Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 58

Thursday, 08.01.2009, 20:20

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

ech, jak ciezko sie ludziom przyznac do bledu i do tego, ze zachlysneli sie wladza

Thursday, 08.01.2009, 20:10

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Ta informacja od zawsze była w regulaminie. Pojawiła się na ekranie logowania w dniu pojawienia się tego posta na forum. I na pewno ją zauważyłeś, gdyż bana dostałeś w dniu pojawienia się tego posta. A zarejestrowałeś się na forum dokładnie tydzień wcześniej. widzisz, zle mnie zrozumiales. mi chodzi o ta Cytat wypowiedzi "Thorga" Na ekranie zakładania nowej postaci została dodana informacja: Cytat PRZECZYTAJ, ZANIM ZAREJESTRUJESZ KONTO! Krótki wyciąg z Regulaminu Gry 3...

Thursday, 08.01.2009, 19:43

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Thorga" [ZASIADANIE] Bielin, Dark Driver Były tam zaledwie 2 dni bana za ZASIADANIE. Mimo, że jak teraz przyznasz - dostaliście wtedy bana słusznie, nie? To rozmowę zacząłeś od "nie macie prawa, nie macie racji, nic mi nie udowodnicie". rozmowe zaczalem w inny spoodb, od proby wytlumaczenia jak bylo naprawde. ale to juz temat zamkniety po tym, jak skonczyly Ci sie argumenty Cytat wypowiedzi "Thorga" kłóciłeś się do upadłego, zarzucając wszystkim niekompetencję, korupcję i stro...

Thursday, 08.01.2009, 19:35

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Ale tu chodzi o tego bana a nie o poprzedniego. A do tego nie zostały zgłoszone inne konta. Jakbyście dalej grali tak tylko we dwóch to pewnie nie było by problemu. Poza tym jest to: Konta założone po 07/11/2008 godz 14.00 darkdriver zalozyl nowe konto, ale nazwa postaci i IP sie nie zmienilo. az tak trudno Ci to ogarnac? az tak trudno domyslec sie se to jedna i ta sama osoba? poza tym: Cytat wypowiedzi "Thorga" Na ekranie zakładania nowej postaci została dodana inform...

Thursday, 08.01.2009, 19:18

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Thorga" między tobą a alfa-jaf różnica jest taka, że on nie pyszczył na forum ;-) w/g mnie roznica jest taka, ze on mial multikonto a ja nie Cytat wypowiedzi "Thorga" Uprzejmych graczy, którzy potrafią przyznać się do błędu i obiecać regulaminową grę, a nie kłócić się w zaparte bluzgając administrację, odbanowujemy po jakimś czasie Graczom nieuprzejmym dajemy najwyższy wymiar kary i nie odblokujemy nigdy ;-) aha. czyli rozumiem, ze upomnienie sie o swoje na forum oznacza bycie...

Thursday, 08.01.2009, 18:54

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Thorga" stałego bana przewidujemy dla recydywistów, wielokrotnych zasiadaczy (przelogowań liczonych w SETKACH), oraz ludzi którzy nie potrafią przyjąć karę po męsku, tylko robią z siebie ofiary reżimu robiąc awanturę na forum, kłamiąc w żywe oczy i zarzucając niekompetencję, jednocześnie z podejściem "nic mi nie udowodnicie". 1) to jak wyjasnisz mi to [MULTIKONTA] alfa jaf, beta jaf bo pisze to juz trzeci raz i chyba umyslnie pomijasz ten temat. multikonto = ban STALY w/g Twoj...

Thursday, 08.01.2009, 18:30

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Thorga" Ja tam jak jestem u chłopaka to oglądamy filmy, bzykamy się itp, a nie cały czas sprawdzamy nasze konta przez całą noc hmm super. chcesz powiedziec, ze bedac operatorem TE zarowno Ty jak i Twoj chlopak gracie w TE? moze to jemu lomot spuscilismy i za to sie mscisz? Cytat wypowiedzi "Diablo111" ta istotna wiadomość do Ciebie nie dociera że tak nie można masz bana napisze po raz kolejny: pokaz mi zapis w regulaminie, ze nie moge sie logowac co 10-15 min na swoje konto. n...

