Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 359

Wednesday, 13.06.2012, 09:42

Autor: stsmax

OBLEGI czy PUSH ?

Cytat wypowiedzi "Dark_elf" Cytat wypowiedzi "Elmmisiek" I tak to nie bylo by jeszcze takie przegięcie jak obecnie gdzie 46 lvl bohaterowie siedzą w 3 epoce ( tak teoretyczny limit to 30 poziom a potem niewielki minus do zdobytego expa bez znaczenia czy to 31 czy 100 lvl hero - KPINA!! powinien wraz z lvl hero spadac % naliczanego expa tak by 10 lvl juz powyzej limitu dostawal symboliczny 1% ) To jest słuszny pomysł, by exp dla hero spadał proporcjonalnie wraz ze wzrostem poziomu bohatera po pr...

Saturday, 09.06.2012, 14:42

Autor: stsmax

Euro Event

Cocroach to teraz Ty grasz na koncie Kuria swojego konta się już pozbyłeś czy tylko doglądasz kilku kont jak twój mentor coś się ostatnio ta wasza Valchala skończyła więc ktoś musi doglądać tych wszystkich opuszczonych kont

Sunday, 27.05.2012, 20:46

Autor: stsmax

Podejrzanie multikonta

Proszę o sprawdzenie serwer T2 H a r p i a ID 17228, sebafab ID 3422 moje ID 216

Sunday, 06.05.2012, 09:16

Autor: stsmax

Wisior (3)

jacyś chętni?? cena minimalna 40k

Friday, 20.04.2012, 12:32

Autor: stsmax

Idealna szarża

Cytat wypowiedzi "Ole" E tam jaki człowiek. Czerwoniec z szarżą Bonus do ataku nawet bez szarży pomoże a jak wejdzie szarża to ze zwoi masz większy modyfikator. Człowiek jak nie dostanie szarży to d... Za mały bonus ini żeby coś naprawdę znaczył. Człowieka trzeba wbijać jak na największy poziom, a inne rasy od najmniejszego wystarczą tylko zakupy albo fart do dropu dokładnie tak jak mówisz człowieczkowi zbyt często te szarże nie wpadają a jak ich nie ma to raport dokładnie wygląda w drugą stron...

Wednesday, 18.04.2012, 21:11

Autor: stsmax

Idealna szarża

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=428df5a150

Sunday, 15.04.2012, 11:11

Autor: stsmax

event

no i widzisz jakie masz dobre pomysły grzechotka może mi się jeszcze w życiu przyda więc dziękuję za jakże innowacyjny pomysł pewnie długo nad niem myślałeś ale fakt faktem przyda się - opatentuj to może i masz rację że piszę coś po raz 20 czy nawet 100 tylko zawsze to piszę po twoich durnych rozprawkach jak TY byś lał tą 5 erę lub jaki jesteś wielki i czego to TY nie potrafisz a inne leszcze barowe są tylko dla Ciebie farmami Więc nie przyczepiam się do Twojej jakże wielkiej osoby tylko do twoj...

Sunday, 15.04.2012, 02:23

Autor: stsmax

event

dajcie znać Spiryt-owi tak z 2 miechy wcześniej lub nawet pół roku żeby chłopak mógł podbudować swoje ego Spiryt77 nie ładnie wyzywać kogoś simem kto nie ucieka z epoki w której jest nie ciekawie powiedział bym że można nazwać cipkiem tą osobę która ucieka do niższych epok gdyż jest leszczem i nie daje sobie rady w wyższych epokach Grunt że po daniu dyla wielce się odgraża - HAHAHA bardzo się boimy aż nam pory ze strachu przed waszymi halkami łukami i kuszami spadają 3 ERA W WAS JEST SIŁA I DAJE...

Friday, 13.04.2012, 19:27

Autor: stsmax

event

Spiryt77 ty już raz pokazałeś na co cię stać dając nogę do 3 ery bo zupa była za słona a teraz taki z Ciebie kozak weź się chociaż nie ośmieszaj jak tak bardzo chcesz lać ta piątą erę to wskocz do 4 ery weź najlepsze wasze wiochy i pokaż co z ciebie za kozak jak to zrobisz to obiecuję ci że nie dostaniesz ani jednego nalotu żebyś ambitnie mógł pokazać jaki to z Ciebie wojownik

Saturday, 07.04.2012, 23:40

Autor: stsmax

Poszukuje klanu.

no paproch ty to najlepiej wiesz o dwóch stronach mocy to możesz dokładnie koledze napisać jak się w ch. robi Klanowiczów tylko napisz dokładnie

Saturday, 07.04.2012, 21:01

Autor: stsmax

event

to zrób swoją grę i wtedy będziesz miał pole do popisu Wesołych i spokojnych Świąt

Saturday, 31.03.2012, 13:13

Autor: stsmax

Lśniący pierścień (2)

Lśniący pierścień (2) pisać tu lub w grze

Tuesday, 06.03.2012, 20:52

Autor: stsmax

brak kultury

śmieszny człowieczku w którym miejscu mojej wiadomości jest coś wulgarnego??? jak się zmienia nazwy wioch na wulgarne i później gotuje z powodu docinki to trzeba iść się leczyć jak ci ktoś na mieście powie że masz facjatę 6na9 i zupełnie za niczym nie wyglądasz to co zastrzelisz wszystkich wokoło i to będzie jego a nie twoja wina ijo ijo już karetka z kaftanikiem po ciebie jedzie administracja zdecyduje co z tobą zrobić więc już się nie produkuj

Tuesday, 06.03.2012, 18:54

Autor: stsmax

Postulat

smutny człowieczku zastanów się o czym ty piszesz i zacznij ogarniać temat albo w końcu wypal się do końca i zgaśnij bezpowrotnie jesteście żenujący i tyle a jakie macie o mnie zdanie to mam głęboko gdzieś bo kto by się przejmował zdaniem ludzi którzy piszą takie rzeczy

Tuesday, 06.03.2012, 18:50

Autor: stsmax

brak kultury

serwer T2 moje ID: 216 mój Login: stsmax http://t2.czaswojny.interia.pl/index.php…13936229&type=2 http://t2.czaswojny.interia.pl/index.php…13936311&type=1 http://t2.czaswojny.interia.pl/index.php…13936332&type=1 http://t2.czaswojny.interia.pl/index.php…13936488&type=1 ID pana: 11497 Login pana: KARGIAS to już gdzieś 4-5 raz za to samo banik będzie

Tuesday, 06.03.2012, 18:38

Autor: stsmax

Postulat

holender proponował bym ci zacząć pisać takie wiadomości "Nadawca: KARGIAS Tytuł wiadomości: Re: fajnie masz Data wysłania: 2012-03-06 18:33:55 tobie to tylko chuj w serce kurwo w mordę jebana moja mamusia zasrańcu dawno nie żyje a twoja zdechnie pewnie niedługo jak dowie się jaka kurwę urodziła także chuj ci w samo serce bo w dupę byś miał za miło dziwko))))))))" to ponoć pomaga