Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 1.000There are even more results, please redefine your search.

Tuesday, 07.06.2016, 15:55

Autor: D@nio

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - Drop

Zauważyłem, że usunięto ograniczenia dot. dropu run, a co za tym idzie również zwojów. Na T-Rexie 5 max był GIP, a tutaj sami widzicie. http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=beb9579829 Do tego usunięto epokowy limit, bo na Ginewrze mi wypadł GIP, ale tutaj link usunąłem niestety. //Edit No nie wiem jak dla mnie to przegięte jest trochę. http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1d35f1168e Nie ma jak sprawdzić innych lokacji z 3e, bo średnio sobie daję tam radę, ale po co na nie chodz...

Monday, 06.06.2016, 15:10

Autor: D@nio

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - Drop

No to teraz czekamy tylko na linki, bo ja już sam tego nie sprawdzę czy działa .

Monday, 14.03.2016, 21:38

Autor: D@nio

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

No np to, że 3 dostaje od 4, ale jak już mówiłem dawno nie grałem i nie znam sytuacji na serwerze, nawet armii jakie chodzą, więc nie podam żadnego przykładu .

Sunday, 13.03.2016, 21:31

Autor: D@nio

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

Ja nie gram już od 3 lat, więc nie wiem jak jest i jak dla mnie to człowiek mógłby zostać taki jaki jest, ale ta gra ma przyciągnąć graczy i jak któryś przypadkiem weźmie człowieka na start to może mu się potem odechcieć grać jak będzie na początku słaby. Ewentualnie dodać notkę przy wyborze klasy, że człowiek jest klasą trudną dla zaawansowanych graczy. Swoją drogą zdziwiły mnie zmiany walki, na którą nikt nie narzekał. IMO to nie walka jest czymś co odpycha od tej gry, a balans walki międzyepo...

Sunday, 13.03.2016, 19:04

Autor: D@nio

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

Czytając cały temat nie natknąłem się na ani jedną propozycję całkowicie likwidującą problem, bo człowiek nie tylko ma szarżę, ale zawsze ma ją pierwszy, ze względu na ini. Tak naprawdę ciężko jest jakkolwiek zbalansować tę klasę, bo albo będzie za słaba na początku albo za silna w późniejszym etapie. Człowiek w zamyśle miał być losową klasą więc zostawmy go takiego, ale z nową mechaniką. Usunąć szarżę człowiekowiZwoje działają na człowiekaZamiast bonusu do szarży dać szansę na unik oraz modyfik...

Sunday, 13.03.2016, 16:47

Autor: D@nio

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - Drop

Chyba przyszedł czas żeby po tylu latach się wypowiedzieć. Zmiany w dropie co prawda były potrzebne, ale głównym czynnikiem była zbyt mała ilość graczy na serwerze, co przekładało się na mały rynek zbytu i bezużyteczność itemów innych niż topowych. Mam nadzieję, że te zmiany nie okażą się przegięte w drugą stronę i te średnie przedmioty będą użyteczne na handel. A teraz do rzeczy: Ad 1. Domyślam się, że chodzi tu o ten umowny poziom lokacji, nad którym już kiedyś dyskutowano, że jest nie adekwat...

Sunday, 05.01.2014, 12:28

Autor: D@nio

Nowy 3 Serwer- Zapisy

Od końca stycznia minie rok od kiedy jest na STAŁYM urlopie, więc oczywiście jestem za.

Monday, 23.12.2013, 19:12

Autor: D@nio

Event

YYY ale to sushi jest włacicielem firmy przecież ... Czyli ów Pan Maciej Prasal.

Monday, 23.12.2013, 16:27

Autor: D@nio

Jak ktoś ogarnia AA

Bohater zadaje 10% więcej dmg w jednostki. A co do kolegi wyżej to ataki są liczone w jednostki, a nie w pulę jednostek, czyli każda jednostka biję losową jednostkę wroga, czyli może się zdarzyć, że gdy zostaje 2 Kucharzy to wszystkie Twoje jednostki mogą uderzyć w 1 Kucharza.

Monday, 09.12.2013, 21:05

Autor: D@nio

Nie można usunąć wiadomości :D

Mam takie pytanie, bo z nudów sobie zrobiłem nowe konto na t2 i mi wyskoczyło takie okienko Nigdy nie pokazuj zewnętrznych linków z tej strony czy coś . No i ja to zaznaczyłem i teraz nie mogę usunąć wiadomości. Jak to naprawić? Nie umieszczam w bugach, bo wiadomo, że to moja wina była.

Saturday, 07.09.2013, 10:36

Autor: D@nio

robimy masową destrukcję kont i zakładamy nowe

Inicjatywa zacna i sam bym na nią przystał, ale szczerze wątpię, że wszyscy się na nią zgodzą. Poza tym "resetując" t1, czy t2 wciąż zostawiamy pełno nieaktywnych farm, przez co będziemy mieli nadmiarowy rozwój.

Tuesday, 25.06.2013, 21:20

Autor: D@nio

brak kopalni gliny

To chyba logiczne, że jeśli nie ma odpowiednich pól to wyrobiska nie zbudujesz.

Wednesday, 03.04.2013, 18:30

Autor: D@nio

cel gry

Akurat to co napisał Sushi to prawda jest. Dla jednych celem będzie 6 epoka, dla drugich BWB, a dla innych radość z nalotów. Dlatego ludzie grają w gry przeglądarkowe, bo można być najlepszym na wiele sposobów.

Thursday, 28.03.2013, 12:57

Autor: D@nio

Agonia?

A jaka jest realna szansa na nowy serwer?

Thursday, 21.03.2013, 21:31

Autor: D@nio

witam

Wygląda na to, że będzie trzeba to robić ręcznie podaj dokładne dane wioski, która przejąłeś i czy to było przejęcie, czy zamiana. Przyda to się adminom nie mi .

Thursday, 21.03.2013, 21:10

Autor: D@nio

witam

Przeklikaj wszystkie ikonki armii i koszar we wszytskich wioskach.

Saturday, 02.03.2013, 14:08

Autor: D@nio

5 lat TE - podsumowanie - plusy i minusy zmian wprowadzanych przez kolejne lata

Po prostu trzeba podjąć męska decyzję i wybrać jedną opcję. Trzeba zaryzykować, TE nie jest głównym produktem, więc gdyby nawet coś nie wypaliło to BW nadal trzymałoby firmę.

Saturday, 02.03.2013, 10:01

Autor: D@nio

Co w 2013?

Fajny pomysł sam chciałem to już dawno zrobić.

Friday, 22.02.2013, 17:03

Autor: D@nio

Co w 2013?

Jak dla mnie to max. lvl totemu by wystarczył, bo wtedy liczyłby się pola, a nie level. Nie byłoby mutantów itd. Co Wy na to?

Tuesday, 19.02.2013, 13:59

Autor: D@nio

Co w 2013?

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Cytat wypowiedzi "D@nio" 4. Bonus z totemu 2% na poziom zamiast 5% - zrobienie 50 poziomu totemu to absurdalne wyzwanie, szczególnie w E5/6. Doprowadziło by to do ponownego zaniku znaczenia stolicy. Nie prawda. Na upartego to w jednego boba można się uwinąć. Czyli zakładasz, że bez Boba nie da się grać na stolicy? Bez boba w ogóle nie da się grać. Każdy bob zwiększa przewagę stolicy w wyższych epokach.