Thursday, 08.01.2009, 17:59

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Diabel" Juz pisałem wcześniej iż na blokade konta składa się wiele czynników o których user nigdy sie nie dowie z logicznych przyczyn [o których tez pisałem] aha, to terz na zasadzie "wiem, ale nie powiem" albo na zasadzie "gwozdzia do trumny" pana ziobrry, hahaha Cytat wypowiedzi "Lomnas" Granie u kolegi ok. Tylko nie przelogowywania co10-15 minut! Bo za to właśnie jest ban a nie za granie u kolegi. a to takie dziwne? ja sie loguje, robie co trzeba, wysylam armie, on sie logu...

Thursday, 08.01.2009, 17:53

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Diabel" widac ciężko kapujący jesteś lub tak zatwardziały że nie przyjmujesz wiadomości do siebie jeżeli nie są one po Twojej myśli .nie ma sensu starać sie Ci pomóc bo Ty tego nie chcesz , wiesz że jestes super mądry i najlepszy a wszyscy sa bee i do kitu a co najgorsze oszukują Ciebie i chca na Tobie zarobić. zakladajac ze jestes uczciwym grazem TE to ciekawe co bys Ty zrobil, gdyby Cie o multikonto posadzili? Cytat wypowiedzi "Lomnas" O kontach, za które bana dostaliście ni...

Thursday, 08.01.2009, 17:38

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Po pierwszym banie powinieneś wiedzieć, że gra z kolegami z jednego kompa jest ryzykowna. ryzykowna, jak sie lamie zasady gry i regulamin. a jak sie nie lamie, a graniu z jednego kompa operator jest powiadomiony? Cytat wypowiedzi "Diabel" Hehe logiczne dla kombinatora , uczciwy człowiek nigdy by nie wpadł na taki pomysł a teraz napisales, iz operator jest kombinatorem i wykrorzystuje stanowisko do swoich potrzeb

Thursday, 08.01.2009, 17:10

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Thorga" Jak dostaniesz fotkę z fotoradaru, na którym ewidentnie nie jesteś ty, bo nie masz kudłatych blond loków, ale jest twój samochód, to jeśli nie ujawnisz, kim jest ta tajemnicza osoba, to płacisz ty tylko ze ja Ci wyjasnilem kim sa "tajemnicze osoby" a Ty i tak twierdzisz, ze to ja "bylem na tym zdjeciu" chociaz ewidentnie sie mylisz Cytat wypowiedzi "Thorga" Analogicznie, ktoś logował się na inne konta (jechał i spowodował) na twoim komputerze (samochodzie). W tym momen...

Thursday, 08.01.2009, 16:57

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Diabel" Administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania (czasowego lub trwałego) oraz wyrejestrowania użytkownika bez jego wiedzy ani bez wcześniejszego powiadomienia, w każdej sytuacji, a w szczególności w przypadku naruszenia zasad ROWU lub Zasad Gry zamieszczonych na oficjalnym forum gry. aha. czyli ze administrator (badz operator) moze czynic co mu sie podoba? hmm ladnie a ze Thorga sama napisala tabele kar i sie jej nie trzyma to tez ten punkt usprawiedliwia? Cytat wy...

Thursday, 08.01.2009, 16:03

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Thorga" mandat dostaje właściciel samochodu, chyba że sam wskaże sprawce jak pozycze komuś auto i przyjdzie mi mandat na 10 pkt i 500 PLN, to mogę go przyjąć albo udowodnić, że to inna osoba jechała, nie ja (wtedy ona zostanie obciążona mandatem).system fotoradarów nie ma rozpoznawania twarzy wszystkich mieszkańców polski, mandat idzie zawsze na adres właściciela auta. tak samo ja nie mam systemu rozpoznawania graczy między sobą, więc bany idą na konta. nie rozumiem czemu wesz...

Thursday, 08.01.2009, 15:58

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Bielin" Cytat wypowiedzi "Thorga" No i fajnie, że grały 2 osoby - tylko co z tego, skoro grały na dokładnie 5 kontach no i fajnie, zrobilo sie z 2 kont nagle 4, a teraz 5 mowilem ze jak dluzej bediemy rozmawiac to mi pol TE doliczysz Cytat wypowiedzi "Lomnas" Z tamtego bana Thorga wiedziała już, że czasami z nim grasz z jednego kompa i było ok. Drugiego dostałeś bo dosiadło się jeszcze dwóch kolegów i nie zostało to zgłoszone.A skoro bana dostałeś to znaczy, że z logów tak wyn...

