Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-9 of 9

Tuesday, 10.02.2009, 15:53

Autor: Scorpiuss

Nowy wygląd wiadomości

Też uważam że ostatnie zabiegi pielęgnacyjne sporo pomagają w grze Ale bądź co bądź najbardziej mnie interesują i czekam z niecierpliwością na ewenty klanowe

Monday, 26.01.2009, 11:50

Autor: Scorpiuss

Eventy klanowe - pomysły graczy

Jeżeli o mnie chodzi, ewenty klanowe to będzie super sprawa jak dla mnie powinno się to odbywać mniej więcej tak żeby na klanowe wypady do lokacji specjalnych (tylko dostępnych dla klanów oczywiście) były możliwe dla głównych bohaterów ale bez armii, żeby pokonanie bosa zależało tylko do umiejętności bohaterów i sprzętu który posiadają co za tym idzie, polepszy się handel bo ludzie zaczną kupować jeszcze więcej zwoji, sprzętu, run Oczywiście po pokaniu bossa i obstawy jakiś sprzęcik mógłby wypad...

Wednesday, 21.01.2009, 16:24

Autor: Scorpiuss

Płonąca Pochodnia Gwiad

Witam, chciałbym się dowiedzieć ile może być wart następujący zwój

Tuesday, 13.01.2009, 10:31

Autor: Scorpiuss

AKADEMIA BLOODY SCORPIONS

Witam i zapraszam do akademii klanu Bloody Scorpions Nazwa klanu AK_Bloody Scorpions Tag klanu [Scorpio] KLIK Na chwile obecną są dwa wolne miejsca, wymagania znajdują się na stronie klanu. Pozdro Scorpi

Saturday, 10.01.2009, 00:02

Autor: Scorpiuss

Klakier

Pokaż chociaż jedną wiadomość ode mnie w której Cię wyzwałem albo obraziłem... Poza tym jesteś śmieszny pisząc nie mogli ze mną wygrać bo zwyzywałeś mnie dlatego że zjechałem Cię do zera... LooooooooL

Thursday, 08.01.2009, 21:35

Autor: Scorpiuss

RUNA GIP

Jest ktoś zainteresowany kupnem :>? No i czy da więcej jak 16pkt(tyle w sklepie można dostać) GIP(atak +4)