1,5h dzienie od marca i mam 60pktow bo dobrze to zostało rozwiązane.

Tuesday, 03.06.2008, 09:56

Autor: Akashari

Minusy

khaine pisałem juz o tym, byłem na weekend z rodzinka na wsi, wracam a tu nie mam armi (bohater i 14 wojow) sasiad ktory siedzial cały weekend mi wybil, po 2 dniach miałem juz 18wojow, wracam z pracy... pusto sasiad wpadl z mastodontami i papa, nie gram juz wchodze tylko co jakis czas do jaskini, nie mam szans na rozwoj z moim sasiadem ktory gra 24/h nie mam czym atakowac a co zbiore z kopalni od razu wpada w lapy "zbirow" szkoda a fajna gra mogla by byc, w bloodwars trace troche krwi kasy i lud...

Monday, 02.06.2008, 12:50

Autor: Akashari

Mapa - odległości od stolicy

gdzie znajde symulator bohatera?

Monday, 02.06.2008, 10:56

Autor: Akashari

Anioły vs Demony

yhym a limit atakow bedzie? znajomy z gry wczoraj mi pisal ze w sobotę zrobil 36 atakow

Monday, 02.06.2008, 10:54

Autor: Akashari

Reset Serwera

zrob sobie własny topic i go zamknij dramat co za ludzie...

Sunday, 01.06.2008, 23:25

Autor: Akashari

Anioły vs Demony

pisałem juz w innym watku o tym ale tu widze ze wiecej osob dyskutuje, co z limitem atakow? : "ja siedze przy kompie 2h max, nie mam szans z wyjadaczami co graja po 10h bo sa w stamie zrobic 10x wiecej "farm", bedzie jakis limit jak w bw?"

Sunday, 01.06.2008, 22:42

Autor: Akashari

Reset Serwera

a co z limitem atakow? ja siedze przy kompie 2h max, nie mam szans z wyjadaczami co graja po 10h bo sa w stamie zrobic 10x wiecej "farm", bedzie jakis limit jak w bw?

Sunday, 01.06.2008, 22:38

Autor: Akashari

Anioły vs Demony

sa gdzies opisane poszczególne czary? ktore arkany sa lepsze?

Sunday, 01.06.2008, 21:48

Autor: Akashari

Anioły vs Demony

nie dolicz sie bohaterowi?? aha nie doczytałem tego widac w tutorialu dzieki

Sunday, 01.06.2008, 21:27

Autor: Akashari

Anioły vs Demony

Jaka postac według was jest najlepsza, wydaje mi sie ze demony, maja bonus do dmg: Bonus podstawowy: +20 Atak Kolejne poziomy: +1,5 Atak / poziom +1 Atak Przeciwlotniczy / poziom Anioły maja bonus do hp ale hp kosztuje grosze w porównaniu do atakoów.