Thursday, 08.01.2009, 15:49

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Thorga" No i fajnie, że grały 2 osoby - tylko co z tego, skoro grały na dokładnie 5 kontach no i fajnie, zrobilo sie z 2 kont nagle 4, a teraz 5 mowilem ze jak dluzej bediemy rozmawiac to mi pol TE doliczysz Cytat wypowiedzi "Lomnas" Z tamtego bana Thorga wiedziała już, że czasami z nim grasz z jednego kompa i było ok. Drugiego dostałeś bo dosiadło się jeszcze dwóch kolegów i nie zostało to zgłoszone.A skoro bana dostałeś to znaczy, że z logów tak wynikało. wlasnei w tym probl...

Wednesday, 07.01.2009, 15:42

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Thorga" Może i regulamin jest dziurawy, ale nie na tyle, żebyś się przez te dziury przecisnął widzisz - tu nie chodzi o przeciskanie sie. chodzi o sprawiedliwosc i wysokie mniemanie o sobie Cytat wypowiedzi "VeiN" No w końcu postępy - tak miałeś grać tylko na swoim kompie =) Nikt ci nie każde siedzieć w grze non stop. Sam sobie ustalasz ile siedzisz. Czy ty myślisz, że większość ludzi to tu gra po 20h na dobę bo chcą być najlepsi? Teraz to mnie naprawdę rozbawiłeś xD. NIe będz...

Wednesday, 07.01.2009, 11:56

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Peter Wiggin" mogę się dowartościować, widząc że ja jestem taki mądry i rozumiem co jest napisane w regulaminie a niektórzy najwyraźniej nie. A już przeurocze jest jak ktoś się czepia przecinka lub po słownikach szuka definicji jakiegoś słowa, którego znaczenie w kontekście regulaminu jest oczywiste. Gdybyście nie korzystali wielokrotnie z tego samego komputera bez zgłaszania tego, nie było by sprawy. Sami jesteście winni, Wasze zachowanie samo Was oskarża. Więc o co do licha ...

Tuesday, 06.01.2009, 22:07

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Thorga" Cytat bylas o tym powiadomiona Nie posiadam w skrzynce zgłoszenia gry z 1 komputera kont: Bielin, DarkDriver, wielki pajak i Drakkainen. Wysłałeś takie zgłoszenie? nie pisalem ze bylo to "zgloszenie" na jakims formulazu czy cos. myslalem ze samo to ze wiesz wystarczy. a jesli nie wystarczy, to prosze zamiescic w regulaminie gdzie mozna skladac takie wnioski, bo tam nie jest napisane. chcesz sie trzymac regulaminu? prosze bardzo, ja nie bede po calym internecie szukal o...

Tuesday, 06.01.2009, 21:22

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "Thorga" Zabawne jak świetnie zbanowani gracze znają regulamin co do litery. Skoro tak świetnie go znasz to może zacząłbyś go przestrzegać? P.S. zapomniałeś o tym punkcie: Cytat VIIIa. W przypadku chęci grania więcej niż jednej osoby z danego adresu IP, na tym samym serwerze, wszystkie osoby mają obowiązek dokonać zgłoszenia takiego faktu do operatora danego serwera bądź, w przypadku braku takiej możliwości, do administratora, niezwłocznie po założeniu postaci. Zgłoszenia może ...

Tuesday, 06.01.2009, 20:34

Autor: Bielin

Dziury w Regulaminie

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Z tego co rozumiem, Thorga was zbanowala za to, że zdarzało się wam grać zamiast jednego z kumpli. Nie chodzi tutaj o to, że nie wierzy w to, że was jest 4ech - ale z logów wynika, że żadne z tych kont nie było prowadzone w 100% przez jedną osobę, a że było to znacznie częstsze niż możliwe do zaliczenia pod "zasiadanie", stąd kwalifikacja czynu jako "multikonta" Ten system jaki jest, ten regulamin, powstał po przeszło 2 latach istnienia Bloodwarsa (1szej gry BWTe...